מערכת ההפעלה נתקעת בצורה מאוד חזקה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת ההפעלה נתקעת בצורה מאוד חזקה

zohar678

Recommended Posts

אני נאלץ שוב לחזור לדיון הישן שפתחתי לפני מספר חודשים.

עשיתי כבר את כל מה שנכתב כאן ושום דבר לא פותר לי את הבעיה המטרידה הזאת.

האם עדיין יש לך סימן-קריאה ליד ה ATITOOL?.....

אולי כדאי להסיר לחלוטין את הדרייבר של כרטיס המסך ולהתקין דרייבר

עדכני לפני ההוראות המדוייקות באתר .

כ"כ, הייתי מתקין את תוכנת windbg כדי לאתר מה גורם למחשב להתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינני יודע אם כל קיטע הוידאו שאני צופה בהם מבוססי פלאש.

שתי נגנים יש לי במחשב אחד ואחת BS PLAYER . אין לי סימני קריאה כל שהם ויש לי את הדרייבר הכי מעודכן של כרטיס המסך.

לגבי יומן האירועים אולי אני לא מבין עדיין על מה בדיוק אני צריך להסתכל.

אשמח לקבל קישור להורדה לתוכנת windbg.

לפי מה שאני זוכר בהפעלה הראשונה של תוכנת ה BS PLAYER נשאלתי אם אני רוצה שהתוכנה תוריד מקודדים שחסר לה ואישרתי זאת.

האם יכול להיות שאחד המקודדים שם גורם לבעיה הזאת?

האם אוולי חסר לי מקודד?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מכנה משותף לכול הפעמים שזה קורה, לעתים זה יכול לקרות לי בכניסה לתוכנה מסויימת ולפעמים תוך כדי גלישה באינטרנט, זה אף פעם לא קרה לי בצפיה בקובץ וידאו, ובמישחקים אינני משחק.

אני נאלץ שוב לחזור לדיון הישן שפתחתי לפני מספר חודשים.

עשיתי כבר את כל מה שנכתב כאן ושום דבר לא פותר לי את הבעיה המטרידה הזאת.

המעניין זה שרוב התקיעות קורות שאני מנסה לפתוח סרט ב YOUTUBE. אז אני מקבל כתובית למעלה שהאתר אינו מגיב, יש לי עיגול כחול שמסתובב מספר שניות ולאחר מיכן הסמן של העכבר נתקע, ומה שנותר לי לעשות זה לאתחל את המחשב באופן ידני.

לאחר האתחול כשאני פותח את האקספלורר אני מקבל הודעה האם אני רוצה לשחזר את הדף האחרון בוא ביקרתי או לגלוש לדף הבית?

כשאני בוחר באופציה שחזר את הדף האחרון בוא ביקרתי, אין לי שום בעיה לפתוח ולצפות בסרטון שתקע לי רק לפני שתי דקות את המחשב.

חוץ מ YOU TUBE המחשב נתקע בכתבות וידאו. באתרים רגילים לא זכור לי שהוא נתקע.

אינני יודע אם כל קיטע הוידאו שאני צופה בהם מבוססי פלאש.

שתי נגנים יש לי במחשב אחד ואחת BS PLAYER . אין לי סימני קריאה כל שהם ויש לי את הדרייבר הכי מעודכן של כרטיס המסך.

ברצוני לוודא שאני מבין נכון - כעת הבעיה היא רק בניגון תכני וידיאו דרך הדפדפן ודרך נגנים כמו bsplayer?

במידה וכן, האם ניסית להסיר את כל תוכנות הוידיאו למיניהם, כולל חבילות codec ונגן הפלאש?

במידה ולא, אנא הסר את כולם, התקן בחזרה את נגן הפלאש, ונגן סרטונים באינטרנט על מנת לוודא אם בתצורה זו זה נתקע.

ומה לגבי מציג האירועים?

תמונה שלו לא תעזור, מה גם שהתמונה שצילמת מצלמת את העמוד הראשי ולא את היומנים "יישום" ו "מערכת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא למעשה אך ורק בניגון תכני דרך הדפדפן, זה קורה גם באקספלורר וגם במוזילה.

כבר הסרתי את נגן הפלאש והתקנתי מחדש אך זה לא פתר את הבעיה.

גם הסרתי את נגן ה BS PLAYER וגם זה לא עזר בפתרון הבעיה.

העלתי עוד שתי צילומים מהיומן בתקווה שאלו הצילומים שאתה רוצה לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על התגובה המאוחרת נורא. אני בתקופת לימודים לחוצה.

