האם חויית המשחק בLIVE לקויה ביששראל לעומת ארה"ב ואירופה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חויית המשחק בLIVE לקויה ביששראל לעומת ארה"ב ואירופה?

r1plet

Recommended Posts

אני חושב על אולי למכור את כ. המסך שלי וכמה משחקים פה ושם ולרכוש 250GB SLIM יד שניה כנראה, השאלה שלי היא האם יש ליקויים כלשהם בחויית המשחק בLIVE כשמדובר במשחק מישראל?

אני מתכוון בעיקר ללאגים, קושי במציאת משחקים, בעיות LOCALIZATION וכדומה.

יש לי 10 מגה+גיימר בנטויז'ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LIVE לרוב עובד עם P2P, אותו דבר כמו ב MW2. זה אומר שאין שרתים, אתה נכנס ללובי ומתחבר לשחקנים שקרובים אליך. אם זה משחק שיש בו הרבה שחקנים משיראל אז זה יעבוד מושלם, אם אתה צריך לשחק עם שחקנים מאירופה זה יהיה בסדר (בערך כמו במחשב), אם אין הרבה שחקנים שמאיזורים קרובים זה יהיה כמו ב MW2, שעה עד שמתחילים לשחק.

בכללי ה LIVE עובד טוב בארץ, אין בעיות עם ההתחברות לשרתים של MS ולרוב יש שחקנים מגרמניה וכו'. לדעתי אם אתה משחק משחקי יריות ולא מעניין אותך GEARS ו אין לך מה לחשוב על קונסולה, גם אם יהיה יותר שחקנים אולי פחות באגים, זה קשה יחסית להתרגל (כשאני משחק במחשב משחקי FPS זה מרגיש הרבה יותר טבעי מאשר ב PS3) ולדעתי מקומם של משחקי היריות הוא במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HuGeMouTh, בהתחלה גם אני חשבתי כמוך עד שהתרגלתי לשחק עם השלט.

זה אולי טיפה פחות מדויק אבל לי זה יותר כיף מאשר מקלדת ועכבר.

לאחרונה התחלתי לשחק ב- bulletstorm ב- xbox360 שלי וזה ממש תענוג. (משחק ענק דרך אגב)

בנוסף כמובן אתה לא צריך לדאוג עד כמה חזקים המעבד וכרטיס המסך שלך,

אתה לא צריך לקוות שהמשחק לא יקרטע או ייתקע לך ואין לך בכלל מה להתעסק עם שום הגדרות!

פשוט להכניס את המשחק ולהתחיל לשחק!

אם נוחה לך עם השליטה של השלט או שאתה מוכן לקחת את הזמן והלתרגל תקנה קונסולה.

מה גם שאני רוצה לראות את HuGeMouTh משחק במחשב שלו ב-modern warfare 2 או black ops

עם עוד 3 חברים ביחד ושהכל ירוץ חלק ;)

copy.pngfavicon.icofavicon.ico

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tgen אם לא ידעת :

יש את אותו השלט בדיוק גם למחשב.

ישנם משחקים למחשב שאפשר לשחק בSPLIT-SCREEN .

2 דקות במקסימום להגדרת רזולוצייה ואיכויות לשעות משחק מרובות בהבדל משמעותי של איכות תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העדכון לגבי השלט

ואני לא יודע אם אתה יודע אבל זה אותו השלט שמתחבר ל-2 המכשירים

זה לא שיש שלט זהה לכל מכשיר בנפרד.

זה ברור שהוא יכול לשחק עם השלט גם במחשב אבל עם אין לו בעיה לשחק עם שלט עדיף לו לקנות קונסולה.

ולגבי משחקים שתומכים במסך מפוצל למחשב - היחיד שתמך ב-4 שחקנים

היה נראה לי serious sam הראשון שיצא ב-2001 - תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תגיד, בחיים לא יגיעו לרמה של המחשב...אי אפשר להגיע לאותה רמה של דיוק וזה גורם לזה שיש דברים שאפשר לעשות רק במחשב. לא מבין למה אנשים חושבים שזה יותר כיף מעכבר ומקלדת, השלטים האלה יותר מתאימים ל PES, MORTAL KOMBAT ומשחקים כמו GOD OF WAR.

היום רוב משחקי המחשב מגדירים את עצמם לבד בצורה מאוד טובה בהתאם למחשב שלך, חוץ מזה שראיתי את CRYSIS 2 על ה 360 והוא קירטע כמו חרא...

פיצול מסך זה נחמד, אני אישית מעדיף שלכל אחד יהיה מסך משלו, אני מעדיף לשחק על 50" או 40" ולא על רבע מסך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה וגם לא יצליח לשכנע לגבי כל העניין עם השלט אז תשמע מה תעשה:

תארגנו לכם - אתה ועוד 3 חברים: 4 שלטים, modern warfare 2 ,xbox360 ותתחילו לשחק.

בהתחלה כולם יתבכיינו עד כמה מקלדת ועכבר זה יותר נח ויותר מדוייק ועוד ועוד...

אבל אחרי כמה זמן אתה תבין על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות חבר'ה, אני יודע טוב מאד את עקרונות הקונסולה ואני אישית מעדיף אותה ומאמין שהגיימינג צריך להשאר בקונסולות ונועד לקונסולות בדיוק כפי שהוא התחיל עוד בימי הSUPER וקודמיו.

