הזמנה מ DX שעדיין לא הגיעה .. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה מ DX שעדיין לא הגיעה ..

Biatch

Recommended Posts

אין על DX, אני מזמין מהם בתדירות גבוהה והרבה!

החיסרונות היחדים שמצאתי:

זמן משלוח ארוך, לבעלי התמדה וסבלנות.

משלוחים קטנים של מתחת ל-5 דולר (אני חושב שזה פשוט ביזבוז לא להזמין כבר בסכום המקסימלי של 50 דולר) לא תמיד מקבלים יחס הוגן ולפעמים נאבדים נהרסים.

חוץ מזה תמיד יצאתי מבסוט מDX (על אף הטעיות הקטנות שנוחות פה ושם), וכמעט תמיד אני אני מחזיר לעצמי את ה50 דולר ואף יותר ( יש שם מוצרים שנמכרים בארץ בהפרשים של 400-500 אחוזים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רקורד של 32 הזמנות מ- DX

כולן הגיעו - זמן ממוצע של 3 שבועות, תלוי בתקופה של השנה (חגים וכו') לא מזמן היה להם חג של 10 ימים שבהם הם לא עשו כלום (חוץ מלקבל הזמנות אוטומטיות...)

היה מוצר אחד שהגיע אחרי חודש וחצי - כ- 7 שבועות (תקופה מקסימלית שנתקעתי בה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי סיפר לך שלוקח 14 יום. לחבילות מ-DX לוקח בממוצע חודש להגיע. וכשאני אומר ממוצע זה אומר שיכול להיות לפעמים פחות אבל גם יכול להיות יותר, וזה סטנדרטי. ככה זה המשלוח החינמי שלהם. רוצה משלוח מהיר? אין בעיה, זה עולה כסף.

הנה הוכחה .. 26 יום מקסימום .. זה מהאתר שלהם

מהרגע שהחבילה נשלחה 14 יום

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה הזמנתי מהם משהו כמו 15 מוצרים - חלקם באיכות ירודה (מתקלקלים אחרי יום), חלקם לא כל כך עובדים.

האחרון הזמנתי בדצמבר, עדיין לא הגיע, שירות לקוחות מתעלמים...

תזהר מ-DX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ לשירות לקוחות לוקח - שבוע-שבועיים לענות

חיסרונות מול יתרונות...[br]פורסם בתאריך: 4.03.2011 בשעה 15:45:19

נו באמת, אל תהיה ילד ..

סבבה זמן מוערך והכל, אבל כמה אפשר לחרוג ? ..

מילא זה היה חד פעמי, מילא היה כתוב יותר זמן באתר ..

הידעת שבגלל התלונות שלך ודומיך (בעיקר באיביי) הפסיקו לשלוח מוצרים לישראל ? לקוחות מורידים ציון על זמן אספקה ארוך...

אתה צריך להגיד תודה שהם שולחים (במחירי רצפה ביחס לארץ) ולא להתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מתרגשים משטויות לדעתי, DX הוא DX אתה קונה זבל סיני זול ומקבל זבל סיני זול... חלקו הוא גם איכותי

לי יש הזמנה שרק עכשיו הגיע לארץ רק עכשיו אחרי חודש וחצי.. מסיבה די פשוטה, ראש השנה הסיני... הזהירו מראש שזה ידפוק את המשלוחים לטווח הקצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...