מתלבט: HTC Desire HD או IPhone 4? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט: HTC Desire HD או IPhone 4?

bv_beaver

Recommended Posts

שלום.

אני מחפש לקנות סמארטפון חדש ואני מתלבש בין ה- Desire HD לבין ה- 4

הייתי רוצה לשמוע חוות דעת על שני הטלפונים ויתרונות\חסרונות של האחד לעומת האחר. )כמובן גם המחיר הוא פקטור(

בנוסף, איך ממולץ לקנות אותם - דרך תוכנית באחת מחברות הסלולר, קנייה באחת מחנויות הסלולר בארץ, או לקנות בקנדה מכיוון שיש לי משפחה שם.

תודה מראש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הDHD לפני יומיים והמכשיר מדהים.

אני אומר לך בקצרה,

אם אתה אוהב ויודע להתעסק עם המערכת הפעלה, רומים, שינויים אישיים וכו' - שאלה כולם אפשריים במכשירי האנדרואיד - במקרה הזה DHD, אני ממליץ לך על המכשיר הזה.

אם לא ואתה מעדיף פחות חופש ושהכל פחות או יותר נעול ומוכן לשימוש לך על האייפון.

בעקרון היום שמתי את המכשיר שלי ליד 4, והאייפון ניראה קטן לידו, זה ממש מוזר, וצריך להתרגל למסך הגדול(המעולה ד"א).

אני מאד מרוצה מהמכשיר, קניתי אותו בחנות פרטית בת"א שנקראת DIM-PHONE, יש להם אתר אתה יכול להיכנס לראות, והוא עלה לי 2500 שקל לעומת 4000 שעולה 4.

אם יש לך שאלות אני אשמח לנסות לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :xyxthumbs:

יש לי כמה שאלות:

1. אני יודע שלאייפון יש כמות עצומה של . רציתי לדעת אם האנדרואיד מתקרב לכמות ולאיכות האפליקציות שיש לאייפון.

2. שמעתי שלדזייר יש די חלשה שלא מספיקה להרבה זמן, זה נכון?

תודה מראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אתחיל בסטטיסטיקה:

* אצל אפל יש בערך 300,000 אפליקציות.

* באנדרואיד יש בערך 200,000.

* באנדרואיד האחוז הגבוהה ביותר של האפליקציות החינמיות מבין כל מערכות ההפעלה- כ-59%.

* בתחילת 2010 היו במרקט האנדרואידי 16,000 אפליקציות בלבד, והיום כאמור 200,000. זהו קצב גידול אדיר והוא ימשיך לגדול בגלל הנתונים שיבואו בהמשך.

* היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בגזרת הסמארטפונים ומחלחלת מהר גם לפלאפונים הפשוטים (ראה נושאים שפתחתי, כל פעם הבאתי כתבה על הישג אחר ורק היום אחת שמורה כי האנדרואיד היא המערכת הנפוצה ביותר בסמארטפונים.

לאור כל האמור לעיל, כבר היום יש מבחר מעולה ובעתיד יהיו באנדרואיד אפליקציות רבות מאצל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני משתמש באייפון 4 כבר מספר חודשים ותכלס עולים על העצבים עם ההגבלות שלהם!

לפני מספר ימים חבר טוב שלי קנה את Desire HD בחנות DIM PHONE והוא ממש מרוצה,

מהמעט שהתעסקתי עם הטלפון הזה, אני דיי מתבאס עכשיו על שקניתי :bash:

לדעתי.. לך על DHD

אגב, אותו חבר שקנה את DHD הראה לי בנצ'מרקים שמראים שהביצועים שלו טובים משל האייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק ,אבל האיפון 4 והSGS מתבססים על כמעט אותה חומרה ,והSGX535 עדיין חזק יותר מהAdreno 205 , ככה שסורי ,האיפון 4 חזק יותר מהDHD ,גם ניהול צריכת החשמל שלו הרבה יותר טוב ועם סוללה של 1420mAh הוא מקבל זמני עבודה גבהויים משל הSGS עם סוללה בעלת קיבולת גדולה יותר ,הסוללה ה"מסקנה" בDHD של 1250mAh נשארת רחוק מאחור .

^^

אתחיל בסטטיסטיקה:

* אצל אפל יש בערך 300,000 אפליקציות.

* באנדרואיד יש בערך 200,000.

* באנדרואיד האחוז הגבוהה ביותר של האפליקציות החינמיות מבין כל מערכות ההפעלה- כ-59%.

* בתחילת 2010 היו במרקט האנדרואידי 16,000 אפליקציות בלבד, והיום כאמור 200,000. זהו קצב גידול אדיר והוא ימשיך לגדול בגלל הנתונים שיבואו בהמשך.

* היא מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בגזרת הסמארטפונים ומחלחלת מהר גם לפלאפונים הפשוטים (ראה נושאים שפתחתי, כל פעם הבאתי כתבה על הישג אחר ורק היום אחת שמורה כי האנדרואיד היא המערכת הנפוצה ביותר בסמארטפונים.

לאור כל האמור לעיל, כבר היום יש מבחר מעולה ובעתיד יהיו באנדרואיד אפליקציות רבות מאצל .

שיי, אתה יודע איזה אפלקציות יש במארקט ואיזה יש באפ סטור, יש במארק ערכות נושא ,ועוד כול מני שטויות זה כבר חלק גדול מה"אפלקציות" .

"בזכות" ההגבלות באפ סטור אין ערכות נושא ורינגטונים (בשביל זה יש את אפליקציית הiTunes ) חוץ מזה שבאפ סטור אמורים להיות כבר יותר מ350,000 אפלקציות .

בכול מקרה הוויכוח הזה מיותר בדיוק כמו הוויכוח על מי יותר טוב הSGS או הiPhone 4 . או במילים אחרות : אתה לא תקבל פה וגם לא בשום מקום תשובה אמיתית על השאלה שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...