מפרט מחשב למשחקים סביבות ה 5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למשחקים סביבות ה 5K

termister2000

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמובן,theone89 וbonod שכחו לשאול שאלה פשוטה מאוד לפני שהם זרקו את מפרטי הטרולים שלהם-האם התוכנות שלך תומכות בHT???

בהקשר לזה:

1- המעבד הזה באמת חזק מאוד ותהיה בטוח שהוא יותר חזק מי ה1100TB של שהוא המעבד הכי חזק שלהם, למשחקים הוא מושלם ובעיקר לעריכות.

בסדר,אנחנו יודעים שאתה בונה מפרטי טרולים וזורק מפרטים לא משתלמים בקצב מסחרר,אבל בכל זאת-הידע שלך כ"כ קטן?

לרוב גם אנשים שלא גאונים בבניית מפרטים יודעים ש2600 למשחקים זה בזבוז כסף משווע.

נחזור לנושא:

מה התוכנות שאתה משתמש בהם? האם הם מנצלות HT? כמה הם מבזבזות?

האם אתה זקוק להשקיע מאסיבית כ"כ בתוכנות שאתה זקוק ל2500/2600?

האם הם מבזבזות כ"כ הרבה שאתה זקוק ל8GB?

קח בחשבון ששני הדברים האלה (2600 ו8GB) לא יביאו לך כלום במשחקים,זה נטו בשביל התוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רוצה להריץ על המחשב הזה הכל, כל מה שאפשר בין עם זה תוכנות עריכה של , גרפיקה.. בין עם זה משחקים או חישובים מתמטיים כגון MATLAB או כגון AUTOCAD

אנ חייב שזה יהיה מחשב שיחזיק מינימום ל3 שנים הקרובות בלי שדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רוצה להריץ על המחשב הזה הכל, כל מה שאפשר בין עם זה תוכנות עריכה של , גרפיקה.. בין עם זה משחקים או חישובים מתמטיים כגון MATLAB או כגון AUTOCAD

אנ חייב שזה יהיה מחשב שיחזיק מינימום ל3 שנים הקרובות בלי שדרוג.

1)המחשבה של ה"ישרוד 3 שנים בלי שדרוג" לא חכמה-כי מעבד עכשיו סופר-חזק עוד כמה שנים יחשב ללא-משהו.

2)למרות זאת,אני לא חושב שאתה באמת זקוק ל2600 אם אתה לא עוסק ממש בעריכה כבדה מאוד.

החלטה שלך,לדעתי זה בזבוז כסף בסופו של דבר (2600K זה OC לא קטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי פשוט השוואה קטנה, בגלל שמעבד כמו 1100TB בעל 6 ליבות חלש מימנו משמעותית, זה ש2600K לא משתלם לגיימינג זה אחד אבל בהשוואה למפרט המקורי שלו, הוא ניכנס יפה מאוד ודווקה כן יחזיק לו 3 שנים בלי בעיה בעריכות ומשחקים. עוד השוואה קטנה המעבד שיש לי כרגע Q9550 לא כזה חדש אבל הוא מסתדר יפה מאוד עם משחקים ועריכה, לא שאני משתמש בתכנות עריכה, אבל אלה שכן שיש להם את אותו מעבד לא ממהרים להחליפו, בגלל שהוא היה חזק כשיצא והוא עדין נחשב למעבד נורא חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן,theone89 וbonod שכחו לשאול שאלה פשוטה מאוד לפני שהם זרקו את מפרטי הטרולים שלהם-האם התוכנות שלך תומכות בHT???

בהקשר לזה:בסדר,אנחנו יודעים שאתה בונה מפרטי טרולים וזורק מפרטים לא משתלמים בקצב מסחרר,אבל בכל זאת-הידע שלך כ"כ קטן?

לרוב גם אנשים שלא גאונים בבניית מפרטים יודעים ש2600 למשחקים זה בזבוז כסף משווע.

נחזור לנושא:

מה התוכנות שאתה משתמש בהם? האם הם מנצלות HT? כמה הם מבזבזות?

האם אתה זקוק להשקיע מאסיבית כ"כ בתוכנות שאתה זקוק ל2500/2600?

האם הם מבזבזות כ"כ הרבה שאתה זקוק ל8GB?

קח בחשבון ששני הדברים האלה (2600 ו8GB) לא יביאו לך כלום במשחקים,זה נטו בשביל התוכנות.

