התייעצות לגבי קורס מנהל רשתות - MCITP - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי קורס מנהל רשתות - MCITP

yossi21

Recommended Posts

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא משנה כל המכללות מחוייבות ללמד את אותו החומר באותה צורה(ספרי המרצה הם של MS), יש דבר שנקרא MOC, הקורס בנוי ומונחה 100% ע"י MS. התעודות של המכללה עצמה לא שוות שקל, הדבר היחידי "שרצוי" לבדוק אם כבר מחליטים לזרוק 20 אלף שקל לפח זה שהקורס מהמכללה נותן זכאות לגמו"ש במקרה ואם איכשהו תגלגל לעבוד במקום עבודה שמקבל גמו"שים כמו בנקים ומשרדי ממשלה(זה מוסיף לא מעט למשכורת אם אתה בתפקיד שזכאי לזה, דורש קביעות בד"כ, אבל עם גמוש מתאים אתה מקבל כמה אלפי שקלים תוספת למשכורת).

את המבחנים עצמם תעשו במילא מול ספקית בחינות בחו"ל, כל המבחנים בארץ נעשים מול אותה ספקית באנגליה דרך האינטרנט. מה שכן תבדוק אם למכללה יש הסכם 2nd chance עם מיקרוסופט שנותן בחינה חוזרת חינם במקרה ואתה נכשל.

שוב זאת שטות לעשות קורס של שנה לשלם 20 אלף שקל למבחנים שעולים בקושי 250 דולר לעשות באופן עצמאי, בהתחשב שניתן להשיג את הMOC(ואפילו מעבדות חינם, או גישה למעבדות שונות דרך MSDN(לא עולה כסף) או להוריד את גרסאת הנסיון של 2008 ולהכין אותן בעצמך) דיי בקלות וללמוד לבד, או כמו שרוב האנשים עושים, וגם מה שתעשו באותו קורס זה ללמוד דרך "דאמפים" של בחינות, כי לשאלות ברוב מבחני ההסמכה האלה אין כמעט שום קשר למציאות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה להיות מנהל והלתמקצע בעתיד בתחום אבטחת המידע

רק מקווה שאתה מבין שאין שום קשר שבעולם בין מנהל לאבטחת מידע

(כלומר הידע שתצבור בניהול לא יעזור בשום צורה אם תרצה לעסוק באבטחת מידע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום ל כל המומחים ב תחום מה אתם חושבים על ה קורס mcitp האם זה קורס שווה מה רמת הקושי שלו ב השוואת ל נגיד קורס של אלקטרונאי תקשורת ו האם אפשרלמצוא עבודה ב תחום זה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רק מקווה שאתה מבין שאין שום קשר שבעולם בין מנהל לאבטחת מידע

(כלומר הידע שתצבור בניהול לא יעזור בשום צורה אם תרצה לעסוק באבטחת מידע)

כן אני יודע,אגב סתם קראתי עכשיו את כל הפוסט שוב ואני עדיין לא יודע אם זה מה שכדאי לי ללמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחברי הפורום שיש להם ניסיון

מה הסיכויים אחרי זה למצוא עבודה?

אני כרגע באמצע הקורס. יש יחסית הרבה חומר(לפי כמות הספרים)

יש לי תחושה שאחרי זה ללא ניסיון יהיה לי מאוד קשה להשתלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי שאני מתפרץ לדיון,אבל מה ההבדל בעצם בין CCNA לMCTIP?

ואפשר לעבוד עם CCNA בלי תעודת בגרות?

במעורפל לפי השמות MCTIP זה של מייקרוסופט וCCNA של סיסקו שהם שני חברות נפרדות לגמרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי שאני מתפרץ לדיון,אבל מה ההבדל בעצם בין CCNA לMCTIP?

ואפשר לעבוד עם CCNA בלי תעודת בגרות?

במעורפל לפי השמות MCTIP זה של מייקרוסופט וCCNA של סיסקו שהם שני חברות נפרדות לגמרי?

הבנת נכון, CCNA זה של סיסקו וMCITP זה של מייקרוסופט, בכללי MCITP יותר מתייחס למוצרים MS וCCNA מתייחס למוצרים סיסקו, כלומר MCITP מתייחס לתוכנה יותר וCCNA לתחום הרשת, ראוטרים סוויצים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...