אני צריך להסתכל על היומנים בשלמותם.

יש אפשרות לייצא אותם ולהעלות אותם לכאן.

ראשית, תייצא את הלוגים.

כעת, תנקה את הלוגים.

לאחר מכן תנסה לשחזר את התקלה.

לאחר התקלה תייצא את הלוגים (שוב, כי הפעם הם ישקלו פחות מאחר שיש בהם פחות אירועים) ותעלה אותם לכאן.

אם לא נמצא ממצאים חריגים נבקש ממך להעלות את הלוגים שייצאת לפני הניקוי (הם בטח ישקלו כ- 20 מגה, המגבלה המקסימלית לגודל יומן לוגים, מאחר והם יכילו הרבה יותר אירועים).

תפעל בבקשה לפי המידע הבא:

ייצוא לוגים.

נפעיל את מציג האירועים > מחלונית הניווט בצד ימין נבחר ב- "יומני רישום של windows" > כפתור ימני על הלוג הרצוי (למשל מערכת) > שמירת כל האירועים בשם...

ניקוי לוגים.

נפעיל את מציג האירועים > מחלונית הניווט בצד ימין נבחר ב- "יומני רישום של windows" > כפתור ימני על הלוג הרצוי (למשל מערכת) > ניקוי יומן רישום...

דרכים שונות להפעיל את מציג האירועים.

הרצת הפקודה eventvwr.msc מתוך תפריט התחל > הפעלה.

הקלדת הפקודה eventvwr.msc בשורת החיפוש בתפריט התחל ולחיצה על Enter.

התחל > לוח הבקרה > כלי ניהול > מציג האירועים.

בהצלחה!.

אשתדל לעקוב אחרי תגובתך ולענות בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדבר הזה נראה לי כבר מסובך מידי.

החלטתיי להוריד מהרשת (ממקום אחר הפעם) מערכת הפעלה לפרמט ולהתקין מחדש בתקווה שזה יפתור לי את הבעיה.

לפני שעברתי לוינדוס 7 היה לי ושם לא היתה לי את הבעיה הזאת. אני נוטה לחשוב שמדובר על איזה שהוא כשל במערכת ההפעלה שלי הרי שהיא לא חוקית והורדתי אותה מהאימיול.

תודה על הניסיון שלך לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לפרט כככל האפשר. אם תנסה לקרוא את התגובה הקודמת שלי מההתחלה ועד הסוף תראה שאין איפה לטעות. ברגע שהיית מעלה את היומנים לכאן היינו יכולים לנסות להבין מה גורם לבעיה.

בגדול הרעיון הוא לנקות את היומנים, לשחזר את התקלה, ואז לצפות ביומנים. היומנים היו יכולים לתת אינדיקציה מה גורם לתקלה.

לגבי מערכת ההפעלה, לא הייתי חוזר בשום אופן ל- . היתרונות של 7 על רבים מדי.

לגבי החוקיות, קשה לי מאוד (אבל מאוד) להאמין ש"אי החוקיות" גורמת לבעיה שלך. אם כבר הורדת גרסה שמובנים בה דברים נוספים והיא לא התקנה נקייה, ואז זה משהו אחר.

בכל אופן אם כבר התקנה מחדש, אני ממליץ על 7 נקי (רצוי עם sp1 - חבילת השירות הראשונה, מובנית).

אם תרצה בכל זאת עזרה בכל נושא שהוא אני אשמח לעזור.

שים לב שאם אתה צריך עזרה בנושא אחר מפתרון התקלה, יש לדאוג לפתוח נושא חדש בפורום.

שיהיה בהצלחה.

ולא משנה במה תבחר, יש לך כאן אחלה קהילה. לא הייתי מהסס להיעזר בה.

שב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרמטתי שוב את המחשב והתקנתי מאותו דיסק את מערכת ההפעלה אך לדעבוני הבעיה נמשכת.

אני מעלה לכאן את כל יומני הרישום של המערכת.

בתאריך ה 8.6.11 בשעה 18:01 לערך נתקע לי המחשב בשעה שנסתי לצפות בסירטון באתר YOU TUBE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההודעה האישית.

משום מה לא קיבלתי התרעה על הודעות חדשות בנושא זה.

הורדתי את הקובץ שמכיל את היומנים ואני עובר עליהם.

אעדכן בהקדם באמצעות עריכת ההודעה הזו.

עריכה.

ישנן כמה עניינים שלדעתי כדאי להתייחס אליהן.