מנש יקר לפני שאתה זורק פניני לשון מוטב שתעקוב אחר התנהלות הדיון!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנש יקר לפני שאתה זורק פניני לשון מוטב שתעקוב אחר התנהלות הדיון!!!!!

bonod-עקבתי אחרי כל הדיון-ולהזכירך,המעבד הראשון שהוצע על ידו היה ה955.

תראה לי מקום אחד שהוא כתב לפני שזרקת את ה2600K שהוא כתב בדיוק איזה תוכנות הוא משתמש (הוא אפילו לא כתב שהוא משתמש בעריכה,רק "הקלטות של גיטרה".)

bonod היקר,לפני שאתה זורק מפרט מוטב שתעקוב אחר התנהלות הדיון!!!!!!

theone89-זה לא שה2600 הוא רק בגדר "לא משתלם",הוא לא יתן כמעט תוספת ביצועים משני סיבות:

1)המעבד הוא לא צוואר הבקבוק.

2)משחקים כיום (ואני מאמין שגם ב"3 שנים הבאות") לא משתמשים בHT,כך שיתרונו הגדול של ה2600 לא מנוצל.

2 תקף גם לגבי התוכנות.

לפותח הדיון-תבדוק האם אתה באמת זקוק למשהו שהוא מעל ה2500,קשה לי להאמין שבסוף תמצא את ה2600 שימושי ומשתלם.

אני מאמין שגם ה2500 "יחזיק לך 3 שנים" (מדד ממש לא טוב בשביל הדברים האלה,תבדוק בנצ'מארקים) וה2600 זה רק אם אתה ממש משתמש כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בסופו של דבר תנו לי מפרט שמתאים לצרכים שלי. תקציב 5300. את השימושים כתבתי במהלך הדיון....

תודה... אני לא מתווכח עם מה שאתם אומרים, אני רק רוצה לנצל את הכסף עד המקסימום+לקבל מחשב שיהיה טוב ל3 שנים הקרובות ושוב, יוכל להתמודד עם מה שרשמתי לפני.

שוב תודה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו שאתה צריך מחשב למשחקים וגרפיקה.

עכשיו תענה על השאלות שבסטיקי כולל פירוט תוכנות עריכה וגראפיקה שאתה הולך להשתמש, באיזה תדירות, רזולוציית מסך, ופירוט משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנש תבין,

א.המפרט שהצעתי היה בהמשך למפרט ש-theone89 הציע ובהמשך למה שפותח הדיון אמר לגבי מעבדי ,

ב.כשאמרתי שתעקוב אחר התנהלות הדיון לזאת היתה הכוונה, מה לעשות שאתה לא מבין הכל?

ג.אף פעם לא מזיק לתת לפותח הדיון עוד אופציות לבחירה במיוחד שזה במסגרת התקציב,

ד.אחרי כל הדיון הארוך הזה אנחנו עדיין לא יודעים מה הצרכים של פותח הדיון ומה מתאים לצרכיו,

ה.בבקשה ממך אם אתה מציע מפרט שלך, תסביר אותו במה הוא טוב לשואל, ואל תנסה להסביר מה לא טוב בהצעות של אחרים,

ו.ובעניין הזה אל תזרוק הערות פוגעות בבוני המפרטים פה כי כולם עושים את זה בזמנם החופשי בהרבה אהבה ורצון טוב ללא כל תמורה.

אני מאד מקווה שהייתי ברור,שיהיה לך ערב נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנש תבין,

א.המפרט שהצעתי היה בהמשך למפרט ש-theone89 הציע ובהמשך למה שפותח הדיון אמר לגבי מעבדי ,

ב.כשאמרתי שתעקוב אחר התנהלות הדיון לזאת היתה הכוונה, מה לעשות שאתה לא מבין הכל?

ג.אף פעם לא מזיק לתת לפותח הדיון עוד אופציות לבחירה במיוחד שזה במסגרת התקציב,

ד.אחרי כל הדיון הארוך הזה אנחנו עדיין לא יודעים מה הצרכים של פותח הדיון ומה מתאים לצרכיו,

ה.בבקשה ממך אם אתה מציע מפרט שלך, תסביר אותו במה הוא טוב לשואל, ואל תנסה להסביר מה לא טוב בהצעות של אחרים,

ו.ובעניין הזה אל תזרוק הערות פוגעות בבוני המפרטים פה כי כולם עושים את זה בזמנם החופשי בהרבה אהבה ורצון טוב ללא כל תמורה.

