אם יש לכם מסך LCD שנידפק ואין אחריות אל תיזרקו כי אולי תוכלו לתקן בשקלים בודדים! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם יש לכם מסך LCD שנידפק ואין אחריות אל תיזרקו כי אולי תוכלו לתקן בשקלים בודדים!

HWgeek

Recommended Posts

שלום לכולם.

רציתי לעדכן אתכם שמה שקרה לי בשבוע האחרון.

יש לי מסך LCD של CHIMEI 22 אינצץ' שעברה תקופת האחריות ושלשום הפסיקה לעבוד.

במקום לרוץ ולקנות מסך חדש פירקתי ורציתי לדעת מה הבעיה(חשדתי שזה משהו שקשור בספק כוח של המסך)

לאחר שהוצאתי את הספק של המסך חיפשתי ברשת את מספר הדגם וגיליתי שיש להרבה יצרני מסכים את אותו הספק ולרובם בעיה זהה .

הקבלים על הלוח הם מחברה ממש דפוקה ותמיד מתנפחים ונגמרים לאחר תקופת שימוש ואז המסך לא נידלק ומפסיק לעבוד.

התייעצתי עם חברי הפורום באתר מחו"ל וראיתי שיש מספר קבלים שהתנפחו והחלפתם אמורה לתקן את המסך.

יש אפילו קיטים מוכנים מראש באתרים מחו"ל לתיקון הספקים של המסכים!

לקחתי את הדגמים של הקבלים וקניתי בשד' הר-ציון בת"א את כל 10 הקבלים ועלו לי רק 20 שקל!!! וחזרתי והלחמתי מחדש 4 קבלים נפוחים שהיו וחיברתי ואיזה פלא- המסך עובד כמו חדש!

חסכתי לעצמי 800 שקל וגם נהניתי מכל רגע!.

האתר שעזר לי

http://www.badcaps.net/forum/showthread.php?t=7662

אז למי שחובב אלקטרוניקה מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מי שיודע להתעסק מעט עם רכיבים אלקטרוניים (או מכיר מישהו שיודע) יוכל לחסוך לעצמו כסף רב במצבים מסוימים. :)

קבלים מנופחים היא בעיה נפוצה, שאפשר לתקן באמצעות הלחמת חדשים. בעיה נוספת שיכולה להתרחש וקלה לתיקון לרוב - נגדים מתנתקים (פשוט מלחימים חזרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מי שיודע להתעסק מעט עם רכיבים אלקטרוניים (או מכיר מישהו שיודע) יוכל לחסוך לעצמו כסף רב במצבים מסוימים. :)

קבלים מנופחים היא בעיה נפוצה, שאפשר לתקן באמצעות הלחמת חדשים. בעיה נוספת שיכולה להתרחש וקלה לתיקון לרוב - נגדים מתנתקים (פשוט מלחימים חזרה).

אכן נכון! אבל אני רוצה לבקש שיוסיפו את זה בסטיקי ושאנשים יהיו מודעים לאפשרות כזו ואם הם בעצמם לא יודעים להתעסק בטוח שיש להם מישהו במשפחה או חברים שכן ואז הוא יכול לחסוך המון כסף!

בדיוק יש מישהו בהודעה מתחתי שכנראה יש לו אותה בעיה והוא סתם הולך לקנות מסך חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...