רכישת PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת PS3

TicTacToe

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מעוניין לקנות את הקונסולה יש לי את האפשרות לבקש מחבר שטס לאירופה חודש הבא לקנות לי (דיוטי פרי).

השאלה היא - האם כדאי לרכוש את המכשיר בדיוטי פרי או בכלל מחו"ל ?

האם המחירים בארץ מצדיקים את מתן האחריות מצד החנות/ישפאר ?

אולי כדי לקנות כבר בארץ וזהו?

מאיזו חנות אתם תמליצו לי לקנות? - ולמה לוודא שזו גרסת הPAL ולא NTSC

האם מתקרב עידן של קוסולות חזקות יותר (PS4 / 720)?

כל פיסת מידע / עצה תתקבל בברכה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיוטי פרי הייתי לא מזמן וזה פשוט לא משתלם

מכרו שם רק את הPS3 250 גיגה

וגם זה במחיר בערך כמו בארץ ואתה משלם על זה מכס כי זה מעל 200$

אירופה גם לא משתלמת כי היורו יקר

ארצות משתלמות זה ארצות הברית וחלק מארצות אסיה (עם לא בונים על סירטי בלו רי בגלל הגנה אזורית )

בתאילנד קניתי ב1350 שקל סלים 160 גיגה למזלי לא לקחו אליו מכס

אפשר גם בפחות 7% עם עושים את הפרוצדורה של התייר

(מזדכים בשדה התעופה על ה7% -מצריך נירת )

אני מעריך שגם בארצות הברית אפשר לעשות את זה ואז זה 300$ שם

כמובן מכס בערך 30% שזה כמה מאות פחות מהארץ אבל אין דרך לממש אחריות

האם המחירים בארץ מצדיקים את מתן האחריות מצד החנות/ישפאר ?

עניין של מזל

האחריות בארץ עד כמה שידוע לי לא ארוכה

וזה שנה או פחות עם כל מיני הגבלות

אבל עם תקבל YLOD בתקופת האחריות או משהו דומה אז כן

אבל הסיכוי לקבל בסלים נמוך

בטח בשנה הראשונה

דברים כמו שבירה לא חושב שיש אחריות

ובטח לא בעיה בגלל פריצה או משהו דומה

אולי כדי לקנות כבר בארץ וזהו?

זה שיקול שלך

אני ממליץ על אנגויסטיק או מדיה גיים

אבל משחקים לקנות מחול

ולמה לוודא שזו גרסת הPAL ולא NTSC

ברוב הקונסולות זה חשוב בגלל חשמל ותאימות משחקים לארץ

בPS3 זה הרבה פחות חשוב כי יש ספק כוח אוניברסלי ומשחקי PS3 לא חסומים לפי אזור חוץ מתוכן להורדה לפי משחק

מה שכן חסום אזורית זה משחקי PS1 שגם ככה זולים בשני האזורים ואפשר גם לקנות מהPSN (השרות רשת של הPS3 )

משחקי PS2 אין תמיכה אחורית כבר מזמן בדגמים החדשים אז זה לא רלוונטי

וסירטי ובלו רי שבNTSC גם ככה יותר זולים וחשוב רק במקרה שאתה רוצה תרגום בעברית

בכל מקרה היום לא קונים את הקונסולה לזה

סרטים אפשר להריץ גם דרך הUSB ודרך אלחוטית וDVD צרוב

וכמו שאמרתי משחקי PS3 לא חסומים אזורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב את הסוני אני רוצה לרכוש משום שיש כותרים כמו "tekken 6" וכל מני משחקי fighting/Beat em up למינהם שלא קיימים במחשב .

אני לא רוה את עצמי נוגע בהמון ז'אנרים בPS3

זאת עוד נקודת שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לפי דעתי אם כבר מוצאים סכום כסף על קונסולה היום אז עדיף ללכת על קונסולה שבאמת נותנת תמורה מלאה.

לא התכוונתי שאני קונה קונסולה רק בשביל 3-4 משחקים.

לסוני 3 יש עוד המון פונקציות מלבד המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה ש MS יציגו את הקונסולה החדשה שלהם ב 2013/2014 והיא תיהיה זמינה ב 2014/2015. כמובן שזה לא מבאמת מבוסס על משהו רישמי, רק דברים שכל מיני אנשים אומרים.

מנינטנדו וסוני אני לא יודע מה ניראה ומתי, חברות יפניות :P אמורים להציג קונסולה חדשה השנה או שנה הבאה, עוד לא דיברו על משהו אבל עם מה שקרה ביפן יכול להיות שיעבור זמן עד שניראה מהם משהו או שהם יעבירו את הכל לסין (קשה לי להאמין אבל בכל זאת אפשרות טובה יותר כלכלית).

ההבדל בין אירופה לישראל עומד על כ 300 שקלים וזה בתנאי שלא ידרשו מהחבר שלך לשלם בכניסה לארץ. לא ידוע כמה זה שווה את זה, אם זה מארה"ב אז ההפרש גדול בהרבה ואז אולי כדאי לחשוב על קניה משם.

PAL ישנה לך רק אם תירצה לראות .

