רעידת אדמה 8.9 + צונמי ביפן!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעידת אדמה 8.9 + צונמי ביפן!!!

DOGMA

Recommended Posts

אתה באמת מאמין לLieNet?

תביא מקור אמין אם יש.

תזוזה של הציר משפיעה על עונות השנה, ואם ישנה גם האטה של הסיבוב אז זה ישפיע על היממה.

כמובן שההשפעה אפסית.

http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/03/12/japan.earthquake.tsunami.earth/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אפסית בכלל, כל פעם שיש שינוי בשדה המגנטי או בציר יש תופעות איומות... ככה למשל מקומות שהיו פעם ים הפכו למדבר וכו'.

זו תזוזה אמנם קטנה אבל היא עוד תמשך, לא צריך להזכיר לכם את הצונאמי של טאילאנד או דרום ארצות הברית, יהיו עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התזוזה הזו אפסית, וההשפעה אפסית גם כן. -מעריכים- שציר כדור הארץ זז בכמעט 10 ס"מ, אבל כרגע אין טענה מוצקה לגמרי.

השדה המגנטי של כדור הארץ לא השתנה וגם לא עומד להשתנות, ומהפך של ים למדבר הוא דבר שלוקח כמה עשרות/מאות אלפי שנים, לא משהו שקורה מהיום למחר.

אנשים ראו יותר מדי פעמים את הסרט (הגרוע...) 2012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אפסית בכלל, כל פעם שיש שינוי בשדה המגנטי או בציר יש תופעות איומות... ככה למשל מקומות שהיו פעם ים הפכו למדבר וכו'.

זו תזוזה אמנם קטנה אבל היא עוד תמשך, לא צריך להזכיר לכם את הצונאמי של טאילאנד או דרום ארצות הברית, יהיו עוד...

השדה המגנטי משתנה כל הזמן, הקטבים המגנטיים זזים כל הזמן, ואף אחד עדיין לא מת.

ד"א מי שרוצה לקנות חדש שיקנה עכשיו, מחירי הרכב ככל הנראה הולכים לזנק בארץ בכמה אלפי שקלים טובים רוב המכוניות המשפחתיות בארץ מוצמדות למאזדות...

ובשונה מהונדות וקורלות אלה לא מיוצרות בטורקיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שוב את הטענה שלך על השדה המגנטי ועל כתמי שמש...

http://www.youtube.com/watch?v=4_TzIUlaQok&feature=related

אני אגב מסתכל על זה מלפני כמה שנים טובות, בטח ובטח לפני שיצא הסרט ההוליוודי, אני גם לא מבין מה צריך עוד כדי שתראה את המציאות,

הרי געש? אהה היה אחד לא מזמן שהחשיך את אירופה, הכל בפרק זמן מאוד קצר ומתהדק... אז תחשוב מה שאתה רוצה, בדיוק כמו שאני עושה.

הכי טוב? להמתין ולראות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההר געש לא החשיך שום דבר, הייתי באיסלנד בזמן ההתפרצות זה היה בדיחה, עשינו טוסטים על לבה בת כמה שעות..

היחידים שעשו מזה עניין היו האירופאים המפגרים, התפרצות הר געש נראה כמו סוף העולם כאשר בתים קורסים מתחת למשקל של האפר, מה שהיה לפני שנה בקושי היה גימיק תיירותי ולא שום דבר אחר..

השדה המגנטי של כדור הארץ מתהפך בצורה סדירה, משתנה כל הזמן, זז, עושה פרסה, יוצא להפסקת קפה, ושום דבר עוד לא קרה. העוצמה של השדה נחלשת בעשרות אחוזים כל שנה, ומתחזקת בשנה הבאה, הקטבים זזים עשרות ק"מ בשנה(ב2070-80 אם קצב התאוצה ימשיך המצפן שלך יצביע לסיביר ולא לנובהסקוטיה כמו היום)...

ושוב אף אחד לא מת, ולא דווח מפוקס עם מגיש של תוכנית טלביזיה שמנסה להסביר איך צלחת מעופפת עובדת ואיך אפשר לייצר לייטסייברס לא נחשב כהוכחה.

אתה מוזמן להמשיך לאגור מים, שימורים, ולייצר כובעי אלומיניום... ולא אתה לא חושב, אתה אידיוט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בכל הדברים, רק הסיום קצת מוטעה.

לאגור מים ושימורים לטווח קצר זה לא משהו מזיק.

במציאות שלנו אי אפשר לדעת מתי תתחיל מלחמה, או סתם יפלו טילים מאירן. וגם רעידת אדמה (סטטיסטית אחת חזקה כל מאה שנה, וזה הזמן).

אז שימורים ומים כן לאגור קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו התמונות והסרטים משם פשוט מדהימים,איזה כוח יש לטבע.

אני בטוח שכל אסון שיהיה בשנה הקרובה יתחילו לזרוק 2012 ושטויות כאלה..שיעבור התאריך הזה שכל הטרחנים יעלמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו התמונות והסרטים משם פשוט מדהימים,איזה כוח יש לטבע.

אני בטוח שכל אסון שיהיה בשנה הקרובה יתחילו לזרוק 2012 ושטויות כאלה..שיעבור התאריך הזה שכל הטרחנים יעלמו

2024

2036

2048

:)

השטות הזאתי הולכת משנות ה70...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...