מפרט למחשב גיימינג+ תיכנות ב 3500~4000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימינג+ תיכנות ב 3500~4000

madweed

Recommended Posts

מה הטעם במארז+מאוורר במפרט בעלות של 258 ש"ח כשאפשר לקחת מארז טוב איכותי ומרווח יותר שכולל 2 מאווררים בתוספת של 15 ש"ח.

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2526

באם אתה מתכוון ל-OC הקרור למעבד לא יספיק, לוח+מעבד+קרור יביאו אותך לתוספת תשלום של כ-500-600 ש"ח לערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bonod-

לא נתתי לו את הANTEC100 מכיוון שיש בו חסרונות בולטים, הספק צרך להיות מחובר כלפי מעלה (כך שהמאוורר שלו נמצא בתוך המארז ) מאחר שאין חורי פליטה למטה מה שאומר גם שהכבלים שלו יהיו רחוקים יותר מאזור ניהול הכבלים ואפילו חלקם יהיו על הלוח ללא אופצייה לסידור חבוי מכיוון שפשוט זה לא יגיע, בנוסף אין לו כפתור RESET ואין פילטרים בפאנל הקדמי למטה חוץ מחסרונות אלו הוא דווקא מארז נחמד עם סירקולציית אוויר טובה.

הHEC 66RC מארז מצויין ואיכותי במחיר מצחיק , הוא יכול גם להוסיף מאוורר יותר פשוט ב40 שקל ולחסוך עלויות.

ואם כבר לעלות הייתי עולה לCM690.

madweed-

זה תלוי לאיזה שימוש אבל בכלל יהיה שיפור של כ30%-40 פלוס מינוס תלוי באיזה בנ'צ ומה בודקים ולכמה הגעת בOC/

לדעתי כן, אבל גם אם לא תעשה זה לא כזה נורא, מעבדי SB מהירים מאוד ובאים כבר בתדר יחסית גבוה, שים לב שאם אתה עשוה כמובן תצטרך להפעיל תוכנות יציבות עם התדר החדש, קירור יותר טוב (למרות שגם עם הסטוק אפשר להגיע לתוצאות נחמדות אבל זה עולה טיפה ברמת השקט) תצרך לוח חדש עם ציפסט P67 ומעבד מסידרת K', בנוסף זה לא יהיה משמעותי בכלל אבל עדיף לקחת 1600MHZ לOC במיוחד עוד שההבדל מחירים נמוך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^מלבד חוסר בכפתור reset אני לא רואה ב-antec100 כל חסרון, ההיפך מארז עם סירקולצית אויר טובה 2 מאווררים כאשר אחד מהם הוא בקוטר 140 מ"מ ובמיוחד למפרט גימיינ'ג זה מה שנחוץ, לספק הכח כבלים מספיק ארוכים להגיע לכל נקודה במארז ללא בעיה.

שאלה לי אלייך האם הרכבת ,פתחת אין פעם את המארז עם הספק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

madweed-

אם לא הזמנת עדיין את המפרט אז עדיף לך לקנות מTMS את המחשב, יש שמה כמה חזקים לפסח עכשיו.

(5870 ב727 למשל).

bonod-

כן, חבר שלי הזמין מפרט עם ANTEC100 ואני זה שהרכבתי לו את החלקים.

בכל מקרה תוכל לראות את הבעייה עם ספקים במארז הזה גם בסרטון הבא:

הכל נובע מכך שאין חורי פליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אתה מדבר עם מישהו שהרכיב כבר עשרות מערכות כאלה, חנות טובה תדע לעשות את זה בצורה הטובה ביותר,ואני לא רואה כל בעיה במארז,אני לא מבין את ההתעקשות שלך? רובם של המארזים האיכותיים מגיעים היום עם ספק כח שיושב למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בו אווירה פה בפורום של אנשים שרק רוצים להתנגח אחד בשני, אז יופי כל הכבוד לך הרכבת הרבה מחשבים אך כך גם אני.

אז שוב אני אסביר לך:

אין שום בעייה שהספק יושב למטה להפך הלוואי והוא יושב למטה כמו שצרך אך מאחר שבANTEC100 אין חורי פליטה למטה בשביל צריכת אוויר מספיקה צרך להרכיב את הספק באופן שונה כך שהמאוורר שלו פולט את החום לתוך המארז ובשביל סידור חבוי של הכבלים מתחת ללוח אם הכבל של פאנל האודיו הקדמי למשל פשוט לא יגיע ויהיה צריך לסדר אותו מעל הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא רוצה להתנגח ולא מתכונן להתנגח סה"כ אני מנסה להסביר לך שאין שום רע בספק שאווררו מופנה פנימה, וסדור כבלים בכל חנות מקצועית עושים בצורה טובה,

מה אתה מנסה להסביר שלא ברור,בעיה שאתה קורא לה בעיה הרי גם בספק שיושב למעלה המאוורר מופנה פנימה,אני מציע לך שמור את הסברייך לעצמך ואל תייגע מבקשי מפרטים בהסברים לא לעניין וכל זה כדי להסביר מארז+מאוורר נחות ששמת במפרטך.ולחברך שמור פיך ונהג בכבוד באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

Intel Quad Core I5 2500 Quad Core 3.3GHZ 1155 6MB BOX

כמות: 1 - מחיר: ₪987

לוח אם:

Gigabyte GA-H67M-UD2H-B3 for socket 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪535

מארז:

Antec Three Hundred (300) Gaming NO PS 2xAntec TriCool 120mm Included

כמות: 1 - מחיר: ₪314

ספק כוח:

SeaSonic ET 600W Active PFC 120mm 4*SATA, 8-pin, PCI-E

כמות: 1 - מחיר: ₪357

זיכרון:

Crucial 2GB (Single Stick DDR3-1333 CL9

כמות: 2 - מחיר: ₪101

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪263

כרטיס מסך:

Gigabyte Radeon 5870 1GB GDDR5 HDMI Retail - מחיר מיוחד לפסח בהזמנת מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪727

כונן אופטי:

SONY NEC DVDRW DVR x 24 SATA AD7260S BLACK

כמות: 1 - מחיר: ₪96

מקלדת:

Comfort Curve Keyboard 2000

כמות: 1 - מחיר: ₪73

עכבר פרו-גיימינג:

LOGITECH MX518

כמות: 1 - מחיר: ₪158

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3712

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3638 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/ev2pyt6d

מעבד חזק, מארז טוב וציוד היקפי, יש רק להוסיף לבחירתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bonod-

בסדר אחי אתה צודק, אין שום בעייה שהמאוורר של הספק פולט את החום אל תוך המארז מלמטה לכיוון של הכרטיס מסך, אין שום בעייה במארז הזה עם סידור כבלים חבוי, וזה בעצם יתרון שאין כפתור RESET

המארז ששמתי HEC66RC גרוע מאוד נחות ולא משתלם והמאוורר של Scythe לא איכותי.

אתה מלך! תודה אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...