המלצה לכ.מסך עד 1000 ש"ח כחלופה ל460GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכ.מסך עד 1000 ש"ח כחלופה ל460GTX

Ran B

Recommended Posts

היי,

אז אני התייאשתי מה460GTX ואולי לצערי גם מNVIDIA.

מאוד איכזבו אותי עם הCRASHים שלהם מול הWIN7 - שעד היום אין לי מושג למה הם קורים.

בכל מקרה, החלטתי שאני רוצה להחליף - לעוף מהם.

אולי אפילו לשקול מעבר לATI ולנסות את מזלי שם.

אני צלם וHigh end User במחשבים. חשובים לי ביותר ביצועים ובמיוחד ביצועים גרפיים חלקים, מהירים וללא זיופים!

כולל עריכות כבדות בפוטושופ ומשחקי מחשב ברמת רזולוציה גבוהה וצפייה בסרטי FULL HD וסביבת עבודה בFULL HD.

(אני עם מסך של DELL 2311)

המערכת שלי היא :

INTEL I7 870

8GM RAM

GIGABYTE P55-UD2

1TB BLACK WD

525 ENERMAX PRO82+

Windows 7-64BIT ultimate

והכ.מסך שברצוני להחליף 460GTX עם 1GB.

ראיתי את הכרטיסים :

ATI HD5770

HD5870

HD6870 (שקצת חורג מהמחיר, אבל נשמע מעולה!! גרסאת GV-R87OC)

המלצות חברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש GTX 460 על Windows 7.

בעיה אחת לא הייתה לי, ואני מריץ עליו דברים כבדים מאוד כבר שבועיים.

אבל אם אתה עדיין מתעקש, תוכל למצוא את הHD 6950 באיביי בסביבות 225-250 דולר, פלוס משלוח זה יהיה בערך 1000 ש"ח.

אבל שוב, ונראה אם הצפי שלי נכון, אתה שוב מתעקש - הנה אותו כרטיס בארץ:

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=11434

לHD 6950 יש 98.6% להיפתח לHD 6970 וכידוע, הוא חזק כמו GTX 480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש GTX 460 על Windows 7.

בעיה אחת לא הייתה לי, ואני מריץ עליו דברים כבדים מאוד כבר שבועיים.

אבל אם אתה עדיין מתעקש, תוכל למצוא את הHD 6950 באיביי בסביבות 225-250 דולר, פלוס משלוח זה יהיה בערך 1000 ש"ח.

אבל שוב, ונראה אם הצפי שלי נכון, אתה שוב מתעקש - הנה אותו כרטיס בארץ:

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=11434

לHD 6950 יש 98.6% להיפתח לHD 6970 וכידוע, הוא חזק כמו GTX 480.

קודם כל אני מאחל לך כל הצלחה איתו ושלא יהיו לך שום בעיות!

כמובן שהדרישות שלי בנוסף לחוזק הכ.מסך הן יציאת או MINI כמו ב460GTX.

לגבי ה6950, בהנחה שאני לא פותח אותו ומתעסק בדברים האלה - הוא בעצמו שווה ערך ל460GTX וליכולות שלו..?

מה לגבי הכרטיסים שאני רשמתי בתחילת הנושא?

תודה,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מאחל לך כל הצלחה איתו ושלא יהיו לך שום בעיות!

כמובן שהדרישות שלי בנוסף לחוזק הכ.מסך הן יציאת או MINI כמו ב460GTX.

לגבי ה6950, בהנחה שאני לא פותח אותו ומתעסק בדברים האלה - הוא בעצמו שווה ערך ל460GTX וליכולות שלו..?

מה לגבי הכרטיסים שאני רשמתי בתחילת הנושא?

תודה,

רן.

כבר עניתי לך על השאלה הזו - הוא לא שווה ערך ל460, הוא שווה ערך ל480 שהוא פי 1.75 יותר חזק.

בהשוואה לHD 6950:

הHD 6870 הוא האח הקטן שלו. הם כמעט אותו כסף - לא שווה.

הHD 5870 הוא האח הגדול שלו אבל הוא פחות חזק.

הHD 5770 הוא האח התינוק שלו. אם אתה הולך עליו, עדיף כבר 460 שאותו אתה לא רוצה ולכן הלכנו הלאה.

אבל רק שמשהו פה יהיה ברור - אין שום בעיה עם כרטיסי הGTX 460. זאת אומרת, אין דבר כזה שדור שלם של עושים בעיות. כפי שאתה רואה, לי יש שניים והם עוד יותר ממושמעים מהGTX 480 שלי.

כנראה, ומן הסתם, שיש לך כרטיס פגום או מערכת פגומה. יהיה קל לבדוק זאת אחרי שתקנה את החדש.

