התקבלתי ל-MIT!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקבלתי ל-MIT!!!

infer73

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני יכול להבטיח לך שאם הוא שרד את הצבא (ואני מקוה שהוא עשה צבא), שם אחוז המתאבדים גבוה מאוד, אז אין לו מה לדאוג

לא אמרתי שהוא צריך לדאוג, אם יש לו נטיות אובדניות אני בטוח שהוא גם ככה מודאג, ואם אין לו אז אין סיבה שידאג

אגב, זה מזכיר לי סיפור על איזה ספר שגרם לגל התאבדויות, נראה לי שזה היה באירופה. מישהו יודע במקרה על איזה ספר מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב

אל תשכח

בין אם אתה רוצה ובין אם לא אתה מייצג את ולכן:

דבר יפה ובמבטא אמריקאי (האמריקאים לא סובלים אנשים עם מבטא ויש להם קורסים למבטא נכון) אל תצעק ואל תתלהם כמו רוב הישראלים

אל תדבר על פוליטיקה או דת או גם עם חברים שתרכוש שם פשוט שחק אותה פיסניק אנטי דת אנטי

חייך כל הזמן ותהיה אדיב לכולם

אלה עצותיי אליך עשה בהם כרצונך

עלה והצלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך שאם הוא שרד את הצבא (ואני מקוה שהוא עשה צבא), שם אחוז המתאבדים גבוה מאוד, אז אין לו מה לדאוג

ואם הוא ממש רוצה להתגרות במזל הוא יכול לעבור לנורווגיה אח"כ, שם זה באמת טירוף

בכל מיקרה תודה רבה על התשובה, כל תשובה עוזרת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא צריך לדאוג, אם יש לו נטיות אובדניות אני בטוח שהוא גם ככה מודאג, ואם אין לו אז אין סיבה שידאג

אגב, זה מזכיר לי סיפור על איזה ספר שגרם לגל התאבדויות, נראה לי שזה היה באירופה. מישהו יודע במקרה על איזה ספר מדובר?

ייסורי ורתר הצעיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, תודה רבה לכל האיחולים!!

למי ששאל מה עשיתי בצבא (וכן, עשיתי צבא) - הייתי מתכנת בחיל האוויר במשך שלוש שנים.

בנוגע למבטא האמריקאי - אין מה לדאוג, זה כבר יש לי (לא ברור מאיפה, אני מדבר ספרדית בבית בכלל... אבל לא משנה, העיקר שיש)

ואני גם לא מתכנן להתאבד בקרוב (כאילו, לא נראה לי...), אז שוב - לא צריך לדאוג

בנוגע לציוני SAT שצריך - עקרונית אין דרישות סף, רק ל-TOEFL יש דרישת סף (90, מומלץ 100 לפחות [מתוך 120 סה"כ - אני קיבלתי 115])

שפשוט נועד לוודא שאתה יודע אנגלית מספיק טוב בשביל ללמוד שם.

אחרי שאמרנו את זה צריך לזכור שאחוזי הקבלה לתלמידים בינלאומיים מאוד מאוד נמוכים (בערך 3.5%) ולכן צריך

ציונים מאוד תחרותיים בשביל להתקבל - אם יש לך פחות מ-750 אני חושב שאין לך סיכוי ממשי.

אישית אני הוצאתי 800 בפיזיקה ו-790 במתמטיקה.

כמובן צריך לזכור שאני מדבר על MIT בלבד ואני לא ממש יודע/מכיר לגבי בתי ספר אחרים.

בנוגע למה לומדים שנה ראשונה - האמת, אני לא ממש בטוח. יש את ה-GIR (שזה General Institute Requirements, כלומר דרישות כלליות של המוסד)

שזה כמה קורסים שכולם חייבים לעשות מתישהו (לא יודע אם בשנה ראשונה או אפשר גם אחרי זה),

אז אני משער שעושים את ה-GIR (או לפחות חלק מהם) וסביר להניח שאתה יכול גם לבחור קורסים בשביל שתהיה לך "טעימה"

מהפקולטה שאתה מעוניין לבחור לשנה אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ששנה ראשונה זה בערך כמו בארץ, מתמט' ופיזיקה. בארץ אולי אתה בוחר מקצוע בשנה הראשונה אבל עד תחילת השנה השניה אתה יכול לעבור לכל מקצוע אחר במשפחה.

http://en.wikipedia.org/wiki/SAT

כל חלק במבחן הוא 800 נקודות, הציון מגיע על 2400. בערך כמו פסיכו רק עם מספרים גבוהים יותר ובלי עברית :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה מדבר על ה-SAT הרגיל

אני לא עשיתי אותו אלא עשיתי SAT Subject Tests (שלפעמים נקרא SAT II) - כלומר רק את המבחני נושא.

גם כאן זה עובד בערך באותה צורה, כל מבחן כזה הוא עם ציון של עד 800 ויש לך שעה לכל מבחן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...