עניין 1 - בירור סיבת קריסת הדפדפן, ועדכונו לגרסה האחרונה.

בלוג "יישום", ביום הקריסה (06.06) בשעה 17:50:15 נרשם שהדפדפן קרס ושהוא שמר קבצים נוספים במיקום הבא:

C:\Users\zohar\AppData\Local\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\NonCritical_iexplore.exe_fe83d815b289dd4d7f36aa96ccbdba69684f4cb_06f15b20

תוכל בבקשה לבדוק אילו קבצים יש שם והאם הם מספקים מידע נוסף?

במידה ואינך בטוח תעלה אותם לכאן.

בלוג נרשם שיש לך דפדפן אסקפלורר בגרסה 8.

בלי שום קשר לתקלה אני ממליץ לך בחום רב לעדכן לגרסה 9. תוכל לעשות זאת באמצעות הורדת העדכון ע"י הפעלת "Windows Update" או באמצעות הורדת ידנית בקישור הבא: http://windows.microsoft.com/en-US/internet-explorer/downloads/ie-9/worldwide-languages

כמו כן מעניין לדעת אם התופעה חוזרת גם בדפדפן הזה, למרות שאני די בטוח שכן.

עניין 2 - אילו תוכנות מותקנות?

האם התקנת את מערכת ההפעלה באמצעות התקנה נקייה או באמצעות התקנה שמוכנה מראש?

תוכל בבקשה לפרט כאן אילו תוכנות הספקת להתקין?

לנוחיותך, תוכל לעשות זאת באופן הבא:

הפעלת פנקס הרשימות והדבקת התוכן הבא בתוכו:

@echo off

wmic product get name,version

wmic process get description,executablepath >> check1.txt

wmic service get Caption,Name,PathName >> check1.txt

שמירת התוכן כקובץ בשם "check1.bat" והרצת הקובץ שנשמר.

היכן שיורץ הקובץ, הוא ייצור קובץ טקסט בשם " check1.txt ". אנא העתק את תוכן הקובץ לכאן.

עניין 3 - שגיאות של התקן אחסון שמחובר למחשב.

דבר נוסף שכדאי לבדוק גם בלי שום קשר לתקלה הוא איזה דיסק מתריע מספר פעמים על השגיאה:

The driver detected a controller error on \Device\Harddisk5\DR5.

השגיאה יצאה בפעם האחרונה (בלוג ששלחת. מאז היא בטח יצאה שוב.) ביום הקריסה (06.06) ב- 17:18:07.

כנראה מדובר בהתקן חיצוני כמו כונן קשיח חיצוני או Disk On Key.

ניתן לזהות את ההתקן באמצעות הפעלת כלי ניהול הדיסק באמצעות הקלדת הפקודה "diskmgmt.msc" בשורת החיפוש בתפריט התחל. בכלי עצמו תוכל לראות מיהו ההתקן החמישי.

צירפתי תמונה לדוגמה בה רואים התקן DOK. הוא ההתקן השלישי. ניתן לזהות זאת לפי המילה Removable מתחת לזיהוי המספר שלו (Disk 3). תתעלם מהריבועים הכחולים סביב ההתקן הראשון וסביב כונן C.

עניין 4 - ההתקנה מנהל ההתקן / התוכנה של העכבר.

יש לך עכבר של microsoft? התקנת לו את התוכנה העדכנית?

ב- 08.06 בשעה 00:57:35 יצאה השגיאה הבאה:

The application (IntelliType / IntelliPoint, from vendor Microsoft) was hard-blocked and raised the following: ‏‏ל- IntelliType / IntelliPoint יש בעיית תאימות ידועה עם גירסה זו של Windows.

אנא נסה להוריד מנהל התקן מתאים ועדכני מהקישור הבא:

http://www.microsoft.com/hardware/en-us/downloads

במידה ותרצה הסבר נוסף בנושא זה תעדכן.

ולסיום, אנא נקה את יומני הרישום כך שכשהתקלה תחזור תוכל להעלות לכאן יומנים יותר קלילים.

אגב, להבא יהיה מספיק להעלות רק את יומני היישום והמערכת.

הרבה הצלחה.

מחכה לתגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד יומיים אני טס לחו"ל למשך כשבוע כך שהעשה את מה שציינתה פה אחרי חזרתי.

במסגרת נסיונות העבר לפתור את הבעיה עבדתי עם אקספלורר 9 וגם עם מוזילה, זה לא פתר לי את התקלה, כנל לגבי הדרייבר של העכבר.

