Core i3-2100 בשוואה ל-i3-550, Athlon IIx4 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Core i3-2100 בשוואה ל-i3-550, Athlon IIx4

benma

Recommended Posts

ההבדל בין ה-Phenom IIx4 וה-Athlon IIx4 מסתכם בזכרון מטמון מרמה שלישית בדגמי ה-Phenom II, שבארכיטקטורה שעליה הם מבוססים אין לו משמעות, ובכך שדגמי ה-Phenom II משווקים בתדרי סטוק גבוהים יותר (שוב, עבורך אין לזה משמעות).

בהנחה שהיישומים שלך יכולם לנצל ריבוי ליבות, אז ה-Athlon IIx4 עדיף משום שיש לו שתי ליבות נוספות, אם היישומים הנ"ל לא מנצלים יותר מ-2 ליבות אז ה-Core i3-2100 עדיף. כאן קצת קשה לי להמליץ לך מה עדיף כי אני לא לגמרי מכיר את הדרישות של היישומים.

אני באופן אישי חושב שהייתי קונה מעבד מרובע ליבה ולא כפול ליבה. לרוב זה פשוט יעיל יותר לסביבה מרובת יישומים.

אפשרות נוספת היא לקנות את ה-Core i3-2100 ובעתיד לשדרגו למעבד מרובע ליבה אם יתברר שיש צורך. זאת מן הסתם אפשרות יקרה יותר בטווח הרחוק אבל קיימת (לפי שמועות תוכל להתקין גם מעבדי הדור הבא של Intel על הלוחות הקיימים כך שיש לך אופק שדרוג תיאורטי מסוים. את הפלטפורמה הנוכחית של לא תוכל לשדרג כשתצא בקרוב הפלטפורמה החדשה).

אם כל המערך ובד על מעבד כפול ליבה "מיושן" שכזה בצורה סבירה, אז ככל הנראה הוא יעבוד טוב יותר על ה- i3-2100 וכנראה שבאמת כל המערך הזה לא דורש יותר מדי.

בקשר לזכרון אני מסכים. 4GB זה די והותר בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה עוד אפשרות תקח את המפרט של שהצעתי לך בנוסף הלוח הבא:

(כרטיס מסך מובנה)

לוח אם:

‏MA74GM-S2

275 שקל

כמו שתראה כאן את 4 יהיה לך בעיה להריץ,

למטרות שלך הוא מעולה,

זה שהוא מעלה את המשחק זה כבר אומר שהוא כרטיס די חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...