בכל אופן, אני חושב על להשאיר כמובן את המחשב שלי לכל המשחקים שיש לי ולכל משחקי הסינגלפלייר שיצאו בעתיד, ולרכוש ARCADE 20GB זול נטו בשביל משחקים שארצה לשחק במולטיפלייר כי אחרי כל-כך הרבה נסיון עם קהילת הPC הרקובה והרדודה שממש לא עדיפה מבחינתי, אני רואה בLIVE כחוויית אונליין שאי אפשר להשוות ממש לPC במשחקים שאני אוהב.

מה גם שאני מת על ה360 GAMEPAD שלי ומעדיף אותו על המקלדת והעכבר, למרות שזה פחות מדויק ומהיר בFPS (לא משו שמפריע לי עד כדי כך כשלכולם יש את אותו הפאד), מבחינתי כל המשחקים חוץ מRTS וMMORPG וכדומה נועדו למשחק בגיימפאד, וגם הFPS עם הפאדים של ימינו לא סובל יותר מדי.

בקיצור you catch my drift :)

אז היכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, אני חושב על להשאיר כמובן את המחשב שלי לכל המשחקים שיש לי ולכל משחקי הסינגלפלייר שיצאו בעתיד, ולרכוש ARCADE 20GB זול נטו בשביל משחקים שארצה לשחק במולטיפלייר כי אחרי כל-כך הרבה נסיון עם קהילת הPC הרקובה והרדודה שממש לא עדיפה מבחינתי, אני רואה בLIVE כחוויית אונליין שאי אפשר להשוות ממש לPC במשחקים שאני אוהב.

אין עדין ארקיד 20 גיגה

הכי הרבה כרגע זה 4 גיגה אבל אפשר להוסיף לו ארד דיסק

אתה אולי מדבר על הפרימיום 20 גיגה שנחשבים מאוד בעיתים

למעשה כל השמנים נחשבים בעיתים

רוצה זול תקנה סלים ארקיד

אבל בגלל שעם אני לא טועה בפרימיום מקבלים גם ואתה רוצה מולטיפליר

עדיף ללכת כבר על הסלים פרימיום במקרה שלך

על שמנים אל תלך גם נחשבים בעיתים גם צורכים הרבה יותר חשמל ועושים יותר רעש

וגם אין להם כרטיס אליוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר כמה וכמה חבר'ה עם ג'אספרים שמנים ואין להם בעיות כבר שנה-שנתיים, בכל אופן אשמח לעוד מקומות וגרסאות שכדאי לי לקנות כשכל מה שאני צריך זה לשחק מספר מצומצם של משחקים בLIVE.

דרך אגב, מה אתם אומרים על הרעיון של לקנות עוד אקסבוקס פרוץ (בדיוק ג'אספר ארקייד 20GB) יד שנייה ב600 ש"ח ולהשאיר אותו כקונסולה אך ורק למשחקי סינגל? כדי לכסות את ההוצאה שלו אני אוכל למכור את כ. המסך שלי במחיר דומה... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להתייחס למכשיר הפרוץ שהזכרת,

אם אתה רוצה לקנות 2 מכשירים לא עדיף שהמכשיר למשחקי המולטיפלייר המקוריים יהיה PS3?

את המולטיפלייר המצויין של uncharted 2 אתה לא תמצא ב-xbox! :)

(שלא לדבר על ה- single player שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נירא הלי שהוא קונה את הקונסולה בשביל משחקי 1ST PARTY (משחקים של MS או של סוני).

אין מה להגיד ש LIVE יותר מתקדם וכולל הרבה יותר כלים, גם PSN לא עובד מדהים בארץ בניגוד ל LIVE שעובד דיי אותו דבר כמו בחו"ל. מה שכן לא יודע כמה זה שווה את ה 60$ בשנה, לדעתי בכלל כל הרעיון של לדרוש תשלום על שירות כזה בזיוני ולא הייתי משלם גם אם LIVE היה יותר טוב מ (שמציע יותר דברים ובחינם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבור מקהילת אונליין של מחשב לP2P של הקונסולות זו ירידה משמעותית !

מה גם שהקהילות ממש קטנות בארץ ומוצפות בילדים.

אם תרצה לשחק מול שחקנים טובים זה אומר אנגליה,גרמניה וצרפת - אתה תסבול מפינג אדיר ולהם יהיה יתרון עצום (שלא נדבר על הHOST).

הגעתי למסקנה בנוכע לקונסולות - כל הדורות

הם טובות בשביל משחקי חברה ואירועים (קרבות, וכל הגימיקים של הKinect/MOVE).

מי שרואה את עצמו נכנס לעולם הגיימינג במסגרת הקונסולות ועוד במעבר מPC יקבל סטירת לחי מהחוויה הבינונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרואה את עצמו נכנס לעולם הגיימינג במסגרת הקונסולות ועוד במעבר מPC יקבל סטירת לחי מהחוויה הבינונית.

זה המשפט הכי מטומטם שנתקלתי בו בחיים שלי!!!

זה כל כך מראה על חוסר המושג שלך שאין טעם אפילו להסביר לך עד כמה אתה טועה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...