תיקיות "נעלמות" בשיתוף רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקיות "נעלמות" בשיתוף רשת

ag43

Recommended Posts

יש לי בעיה מוזרה ברשת - הרשת מורכבת משרת שמריץ 7 ואליו מחוברים 3 מחשבים שמריצים . על השרת נמצאת

תיקיית מסמכים שמשותפת עם תחנות העבודה. בזמן האחרון חלק מהתיקיות בספריה הנ"ל לא מופיעות בסייר הWINDOWS. ניתן לגשת אליהן

ישירות (ע"י שורת הכתובת) אבל אי אפשר לראות אותן בסייר. לא מדובר על תיקיות מוסתרות וכדו'. ניסיתי להגדיר את השיתוף מחדש וזה לא עזר,

בערך 10% מהתיקיות פשוט לא מופיעות (למרות שניתן לגשת אליהן,כאמור). זו בעיה שהתחילה בשבועיים האחרונים, עד אז הכל עבד חלק.

יש למישהו רעיון מה גורם לבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לבטל שיתוף לתיקיית האם ולאפשר, תפעיל מחדש את המחשבים, לי זה פתר בעיות דומות.

עוד משהו שאני מכיר אבל לא יודע אם יעזור:

1. אינדקסינג... תפעיל אותו (לא בטוח שהוא קשור), בכל אופן יש סוג של folder cache שהכונן צריך לעדכן בקשר לקבצים חדשים, אחרת לא רואים אותם.

2. בעיקרון אם לא התעסקת עם זה אז לא רלוונטי (לא בטוח שמדובר בכלל בזה), אבל יש אופציה באבטחה (הגדרות של התיקיה):

List folder contents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית המחשבים נמצאים בשימוש אנשים שלא מבינים יותר מדי במחשבים, כך שאני מנסה כמה שפחות לשנות כדי לא לבלבל אותם. מה יתן לי

הפתרון שהצעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפרט. ישנה תיקיה בשם "מסמכים ברשת" (שהיא התיקייה ששיתפתי ברשת) ובתוכה לכל משתמש יש תיקיה עם שמו (מדובר ביותר ממאה

תיקיות). משום מה כ10% מתיקיות המשתמש האלו לא נראות בסייר, למרות שניתן לגשת אליהן ישירות. להקצות כונן (או קיצור דרך)

לכל אחת מהן ייצור בלגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בתיקיות שנעלמו באופן קבוע. קשה לי לעקוב כמה מתוך כלל התיקיות (יש שם מאות תיקיות ואין לי כח לעבור אחת אחת, רק על מה

שמתלוננים אלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...