במקומך, הייתי קונה מחשב חדש (מבוסס 2500k) ומחזיר את ה460 לחנות או מוכר אותו אם עדיין יש בעיות. אבל אני מבטיח לך שאחרי שתשדרג גם את הכרטיס וגם את המחשב לא יהיו לך יותר בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקומו היית קונה מחשב חדש??? :nixweiss:

לפותח הדיון - תוכל לפרט יותר על הבעיה? מתי יש קריסות? באיזה תדירות? מה הדרכים שניסית לפתור את הבעיה? פתחת ת'רד בפורום ועדיין לא מצאו פיתרון? פנית לחנות בה קנית את המוצר כדי שיבדקו אותו?

לפני שאתה קונה בוא ננסה לפתור את הבעיה. יש לך כרטיס טוב אז בוא ננסה את כל האופציות.

אוקייי רק עכשיו ראיתי שכן פתחת ת'רד בנושא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Track, בוא לא נצא מפרופורציות.. מחשב חדש?? אפשר להבין מהמערכת שאני מחזיק שהמחשב שלי

לא כזה ישן..

למען האמת - הוא נקנה בסכום כולל של מעל 7000 אלף שקל (כולל המסך).

השקעתי את מיטב כספי במערכת הזו וקיבלתי אכזבה גדולה מצד הנושא הגרפי והקריסות.

לBaRaK -

אני לא חושב שאני כבר זוכר במדוייק את שיטות הפעולה שנקטתי.

אבל תן לי קרדיט בתחום המחשבים + הגעתי למצב שאחרי כל הניסיונות הלכתי לחנות והחלפתי את הכרטיס לאחד חדש!

גם החדש קרס! כבר בא לי להביא להם את כל המחשב ולהגיד להם שיסדרו מה שצריך ולהקטין ראש.

אבל מרוב שהCRASH הזה לא צפוי - אין לי אפילו דרך לשחזר להם את הבעיה ואז אני כאילו בא בידיים ריקות!...

עכשיו, אני ממש לא מאשים את סדרת 460GTX. אני מאוד מאשים את וMicrosoft - אין מה לעשות,

אחד מהם ו/או שניהם גרמו לבעיות.

המחשב שלי מסודר ומותקן כהלכה, כל הדרייברים מעודכנים באופן קבוע, המחשב עובד באופן תקין ומהיר כהרגלו וכמצופה ממנו.

ואם ברצונך לדעת מה כבר נסיתי בקצרה - פרסמתי בנושא של מישהו אחר :

ברוך הבא לעולם הלא ברור של הCRASHים של קרנל.

אני בעלים של 460GTX ומערכת של I7 עם 8GB .

מערכת של מעל 6 אלף שקל שקניתי לפני כחצי שנה והביא לי את הקראש הנוראי הזה.

(פנטיום D עם 2GB וכרטיס 7600GT החזיק יותר טוב ממנה, מצער כ"כ..)

חרשתי את האינטרנט על הבעיה הזו, רשמתי כאן בפורום כמה פוסטים, לפני כחודש החזרתי

את הכ.מסך בעצבים לחנות ולאחר 3 שבועות קיבלתי אותו אחד חדש.

חשבתי שזה כבר מאחורי, חשבתי שנגמר העסק.

יום חמישי האחרון חטפתי CRASH רציני, ריצודים, צבעים מתחלפים - דברים לא ברורים.

ידעתי שהפתרון הזמני (והבכלל לא ברור!!) הוא ניתוק הכרטיס והחזרתו למחשב.

ידוע לי שזה זמני ואני יכול להיות מותקף בכל רגע בCRASH הזה שוב.

דיברתי ONLINE עם נציגי , שלחתי מיילים, התקנתי 1000 גרסאות שונות של דריברים, שום דבר לא פתר את הבעיה

סופית וחיסל אותה.

לצערי נשארו לי הפינות של WIN7 64BIT שלא מסתדר עם הקרנל של .

(אגב, CRASH של קרנל זה דבר חמור מהגדרתו והוא בושה של הפיתוח והבדיקות של NVIDIA..)

אז או , או חוסר-התאמה בין לוח לכ.מסך(בספק מאוד!) או שפשוט NVIDIA וWIN7 עדיין לא

סגרו בינם לבין עצמם עיסקה טובה..

אגב, אני גם חושד בUPGRADE שעשיתי למערכת אולטיימיט מHOME.

וגם קריאת הטמפ' שלך לא נשמעת הגיונית כ"כ.. אני בספר אם הכ.מסך שלך מגיע ל75 מעלות.

וגם אני בספק אם הCRASH הוא מחום..

לגבי התיאוריה עם הרג'סטרי - היא מעניינת מאוד :) אבל למה שDRIVERSWEEPER + התקנה ניקיה מחדש של הדריבר

לא יפתור את הבעיה? (הוא לא פותר, ניסיתי.. - אבל מה שונה מפירמוט וDRIVERSWEEPER..?)

רן.

ואשמח לשמוע על הדגמים של הHD, כמו שאתה פירטת (TRACK) בהשוואה ל460GTX ולא בהשוואה לHD6950.

תודה רבה לשניכם :)

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,

בשלושה שבועות שלא היה לי את ה460GTX, כי הוא נשלח לתיקון.

