Dragon Age 2 - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

WTF

עכשיו סיימתי את המשימה של אנדרס JUSTICE

ואיבדתי אותו בתור דמות?? הוא מוחשך .. נשארתי בלי מרפא :\ מה זה צריך להיות? אני מקווה שאני קרוב לסיום המשחק כי זה מבאס

בדיוק אחרי שאיבדתי אותו הלכתי לעשות את המשימה של פנריס בבר שהוא פוגש את אחותו ויש שם קרב

ועכשיו אני לא מצליח את הקרב הזה בלי המרפא \ אנדרס :\\

נוריד רמת קושי כנראה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טעות לשחק ככה...

צריך טקטיקה מינימלית לפחות... תנסה לעשות cross class combos, אתה צריך לדעת איך להרחיק את האוייבים מדמויות חלשות יותר, מתי עדיף להשתמש באיזה התקפה...

כמובן שגם להגדיר טקטיקות לדמויות הממוחשבות עוזר מאוד. אם הגדרת להם טקטיקות טובות אתה כמעט ולא צריך לגעת בהם...

אני לדוגמה בתחילת קרב כשהאוייבים מקובצים ביחד, אני שולח את הטנק שלי למרכז, ועושה גל של התקפות סובבות (אלה שפוגעות בכל האוייבים מסביב. הגעתי למצב שיש לי 4 כאלו) בזמן שהקוסמים שלי יורים קסמים רחבי היקף גם כן על האיזור.

אחרי ההתקפה הראשונית הזאת כבר לא נשאר הרבה מהאוייבים, ועכשיו רק מטפלים בשאריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא.

ותדע באיזה חלק אתה לפי המאורעות- לפני הכניסה לdeep roads זה חלק ראשון, אחרי כן זה שני. אחרי שאתה נהיה הchampion זה השלישי.

תודה.

עריכה: אגב, יש איזו חלוקת נקודות מומלצת לכל קלאס?

ללוחמים שלי לדוגמא אין כל-כך STAMINA ואני כל רמה מתפתה להוסיף רק ל-CON ול-STNG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והעדפות שלו. אני אישית שמתי מעט מאוד STAMINA לטנק, וקצת יותר לפנריר. אחר כך הבנתי שגם זה היה מיותר, כי ללוחמים יש כמה יכולות שמחזירות STA בצורה יעילה מאוד. בסך הכל זה שיקול שלך, לפי מה שבא לך ולפי סגנון המשחק שלך ואיך אתה משתמש בכל דמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום

סיימתי את המשחק !

די נהניתי ,משחק טוב ,לי אישית הפריעו שני דברים :

א. לצערי הם די מיחזרו את המפות והשטחים , לעיתים עתה נכנס למערה או חדר כלשהו והוא נראה בדיוק כמו מערה או חדר אחר

שהיית בו לפני כן , תמיד יש לך הרגשה של דה - ז'ווה).

ב. היה חסר לי הקטע של החלפת הציוד (מדבר על השיריון ) לחברי הצוות ( אני אישית אהבתי להתעסק עם זה) .

בסה"כ הייתי נותן לו 8 מתוך 10.

יאללה WITCHER 2 אוטוטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לצערי הם די מיחזרו את המפות והשטחים , לעיתים עתה נכנס למערה או חדר כלשהו והוא נראה בדיוק כמו מערה או חדר אחר

שהיית בו לפני כן , תמיד יש לך הרגשה של דה - ז'ווה).

זה לא סתם נראה אותו דבר, זה ממש אותו דבר. יש להם כמה סוגי מפות שהם השתמשו בהן כל המשחק, עם שינויים מינוריים של אובייקטים (דלת נעולה או לא וכדו'...)

זה לא דז'ה וו, זה פשוט רפיטטיביות..

ואני דווקא ממש אהבתי את מערכת השריונות פה. אבל זה עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...