התייעצות לגבי קורס מנהל רשתות - MCITP - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי קורס מנהל רשתות - MCITP

yossi21

Recommended Posts

תודה, ברור שצחקתי :)

אבל יש דברים בגו, הוא לא מחזיק פרופיל בשום חברתית/אתר באינטרנט עם שמו/תמונתו. כל החבר'ה הרציניים (קראקרים) שומרים על אנונימיות מוחלטת.

*ואני לא מדבר על קוין מיטניק או גדי עברון אלה על אלו שעושים דברים אי שם בצללים ואף אחד לא יודע מה הם עושים ועבור מי הם עושים עבודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי התגובות שנרשמו כאן הבנתי שבלי תואר כלשהו אי אפשר להתקדם יותר מידי בתחום ה- IT. השאלה שלי איזה תואר יתאים לי לעשות כדי להיות מנהל רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר את זה ?

אני מתכנן כתבה על הסמכות VS תואר ב-IT, תואר מערכות מידע נותן קצת מכל דבר ואפשר לנגב איתו אח"כ (תשאל בוגרים, עבדו איתי כמה בHELP DESK ולאחר מכן) כי עדיין אתה למעשה לא יודע שום דבר פרקטי ותצטרך להתחיל מאיזה מקום זוטר כמו כולם (תקרא סיליבוס של תואר מערכות מידע ותבין את החומר).

הסמכה נותן פרקטיקה על מערכת או סט מערכות או ידע בתחום מסויים של תקשורת או ניהול מערכת או אבטחת מידע או האקינג ועוד מלא טכנולוגיות של כל יצרן בנפרד, זה שונה לחלוטין. עם הסמכה (שוב, לא מי שיש לו הסמכה והוא לא יודע כלום, מי שיש לו הסמכה והוא יודע את החומר והטכנולוגיה הרלוונטית) אתה יכול עבוד על המערכת בתכלס אבל אם אין ניסיון, תצטרך להתחיל מאיזה מוקד שירות כי לא לוקחים מישהו להיות מנהל ולהפקיד בידיו של חברה כשהוא NEWBIE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר מערכות מידע נותן קצת מכל דבר ואפשר לנגב איתו אח"כ

זה פשוט לא נכון.

תואר בהנדסת מערכות מידע (בטכניון, לפחות) הוא תואר משולב של מדעי המחשב ותעשיה וניהול. בפועל, בוגרי המסלול לרוב פונים למשרות , בדומה לבוגרי מדמ"ח. בסופו של דבר, אלו האנשים שמפתחים את הטכנולוגיות עליהן מבוססים המוצרים שלהסמכות שלהן אתה כל כך דואג. אני מכיר לא מעט אנשים שלומדים במסלול הזה - אף אחד מהם לא עובד ב-help desk.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה הנדסת מערכות מידע, יש לי סיליבוס של מערכות מידע ואני מתבסס עליו ועל חברה שעשו אותו וזה מה שהם אמרו לי.

על אני בכלל לא מדבר, זה עולם רחוק מ-IT ומההסמכות עליהן שאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובות שנרשמו כאן הבנתי שבלי תואר כלשהו אי אפשר להתקדם יותר מידי בתחום ה- IT.

מנסיון, זה בפירוש לא נכון.

כל אחד מביא כאן את ה"אני מאמין" שלו ואת מה שהוא מכיר מהמציאות של מקום העבודה שלו,

שזה בסדר.

אבל אני אישית יכול לומר לך בוודאות שבשלוש החברות האחרונות שעבדתי בהן כולל הנוכחית מה שחשוב ב-

IT\System

הוא להבין מה אתה עושה , ולדעת להרים ולפתח את עצמך לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחברה שאני עובד בה (אינטל), אין מישהו במחלקת המחשוב (העצומה..) שהוא לא מהנדס או לומד לתואר ראשון. פשוט אין חיה כזאת, אין דרך להגיע לשם אפילו בלי תואר ראשון. האמת היא שבאופן אירוני נושא ההסמכות עובד הפוך - האנשים שמתעסקים ב-Networking הם קודם כל מהנדסים, ורק אחרי שהם מתקבלים לעבודה שולחים אותם לעשות CCNA-ים למיניהם.

זה ככה ברוב החברות הגדולות, וזה מובן - אם הן יכולות לגייס מישהו עם תואר ראשון (ויש היצע גדול למדי), למה להעסיק מישהו בלי?

אתה גם צודק וגם מטעה,

בתור יועץ שמסתובב לא מעט בחברות הייטק ישראליות וחלק מהעבודה היא בחפיפה עם ה IT אני יכול לומר לך שאינטל הם יוצאי דופן מבחינת האנשים שהיא מעסיקה. אני מדבר על הכל, צורת עבודה מסודרת ומתודית, עבודת הכנה מקיפה ויסודית לכל פעולה מתוכננת, יכולת הבנה של המערכת שאותו אדם אחראי עליה וגם ההשפעה על מערכות אחרות רלוונטיות. אני נתקלתי באינטל רק במקרה מסובך יחסית בחיפה, שבכל חברה אחרת היה מסתיים בשבוע עבודה, סיימתי ביום אחד. במקרה מה שעשיתי שם נגע רק לעבודה עם IT ולא עם אנשי הפיתוח שלהם.

ככה שאתה צודק שככה זה עובד באינטל וככה זה אמור לעבוד, אתה טועה כשאתה יוצא מתוך הנחה שככה זה גם במקומות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי זה היה בזבוז כסף !

תוריד את המבחנים תלמד את הראשון תעבור עליו כמה שיותר ותיגש לבחינה

מבחן אם אני זוכר נכון עולה בסביבות ה 220 ש"ח יש בכל הארץ

תחסוך לעצמך אלפי שקלים

ותאמין לי המבחנים ממש לא קשים חוץ מהסרבר 2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...