אני מאד מקווה שהייתי ברור,שיהיה לך ערב נעים.

1)אתה המשכת מפרט לא משתלם,אז גם אתה אשם מן הסתם.

2)עוד פעם-זה שאתה ממשיך פשע זה אומר שאתה גם פושע,ואם אתה זורק 2600 ו8GB בלי לעשות חשבון-אתה פשוט גנב,אתה עלול לגרום לבנאדם לבזבז 500 ש"ח בלי שהוא יקבל מזה תמורה.

3)אני נתתי אופצייה לשקול בעזרת בנצ'מארקים אם ה2600 משתלם לו או לא,אתה סתם זרקת מפרט,בלי הסבר ובלי כלום.

4+5)עד שהשימושים לא יובנו במלואם,אני לא מתכוון לבנות מפרט.

אני משתדל לתת הערות לתיקון ולא סתם לזרוק מפרט,זה מבלבל את כל מהלך הדיון ובראש בראשונה מבלבל את פותח הדיון.

6)מי שמוכן ללמוד ולהקשיב-אם יש לו טעות אשמח לתקן אותו.

אם הוא מחליט שהוא הגאון מכולם ושכל השאר לא מבינים מהחיים שלהם,הדרך היחידה שפותח הדיון "ייקח בערבון מוגבל" את הדברים שלהם זה לזרוק פה ושם הערה בוטה.

העצה שלי אליך-אם אתה לא יודע את השימושים המדויקים,פשוט על תזרוק מפרט. אני לא יודע איך תסתדר עם המצפון שלך אם ה"הרבה מאוד אהבה ורצון טוב" גרמת למשהו לקנות מפרט לא משתלם.

פותח הדיון-עוד פירוט יאפשר לתת לך מפרט מתאים,כי כרגע הדבר היחידי שאתה מקבל פה זה מפרטי טרולים,שלא בטוח שתהנה מהם בסוף.

כמו שאמר גיל-פירוט של איזה תוכנות אתה משתמש,מהו המסך שבו אתה משתמש וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המקסימלי?5300

האם לנצל את כל התקציב או לנסות לחסוך?לנצל

במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?לא ניתן

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב : עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, עריכה, גרפיקה, הקלטות, חישובים

א) יש לציין את התוכנות העיקריות בהן יעשה שימוש ואת אופן השימוש: משחקים כבדים, CUBASE PHOTOSHOP GIMP MATLAB AUTOCAD

ב) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

* אם המסך לא כלול במפרט, מה הגודל ו/או הרזולוציה הטבעית (מקסימלית) של המסך הקיים?1920*1080

* לאיזה סוג משחקים המפרט מיועד?כבדים

* לאילו הגדרות גרפיות המפרט מיועד (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד היקפי (מסך, רמקולים, מקלדת ועכבר וכדומה)?לא

4. האם יש רכיב בו אין צורך במפרט (כונן דיסקטים, צורב למשל)?לא

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)?10

7. האם מתוכנן (קל/בינוני/כבד)? האם מי שישתמש במחשב מתמצא ויודע לבצע אוברקלוק? יש מצב שכן

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה לא, הרכבה בחנות כן.

9. האם יש העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא, די לציין איזור מגורים. כן KSP או כל חנות מחשבים בירושלים או מעלה אדומים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קומפקטי במיוחד)? כרטיס קול חיצוני

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)? בשאיפה לא לשדרג ב3 שנים הקרובות

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון? כן

לאור מה שנאמר בדיון, אני אעדיף להתבסס על המעבד של I7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי:

מעבד:

[..] INTEL CORE i7 S1155 2600 3.4Ghz - TRAY ₪1393

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-P67A-UD3 ₪690

זיכרון:

[..] CRUCIAL RENDITION 4GB 1333MHZ DDR3 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪185

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] SPARKLE GTX560TI 1024MB DDR5 SX560T1024D5MH ₪1250

צורב DVD:

[..] NEC DVDRW AD-7260S X24 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪97

מארז:

[..] ANTEC SONATA III w/o PSU ₪335

ספק כוח:

[..] ANTEC NEO ECO 620W ₪379

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN II REVB - זמין במלאי ₪221

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG F3 1TB SATA2 7200RPM - זמין במלאי ₪264

הרכבת מחשב:

[..] הרכבה + בדיקות יציבות - לרוכשי מחשב חדש ! ₪80

מחיר סופי: ₪5079

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...