דיסק LACIE 1TB מצפצף כשמופעל - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק LACIE 1TB מצפצף כשמופעל

Raanan30

Recommended Posts

אהלן.

יש לי 1TB של לייסי בן 3 שנים בערך, ניסיתי לפני מספר דקות להפעיל אותו - האור הכחול דולק, אבל הוא משמיע ציפצופים.

ז"ל? מה אפשר לנסות לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל לא מזוהה? גם לא ב-Disk Drives שב-Device Manager?

בדקת במחשב אחר?

אני לא יודע מה בדיוק פשר הצפצופים אבל אם יש ברשותך שם/דגם כלשהו של המוצר אז אפשר לחפש על כך פרטים. לחלופין אם יש לך חוברת שהגיע עם המוצר אז אולי המידע הזה נמצא בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike שלום.

קודם כל תודה על העזרה.

אני לא בטוח מה המודל שלו, וכבר אין לי מזמן לא את החוברת ולא את הקופסה, קניתי אותו בבאג דיוטי פרי לפני שנתיים שלוש.

חוץ מהציפצופים יש רעש כאילו משהו מנסה לזוז בפנים ולא מצליח.

צילמתי לך וידאו:

http://www.youtube.com/watch?v=yU8m1H34TI4

(תגביר את הווליום ותשמע בדיוק את הקולות שיוצאים משם)

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא מדמיין ואלו אכן קליקים מבעד לצפצופים (נשמע כמו משהו דפוק במנגנון הראשים) אז סביר להניח שהדיסק מת.

הייתי מפרק את המארז ומחבר את הדיסק ישירות ללוח רק בשביל לוודא. אם הוא לא יזוהה ב- אז הוא הלך לעולמו ובמקרה הזה אם המידע חשוב רק יהיה צורך לפנות לחברת שחזור מידע בתשלום. אפשר להשתמש בשיטת ההקפאה אבל ספק אם זה יועיל (לפחות לשחזור המידע, בטח שלא להחזיר אותו לפעילות קבועה).

אגב הוא נפל, קיבל חבטה? או שביום בהיר וצח הוא הגיע למצב הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד אתמול בערב עבד כמו חדש, חזרתי הערב הביתה, הדלקתי אותו כמו בכל יום עם המחשב ואז זה התחיל מיד.

לא קיבל חבטה, לא כלום.

מהי שיטת ההקפאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכניסים לשקית בשביל למזער את העיבוי וזורקים את הדיסק לתוך המקפיא לזמן מה. אני בטוח שתוכל למצוא מדריכים לזה ברשת.

בכל מקרה אם תנסה את זה אז תצטרך להוציא את הדיסק מהמארז ובמקרה הזה עדיף קודם לנסות לחבר אותו ישירות ללוח כמו שהצעתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי אותו וניסיתי לחבר אותו למחשב נייח שיש לי אבל זה לא חיבור של כונן פנימי רגיל...

זה חיבור סטנדרטי של "כונן פנימי רגיל", אין כאן שום דבר מיוחד.

אתה בטוח שאין לך חיבורי SATA בלוח? מה דגם הלוח שלך?

אם אתה מתכוון שאין לך חיבור חשמל מתאים אז תצטרך מתאם מ-Molex ל-SATA Power.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מחשב אחר בבית תבדוק עם לו יש בספק הכוח את החיבורים של המתח לדיסק קשיח,

ואם יש תקצור אותו כשהמחשב סגור - תוריד את הבידוד של החוט ותקצור גם חיבור של רגיל [לבן] ואז תחבר שחור לשחור וכך הלאה.

תשמור על בידוד בין החיבורים שלא יהיה קצר - תבודד ע"י איזורלירבנד.

זה מה שאני עשיתי לשלושה דיסקים קשיחים של SATA

וקבל העברת הנתונים תרכוש אותו,אם אין לך,בחנות מחשבים רגילה - במחיר נמוך אפילו חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...