עבדתי עם ה7600GT הישן שלי.

אך זה הוכנס לחריץ PCI-E המישני על הלוח-אם, היות וגוף הקירור שהיה על ה7600GT (ללא מאוורר)

התנגש בגוף הקירור הענק של המעבד ולא יכולתי להכניס את ה7600GT לחריץ PCIE הראשי שעליו יושב ה460GTX שלי.

בזמן השימוש ב7600GT לא חוויתי שום בעיה,

עם זאת - זה לא מדד מדוייק לשפוט, מכיוון שהCRASH יכול להגיע בפעם בחודש/שבוע/חודשיים/יום - אין דפוס קבוע

וגם אין סימפטום שמקפיץ אותו - הוא פשוט קורה!

עוד עצות בנושא הCRASH? או שאפשר לחזור להמלצות על כ.מסך של ATI כמו שאשמח לפי הנושא הראשי של שיחה זו..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מוכרת עד מאוד גם אצלי

שבוע שעבר גם חוויתי בעיה דומה שגיאת עם קרנל . והיו צבעים ופסים על המסך סתם ככה באמצע החיים בעבודה על המחשב ( במשחקים למשל BFBC2 היה פשוט מסך לבן ונתקע המחשב ) , לבנים ניהיו וורודים . ואם זה היה גם נתקע בדסקטופ אז פשוט היתי מאתחל את המחשב :pissed: ואז ההודעה של הקרנל היתה קופצת...

רגע לפני שארזתי את הכרטיס לשליחה חזרה לחנות ..

לקחתי את הכרטיס לחבר לבדוק תקינות , מה שמפתיע היה זה שהכרטיס היה תקין אצלו , כאילו לא קרה דבר מעולם .

החזרתי את הכרטיס חזרה למחשב + עשיתי ניקוי אבק יסודי כי חשבתי שזאת גם אחת הבעיות ..

נכון להיום המחשב עובד פיקס כאילו לא קרה כלום . מקווה שבעוד כמה חודשים הבעיה לא תחזור שוב . אחרת זה יגמר לא טוב :bash: .

החשד כרגע הוא כנראה שהמע"ה הפעלה דפוקה ובגלל זה יש הודעות כאלה פה ושם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מוכרת עד מאוד גם אצלי

שבוע שעבר גם חוויתי בעיה דומה שגיאת עם קרנל . והיו צבעים ופסים על המסך סתם ככה באמצע החיים בעבודה על המחשב ( במשחקים למשל BFBC2 היה פשוט מסך לבן ונתקע המחשב ) , לבנים ניהיו וורודים . ואם זה היה גם נתקע בדסקטופ אז פשוט היתי מאתחל את המחשב :pissed: ואז ההודעה של הקרנל היתה קופצת...

רגע לפני שארזתי את הכרטיס לשליחה חזרה לחנות ..

לקחתי את הכרטיס לחבר לבדוק תקינות , מה שמפתיע היה זה שהכרטיס היה תקין אצלו , כאילו לא קרה דבר מעולם .

החזרתי את הכרטיס חזרה למחשב + עשיתי ניקוי אבק יסודי כי חשבתי שזאת גם אחת הבעיות ..

נכון להיום המחשב עובד פיקס כאילו לא קרה כלום . מקווה שבעוד כמה חודשים הבעיה לא תחזור שוב . אחרת זה יגמר לא טוב :bash: .

החשד כרגע הוא כנראה שהמע"ה הפעלה דפוקה ובגלל זה יש הודעות כאלה פה ושם .

שים לב ש"הפתרון הזמני" שאותו אני מציין - הוא בידיוק מה שאתה עשית.

הוצאה פיזית של הכ.מסך מהמחשב וחיבורו בחזרה (עזוב שניה את ניקוי האבק).

גם לי זה עזר וכבר כמעט שבוע אין לי נפילות מהכ.מסך החדש שנלקח מהחנות (והוחלף בישן) לפני שבוע.

אבל העובדה שהנפילה קרתה - היא הבעייתית. זה אומר שלא נפתרת מהבעיה אחת ולתמיד - ושזה עלול לחזור ולהפתיע אותך.

ואין דבר גרוע יותר מהידיעה שיש בעיה ושאתה לא יכול לפעול לתקן אותה ו/או אתה לא יודע מתי היא תקרה!! אני לא יכול להרשות

לעצמי את הבעיות האלה על המחשב עכשיו. חשוב לי הזמינות שלו ואני הפסקתי להתעסק ממזמן עם OC, מודים ובלגנים.

זה מחשב מערכת דנדשה, חדשה, מלפני חצי שנה עם מפרט טכני גדוש בכל טוב שפשוט איכזבה לחלוטין.

מאחל לך רק טוב כמובן.

אז שניצקי, אתה אומר 5870.

באותו מחיר אני ראיתי 6870. אז למה לא 6870 ?? נשמע יותר חדש מ5870.

http://www.ivory.co.il/Product.asp?productid=6442

מה אתה אומר אחי?

תודה,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...