משחקים גם אם לא ניראה לך עכשיו מהר מאוד אתה תקנה את כל הליין של (או לפחות את רובו).

אם אתה קונה בארץ אז החנויות האלה זולות יחסית:

VGS.co.il

underdog.co.il

fre.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בעקרון משחקים חשבתי בעיקר על אלו שבהם אפשר להנות עם חבר'ה.

לחימה, , ETC

אני לא הולך לגעת בFPS/RPG/ הרפתקאות משחקי אקשן אולי בקטנה.

מה לגבי לשים מדיסק און קי / מוזיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזעזל איתך קרירין ... ראיתי את הארקייד הזה ב1100... כ"כ מפתהההההה :o

אבל עדיין ... אני לא מוכן לשלם אגורה למיקרושיט כדי לשחק אונליין.. מה גם שהבקר שלהם פשוט דוחה.

מה גם שלאחרונה התעמקתי בהבדלי הגרפיקה בין שני הקונסולות. ברוב המקרים הXBOX לוקח .. התמונה נראת נקייה ,בהירה ומרונדרת היטב.

לעומת הPS3 שהכל נראה אפלולי/אפור וBLURRY.

הבנתי אבל שמבחינת הזרימה של המשחק הPS3 לוקח בענק בגלל האפשרות להתקין חלק מן המשחקים על ההארד.

איזה עצבים - בסוף אני לא יקנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך של ה 360 טוב יותר אז מידי פעם יש הבדל. ברוב המשחקים החדשים לא רואים הבדל בין הקונסולות. בחלק גם יש יתרון ל PS3 (כמו FF).

ב 360 גם מידי פעם צריך להחליף דיסק באמצע :P מה שלא יקרה בזמן הקרוב עם ה BR (אפשר לעשות משחקים של 40-60 ג'יגה בשקט על דיסק אחד).

ה 360 SLIM פחות רועש מה PS3 SLIM.

הבדלים בזרימה של המשחק לא ניראה לי שיש וגם אם יש אז לא כזה חשוב.

אני חושב שביוני/יולי תיהיה ירידת מחירים, לא בטוח בכלל.

מספיק ליראות משחקים כמו UNCHARTED בשביל להבין שאם עובדים נכון אפשר להגיע לתוצאות מדהימות עם ה PS3, תזכור גם שאתה תשב במרחק של כמה מטרים מהמסך אז הרבה דברים שבולטים במחשב לא כל כך יהיו מורגשים.

לידעתך, לא חסר משחקים ב 360 שיש בהם בעיות תצוגה, קריעות בתמונה ובעיות אחרות בסגנון. ב PS3 עוד לא יצא לי ליראות דברים כאלה למרות שאני מאמין שבמשחקי MULTI PLATFORM הבעיות קיימות בכל הגירסאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שיעזור לך להחליט :)

http://www.technobuffalo.com/blog/gaming/console-wars-xbox-360-vs-playstation-3/

ספוילר: הPS3 ניצח

מדובר בסדרה ארוכה ומעמיקה בתחרות בין 2 הקונסולות, בה כל קונסולה מראה את התחום החזק והחלש שלה.

הוא הולך לעשות גם עונה שנייה בקרוב :)

אני קניתי את הPS3 שלי ביד 2 ב700 ש"ח, ואז תיקנתי אותו (או הגיע עם עינית תקולה בכוונה) ב680 ש"ח, סה"כ 1380 ש"ח, וזה עוד לפני שיצא הסלים והיה רק את ה80GB וה40GB בשוק.

קניתי את קונסולת ה60GB PAL כדי שאוכל להריץ משחקי PS2 על הקונסולה :) ואני לא מצטער על הבחירה הזאת. עד היום (טפו טפו טפו) לא עשתה לנו שום בעיות

יש לנו בבית את קונסולת הPS1 הראשונה (אבא חזר מחו"ל אחרי הדיוטיפרי והביא באריזה את הPS1 מצורף עם TEKKEN 3, אההה.... איזה נוסטלגיה :) ) את קונסולת הPS2 הראשונה (לא סלים) שגם היא הגיע מהדיוטיפרי יחד עם המשחק The Getaway שעד היום לא שיחקתי בו ממש :P והיום יש לנו PS3 הראשונה שהגיעה יחד עם Resistance האגדי שסיימתי (היה מאוד ארוך) וRatchet & Clank שהיה משחק מאוד מהנה :)

תתחדש! :xyxthumbs:

נ.ב: מסך 22 אינץ'?! אני בימי הראשונים שיחקתי על מסך 29'' CRT ומיד החלפתי למקרן 720P בגודל 160'', תקנה מיד מסך נורמאלי ותהנה מהקונסולה שלך! :) (או שתחבר לסלון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך של ה 360 טוב יותר אז מידי פעם יש הבדל. ברוב המשחקים החדשים לא רואים הבדל בין הקונסולות. בחלק גם יש יתרון ל PS3 (כמו FF).

ב 360 גם מידי פעם צריך להחליף דיסק באמצע :P מה שלא יקרה בזמן הקרוב עם ה BR (אפשר לעשות משחקים של 40-60 ג'יגה בשקט על דיסק אחד).

