זיהוי דבר בתמונה = שאלה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי דבר בתמונה = שאלה

mzlbat

Recommended Posts

היי

קניתי ממיר צלחת לווין סיני והבעיה שזה מתחמם קצת בגלל שבגרסה הזאת הכניסו את השנאי לתוך המכשיר ( במכשירים דומים יש לו ספק חיצוני כמו של )

אבל על יד השקע יש כניסת פין חשמלי אבל כתוב שם שזה OUT DC , רציתי לדעת אם הסינים האלה התבלבלו , במקום לקנות IN סתם כתבו OUT

למומחים אני מבקש שיסתכלו טוב בתמונה ויגידו לי אם זה IN או OUT ( כי לא הגיוני שזה OUT בשביל מה ה OUT הזה בשיל !!!! לא הגיוני )

יענו אני יכול לקנות ספק חיצוני ולחבר לפין הזה וכך יחסוך מהמכשיר שישתמש בשנאי הפנימי וכך המכשיר יהיה יותר קריר

59589298.jpg

837457.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא רואים ברור כל כך, אבל קשה לי להאמין שהם טעו. גם רואים שמהספק יוצאת צמה די עבה של מתחים שונים לכרטיס, מה שאומר שאי אפשר להחליף את הספק בכניסה בודת של מתח ישר. בכל מקרה, מה אכפת לך שהמכשיר מתחמם?

מקסימום, תוסיף מאוורר קטן למעלה. יש חורים, וגם יציאת מתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שזה OUT יענו יש בזה מתח של 12V?

אני יחכה לעוד תגובות

במקום המאוורר מקסימום אני יבטל או מוציא את השנאי ושם באיזה קופסה? אולי של מטען פלאפון גדול או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד יש DC OUT בממיר שכן הLNB בצלחת צריך לקבל מתח מאיפשהו...ובגלל זה החיבור הזה נמצא שם.

כמו כן אם המכשיר מתחמם, אז מאוורר או צלעות גדולות יותר או חורי איוורור צריכים לפתור את הבעיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד יש DC OUT בממיר שכן הLNB בצלחת צריך לקבל מתח מאיפשהו...ובגלל זה החיבור הזה נמצא שם.

כמו כן אם המכשיר מתחמם, אז מאוורר או צלעות גדולות יותר או חורי איוורור צריכים לפתור את הבעיה :)

סליחה אבל אני מבין מההודעה שלך שבחיים לא היה לך ממיר צלחת או אפילו ראית אחד

LNB לוקח חשמל מאותה כניסה וכבל RFA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי אני לא אומר שזה המקרה..פשוט בממירים יש האפשרות הזאת..

להגיד לך מה זה ספציפית ? הכל יכול להיות..אולי למפצל אקטיבי LNB וכו..

קשה לי להאמין שזה INPUT כלשהו.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני לא יכול לפתוח אותו כי יש מדבקת אחריות

חוץ מזה ראיתי במפרט של אותו ממיר עם הספק החיצוני כתוב במפרט dc out

למרות שהוא in

ואם זה out ואני שם מטען מה קורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי מה אכפת לך שזה מתחמם :s07: ?

ספקים וממירים מתחממים. ככה הם עובדים.

אחי הממיר הזה כמו מחשב עם מעב 250 MHZ וזכרון וכרטיס ואצלי יעבוד לפחות 12 שעה ביום , ולא לדבר שהחומרה היא סינית וחום

יקצר לה את החיים

לא רוצה שזה ידפק ,וכל הבית לא ישאר בלי ל 3 שבועות עד שאני יזמין אחד מסין וזה יגיע אליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהוא ל LNB. בממיר הרגיל של YES (יש בפנים ספק של ACbel או FSP) יש לספק מסילה נפרדת של +30V (אבל זרם ממש קטן) ל LNB והוא מחובר דרך נגד להגבלת הזרם (הנגד נמצא במעגל הגדול של הממיר ולא בספק)

במקרה כאן זה נראה כיאלו היציאה הולכת לאחת מהמסילות של הספק. אם תיתן אליה DC כנראה שכל הממיר יקבל אותו, אבל לא יהיה מתח במסילות האחרות - אם יש שם מסילות של מתחים אחרים הוא לא הולך לעבוד ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...