רעידת אדמה 8.9 + צונמי ביפן!!! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעידת אדמה 8.9 + צונמי ביפן!!!

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי אני מבקש בקשה מיוחדת מכל מי שחושב שהתאריך 21/12/2012 הוא תאריך מיוחד:

תסבירו: למה?

בתור אחד שחושב שזה שטות גמורה,אני פשוט יכול להגיד שמדובר על צורך אנושי בסיסי,וזה האמונה במשהו. אז זה יכול להיות אלוהים או אללה,יכול להיות מפלצת הספגטי או 2012.

השאלה המעניינת מבחינתי,היא למה אנשים מייחלים לסוף העולם. האם הם חושבים שהאפוקליפסה תאפשר להם משהו טוב? תחיית המתים? משעמם להם מקיומם הסטטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ערך רציני? רואים שיש שם דעה. מה גם שחלק מהדברים מסולפים ולא נכונים בעליל...

אי אפשר לחקור את הכתובים של המאיה מהסיבה הפשוטה ששרפו להם את רב הספרים, ומעבר לזה, "יש להשלים ערך זה

ערך זה עשוי להיראות מלא ומפורט, אך הוא אינו שלם, ועדיין חסר בו תוכן מהותי." מה שאומר שזה הכל שטויות.

לפחות הם מודים שהם כותבים שטויות... אבל שזה לא יפריע לכם...

באותו ערך באנגלית כתוב דברים אחרים לגמרי עם הרבה יותר עומק :yelclap:

ולמה? אני לא רואה צורך להסביר את זה פה, גם ככה זה מזמין לי עוד זמן על המקלדת ואז עוד תגובה אינפנטילית ועוד זמן וזה מעגל קסמים מרושע שלא נגמר.

בנימה אישית, אני בטוח שאני לא צריך ללמד אותך להישתמש בגוגל ;)

זו אגב גם דרך להסתכל על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, הייתי לא ברור מספיק ודיברתי בצורה כללית מדי.

התכוונתי למה לעזאזל אנשים חושבים שיגיע סוף העולם, כלומר על אילו ממצאים בדיוק הם מתבססים? למה דווקא ה-21/12/2012 מכל התאריכים? אז בסדר, לוח השנה המאייני מסתיים ביום הזה, אבל מאז שגילו אותו הוא אותחל מחדש כבר 3 פעמים ואף פעם לא קרה כלום. למה שדווקא הפעם יקרה משהו? זה לא סוף העולם, גם אם לוח השנה נגמר - פשוט מזיזים את המחוגה חזרה להתחלה. It happened before...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה תופעות מעניינות שקורות ויקרו אחת מהן היא הכיתמי שמש ששיא פעולתן הוא ב2012, תופעה שניה לא פחות מעניינת היא Alignment או מערך(?) של הכוכבים

עם מרכז הגלקסיה, זה קורה כל 25000 שנה בקירוב, מעניין מה זה אומר? אני לא יודע עוד לא ראיתי כזה דבר...

איתך יש לי דו שיח מעניין, או נטול מטענים שזה טוב...

אם זה באמת מעניין אותך יש את הבחור הזה שיסביר לך הרבה יותר טוב ממני, הוא אשכרה חקר את זה ולמד את זה, משום מה הוא נראה לי יותר

סמכות בנושא מאיזה דובי זובי רופסי...

http://video.google.com/videoplay?docid=-567329528148516232#docid=-8689261981090121097

הינה הקישור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה מכם זוכרים שוער בשם רואה (לטעמי הוא היה הכי טוב בסוף שנות ה-90).

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A8%D7%9C%D7%95%D7%A1_%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%94

בכל אופן עשו טובה- תאמינו, אל תאמינו, מה שחשקה נפשכם- רק אל תתפטרו מעבודה בגלל זה, טוב?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה מכם זוכרים שוער בשם רואה (לטעמי הוא היה הכי טוב בסוף שנות ה-90).

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%A8%D7%9C%D7%95%D7%A1_%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%94

בכל אופן עשו טובה- תאמינו, אל תאמינו, מה שחשקה נפשכם- רק אל תתפטרו מעבודה בגלל זה, טוב?

:xyxthumbs:

למה אתה מתכוון אח שלו?

בכול אופן בטסדה הכריזה על משחק חדש--FALLOUT NEW JAPAN

GLOWING JAPANESEֱֱ1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...