Nvidia GeForce 465GTX 1G - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia GeForce 465GTX 1G

cb

Recommended Posts

שאלתי כי קניתי מחשב לפני חודשיים מטכנאי שקניתי ממנו בעבר כבר מחשבים,מישו פרטי.אמרתי לו 5000שקל תבנה לי הכי חזק למשחקים שיכול להיות...(למשחקים כמובן).הוא שם לי מעבד i5 ארבע גיגה ראם ו465gtx וכל שאר ירקות.מחשב באמת חזק אני נהנה ממנו מאוד...את המחשב הקודם שלי קניתי ממנו בתקציב של 8000 שקל רק אני בחרתי תחלקים,הם היו היי אנד והמחשב סחב 3 שנים עם משחקים כבדים על הגדרות גבוהות.אתמול התקנתי מטרו 2033 על המחשב החדש והופתעתי לגלות שעל dx11 והגדרות גבוהות (ורזולוציה לא מטורפת 1280על1024)המשחק על 30-20 fps.גם על dx10 המצב לא מזהיר...סמכתי על הטכנאי הזה בעיניים עצומות טוב לדעת שזה כרטיס לא משו.מוסר השכל לא לעצום עיניים.אם יש למישו משו לאמר אתם מוזמנים כי אני סקרן לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם קנית את המחשב לפני חודשיים והמפרט כזה, אני דיי בטוח שהטכני לקח יותר מי מה שהוא אמור לקחת, בסכום של 5000 שקל אפשר היום לקנות מחשב מטורף למשחקים ועם זה כולל מסך עדין אפשר לקנות מחשב יותר חזק מי שלך. לפני שאתה בכלל קונה משהו קודם תבדוק רק אחרי תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להאשים את הטכנאי שלך אלא רק את עצמך שלא בררת ביותר מקומות לפני שהשקעת.

465 הוא כרטיס בסדר גמור,ידוע שהמשחק METRO מלא בבאגים וגם נחשב לאחד הכבדים כיום,אין לך מה לצפות ממשחק שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...