Dragon Age 2 - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

http://social.bioware.com/forum/1/topic/304/index/6661775&lf=8

לקרוא עד הסוף או לא לקרוא בכלל.

ואני לא מבין מה הבעיה שלכם. באמת שזו לא בעיה להימנע מromance עם כל דמות. המערכת הזו נהדרת, אתה יודע בדיוק מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה ?

יש שם יחסים רומנטים בין הגברים? :lol:

חופשי.

יש שם גם אורגיות.

אחרי שהצלתי את זברן או מה שמו שהיה במשחק הראשון.

הוא ואיזבלה (שכבר ידעו אחת את השני) רוצים ללכת "לחגוג".

ויש אופציה לעצור אותה ולמנוע את זה, או לומר ומה איתי ? ואז זברן שהוא ביסקסואל מציע לעשות אורגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בבאגים בקרב מול הHIGH DRAGON? דמויות מתות עצמאית, מתרפאות לבד באורח פלא ללא הפסקה, הופכות להיות פציפיסטיות ומחליטות לא להילחם? חוצמזה - קרב שטני, אין לי הגדרה אחרת לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה קרב אחד נגד חבורה ענקית של FANATICS

בדיוק אחרי שרוצחים שם איזה קונרי אחד

זה מתרחש איפשהו באזור של DARKTOWN

פעם ראשונה הייתי צריך להוריד את הרמת קושי עד קזואל :\ לא הצלחתי איזה 50 אוייבים לפחות ועוד הייתי עם הקבוצה החזקה שלי

אנדרס אוולין ווריק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בבאגים בקרב מול הHIGH DRAGON? דמויות מתות עצמאית, מתרפאות לבד באורח פלא ללא הפסקה, הופכות להיות פציפיסטיות ומחליטות לא להילחם? חוצמזה - קרב שטני, אין לי הגדרה אחרת לזה.

לי לא היו באגים. אבל כן, זה קרב מטורף. אני הייתי חייב להוריד את רמת הקושי.

נכנסתי אתמול לחלק השלישי. כמה זמן הוא לוקח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי זה היה נורא, מצד אחד הם סירבו למות כי הם התרפאו כל הזמן מצד שני רק הדמות הרשית הסכימה לתקוף וגם זה גם אני לוחץ על מספים לחיצות

שאר הדמויות (אלה שאני לא שולט אליהן) או לא עשו כלום או רצו לעברי ואז הבינו שהם צריכות לתקוף ורצו אליו וככה כל הזמן

אני חושב שלקח לי שעה עד שהוא מת (לא שזה היה קשה , פשוט רק דמות אחת תקפה ומידי פעם קסמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי זה היה נורא, מצד אחד הם סירבו למות כי הם התרפאו כל הזמן מצד שני רק הדמות הרשית הסכימה לתקוף וגם זה גם אני לוחץ על מספים לחיצות

שאר הדמויות (אלה שאני לא שולט אליהן) או לא עשו כלום או רצו לעברי ואז הבינו שהם צריכות לתקוף ורצו אליו וככה כל הזמן

אני חושב שלקח לי שעה עד שהוא מת (לא שזה היה קשה , פשוט רק דמות אחת תקפה ומידי פעם קסמים)

בדיוק! זה קרה לי בכל קרב שהתארך והשתמשתי בREVIVAL. בכל הקרבות התייאשתי והתחלתי מההתחלה חוץ מהקרב עם הדרקון. הוא היה כל כך ארוך ומייאש שלא העזתי לוותר על מה שכבר השגתי.

סיימתי את המשחק - אני מוכרח לציין שהקרב הסופי הרבה פחות נחרט בזכרון מהקרב מול הדרקון בDA:O. גם העלילה לדעתי פחות טובה. אין הפתעות כמעט (חוץ מאנדרס ימח שמו) ובכלל המשחק מרגיש פחות "אפי" מהקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...