ה 360 SLIM פחות רועש מה PS3 SLIM.

הבדלים בזרימה של המשחק לא ניראה לי שיש וגם אם יש אז לא כזה חשוב.

אני חושב שביוני/יולי תיהיה ירידת מחירים, לא בטוח בכלל.

מספיק ליראות משחקים כמו UNCHARTED בשביל להבין שאם עובדים נכון אפשר להגיע לתוצאות מדהימות עם ה PS3, תזכור גם שאתה תשב במרחק של כמה מטרים מהמסך אז הרבה דברים שבולטים במחשב לא כל כך יהיו מורגשים.

לידעתך, לא חסר משחקים ב 360 שיש בהם בעיות תצוגה, קריעות בתמונה ובעיות אחרות בסגנון. ב PS3 עוד לא יצא לי ליראות דברים כאלה למרות שאני מאמין שבמשחקי MULTI PLATFORM הבעיות קיימות בכל הגירסאות.

אתה רציני? ה 360 SLIM רועש פחות מה PS3 SLIM? אפשר לדעת עם איזה אוזניים בדקת את זה? ה 360 רועש יותר, גם מבחינת הכונן וגם מבחינת המאוורר.

אני חייב לציין לטובה את ה PS3 SLIM על שקט כמעט מוחלט. הדבר הכי "רועש" בקונסולה זה ההארדיסק.

לגבי כרטיס מסך... עכשיו פה זה עסק קצת בעייתי. הכרטיס מסך נטו ב 360 חזק יותר, כן. אבל המעבד של ה PS3 מסוגל לטפל גם בגרפיקה ופילטרים, משהו שלא אפשרי ב PS3. התוצאה היא בד"כ שמשחקי מולטיפלטפורם נראים טוב יותר על ה 360, ובלעדיים או משחקים שפותחו ל PS3 (או הותאמו כמו שצריך ל PS3) נראים טוב יותר עליו.

כמה דוגמאות:

Uncharted 2 ו Killzone 3 אלו שתי דוגמאות יפות למשהו שה PS3 מסוגל לעשות, וה 360 לא. הרבה מהדברים רצים על המעבד, הרמה של הפירוט מדהימה, סביבות עשירות, הרבה תאורה וצללים, ועם כל זה- פריימרייט חלק. אם רוצים להריץ משהו באותה רמה על ה 360, צריך גם יותר דיסקים וגם נאלצים להתפשר על רזולוציה נמוכה יותר (ע"ע FF XIII)

בעניין משחקי מולטיפלטפורם, bayonetta למשל פועל טוב בהרבה על ה 360, וגם bulletstorm.

לגבי משחקים שפותחו כמולטיפלטפורם אבל הותאמו כמו שצריך ל PS3, יש את VANQUISH למשל שרץ ונראה יותר טוב על ה PS3 למרות שפותח לשתי הקונסולות.

לגבי המחיר של ה PS3 באירופה, אנשים מדברים פה הרבה שטויות. "היורו יקר"? היורו ברצפה, פחות מ 5 שקלים. את שלי (SLIM 250GB) קניתי בגרמניה ב 289 יורו, עם החזר של 8% חזרה בשדה"ת, כלומר, בערך 1300 שקל.

*אישית, קניתי PS3 בגלל האקסקלוסיביים שלו, למרות שאני מעדיף בהרבה את השלט של ה 360. אתה צריך להסתכל איפה יש יותר משחקים שמעניינים אותך, בשורה התחתונה זה מה שחשוב. צריך גם לציין שמבחינת חיבור לרשת, הרשת של ה 360 הרבה יותר מפותחת, למרות שהסיפור עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מאנשים בחו"ל שה 360 הדק שקט יותר אבל כניראה שמדובר במדינות קרוב.

לי יש PS3 SLIM 120G והוא ממש לא שקט. שומעים את הכונן BR משנה מהירויות (הוא עושה מין צפצוף כזה במעבר בין המהירויות), במהירויות גבוהות שומעים את הדיסק מסתובב, הדיסק קשיח עוד יחסית בסדר. המאוורר שלו אחרי כמה זמן גם מאוד מורגש.

הינה הסרטון עם הרעש המדובר:

אי אי, אי אי, אי אי :bash: :bash: :bash: :bash:

אפשר גם להוסיף כחיסרון את הרעש של הפלסטיק

גם יכול להפריע, לא יודע ממה הם עשו את הגוף של זה אבל הוא באמת עושה רעשים מפחידים כשמסיימים לשחק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני כבר לא מתייחס יותר מדי לכונן, הדבר הראשון שאני עושה עם כל משחק שמגיע אלי זה לגבות אותו ל HDD ולהריץ משם, זמני הטעינה פשוט הרבה יותר טובים.

את המאוורר שלו אני לא בדיוק שומע, אולי כי חורף והחדר שלי קריר כרגע? לא יודע.

הרעשים בסוף הפעולה של המכשיר מבהילים משהו. אין לי שמץ מה זה, זה הזוי לגמרי, אבל אם לאף אחד לא נגרם מזה נזק.... חפיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...