iProcrastinate - יומן משימות מתקדם, בחינם - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iProcrastinate - יומן משימות מתקדם, בחינם

Vatos-Locos

Recommended Posts

לפני מס' ימים התחלתי לחפש תוכנת todo list שתאפשר לי:

- לנהל כמה יומנים מופרדים (עבודה, אישי וכו').

- לפרק את המשימה לכמה תת-משימות ושלכל שלב יהיה check list משלו ולא סתם טקסט זרוק כ-note

- ממשק כמה שיותר פשוט וכתיבת משימות חדשות במהירות (נתקלתי בהמון ממשקים מסובכים שגזלו לי יותר מידי זמן רק על הכתיבה)

- סנכרון ברשת לשמירת כל המשימות למקרה שחס ושלום קורה משהו לדיסק הקשיח שבו הוא נשמר

- מחיר נוח (אני לא מעוניין להשקיע 50 דולר על כל תוכנה קטנה במחשב שלי, למטרה הזאת הקצבתי עד 20-25 דולר).

ההמלצה הראשונה שנתקלתי בה היא תוכנה בשם things שמשום מה עולה משהו כמו 50 דולרים ל-8 מגה של ממשק בסיסי, אחר כך הגעתי לעוד כמה תוכנות שהפסיקו את ב-2007 או עולות 70 דולר (או שהפסיקו את הפיתוח ב-2007 וגם 70 דולר...).

לאחר כמה התקנות, הגעתי ל-iProcrastinate שאאל"ט התקנתי אותה בעבר ומחקתי כי לא היה סנכרון לרשת (מה שנוסף בגרסא הנוכחית).

בנוסף לדרישות שלי, התוכנה גם מספקת אופציות כמו:

- קיצורי דרך לקבצים בתוך המשימה (כך שניתן לקשר קבצים ותיקיות לתוך המשימה, מה שיחסוך זמן בביצוע המשימה לחיפוש מחדש של הקבצים הרלוונטיים).

- סידור המשימות לפי priority ו-stars (אמנם רק 3 דרגות תיעדוף, אבל לשימושים שלי זה מספיק טוב).

- לאייפון (99 סנט) שמסתנכרנת עם אותה הרשימה דרך wifi משותף או דרך האינטרנט.

בסופו של דבר, שמחתי לגלות שהתוכנה גם חינמית לגמרי, גם עונה על כל הציפיות שלי ולמרות שהממשק נקי למראה ועם מעט מאוד אופציות, הם בחרו בקפידה את האופציות הכי חשובות לשימוש יום-יומי (לדוגמא חזרה על משימה פעם ב-x זמן, חיבור ה-checklists של ה-steps עם ה-checklist של המשימה, משמע שברגע שבוחרים שכל הסטפים בוצעו, המשימה ברשימת המשימות תסומן כבוצעה, ועוד).

להורדת התוכנה מהאפסטור למק: http://itunes.apple.com/us/app/iprocrastinate/id413662017?mt=12

לקניית הגרסא לאייפון (99 סנט): http://itunes.apple.com/us/app/iprocrastinate/id412733762?mt=8

23hpogx.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...