הסבר לי בבקשה מה ההבדל בין התקנה נקיה לבין התקנה שמוכנה מראש?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי עדכון הדפדפן לא יעזור, אבל כך או כך חשוב שתהיה תמיד מעודכן, ולא רק בדפדפן, וזאת כדי להבטיח רמת אבטחה ויציבות גבוהה של מערכת ההפעלה. ככלל הייתי ממליץ לבדוק עדכונים באמצעות "Windows Update" לפחות אחת לשבוע.

לגבי הדרייבר של העכבר, ושאר עניינים שהזכרתי כאן - הם לא קשורים לפתרון הבעיה, אלא הם בעיות נפרדות בפני עצמן שכדאי וראוי לטפל בהן.

הרעיון הוא להביא את מערכת ההפעלה למצב של תקינות ויציבות רבה ככל האפשר, ואת זה ניתן להבטיח באמצעות התקנת כל מנהלי ההתקן המתאימים, שמירה על עדכונים (לאו דווקא אוטומטיים - אני מעדיף עדכונים ידניים לפחות אחת לשבוע), וביצוע פעולות תחזוקה.

לגבי ההתקנה - התקנה נקייה היא התקנה שלא שילבו בתוכה רכיבים מראש כמו עדכונים, מנהלי התקנים, ותוכנות מסויימות.

אני ממליץ בחום להתקין רק את ההתקנה הנקייה של 7 עם חבילת השירות הראשונה (SP1) ללא רכיבים אחרים ששולבו בה מראש.

שא ברכה!.

מקווה שתהנה בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני שוב מודה לך על העזרה הרבה והזמן הרב שאתה מקדיש לבעיתי, אך חלק מהדברים שכתבתה לי לעשות עכשיו נראים לי כבר מסובכים לי מידי ומתאימים יותר לטכנאים מנוסים שמבינים בזה.

החלטתי בינתיים לחיות עם הבעיה הזאת עד שהשיג מערכת הפעלה טובה. יש לי הרגשה שמשהו דפווק במערכת עצמה (הורדתי מאימיול). המערכת באה בלי תוספות למינהם ואת חבילת השרות של ה SP1 אני הורדתי דרך העידכונים של UPDATE זה לא בא מובנה.

לגבי התיקיה שבצילום יש בא קובץ קטן עם סיומת WER ואינני מצליח לפתוח את הקובץ הזה. זו פעם ראשונה שאני נתקל בסוג כזה של פורמט, וגן לא עזר לי הפעם.

לגבי העכבר יש לי אכן בעיה של דרייבר לא מעודכן. אני לא מצליח למצא לו את הדרייבר. בעבר מצאתי ולצערי לא שמרתי אותו.

סוג העכבר שלי הוא WIRELESS INTELLI MOUSE EXPLORER ובקישור שנתת יש רק דרייבר ל XP ואילו אני צריך דרייבר ל 7 64 BIT.

אני מעדיף להשאר עם הדפדפן של EXPLORER 8 אני לא אוהב את 9.

:hi::aktion031:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לא שלא יכולתי לעזור.

אם תהיה מוכן בכל זאת לעבור על התגובה הקודמת (עם החלוקה לעניינים) ולנסות, אשמח ללוות אותך בכל שלב.

וכדגש אחרון, אני מאוד ממליץ לך לעבור ל- Explorer 9. השיפור באבטחה וביציבות חשוב מאוד. אני מניח שגם תאהב את ממשק המשתמש.

אם אתה ממש מתנגד לגרסה 9 אולי כדאי שתנסה דפדפן אחר שמתאים לדרישותיך.

עדכניות הדפדפן חשובה וחיונית מאוד לשמירה על ויציבות.

בכל שאלה נוספת אשמח לעזור.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

קראתי את כל הדיון (בערך) ולא ראיתי התייחסות אחת לעדכון דריוורים כמו שצריך.

עצם זה שאמרת שהתקנת דריוור מהדיסק המקורי כאילו זה משהו טוב, מעלה לי חשד שאתה לא באמת יודע או טרחת לעדכן את כל הדריוורים של החומרה לגירסאות חדשות.

יש בערך 200 מיליון בעיות שקשורות לגירסאות דריוורים ישנות.

וכל יום נולדות מיליון חדשות שנפתרות בדריוור הבא.

אז לפני שבכלל טורחים לחשוב על דברים אחרים חובה להתקין דריוורים מעודכנים לכל מה שרק אפשר.

ואולי אם זה היה נעשה מלכתחילה הדיון הזה בכלל לא היה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...