הדגמים החדשים של Macbook pro - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדגמים החדשים של Macbook pro

m1ke

Recommended Posts

המחיר הבסיסי של ה-13" עם הארד דיסק 320 ג'יגה במהירות 5400 ו-4 גיגה הוא 1200$ (לפני TAX) לי הכל ביחד עלה 1800$.

אגב יש איזה דברים שכדאי לי לדעת/לעשות שאני מקבל אותו ? (אף פעם לא עבדתי עם המערכת הפעלה הזו)

תוכנות ?

אולי איזה מדריך של המערכת הפעלה באינטרנט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I don't think anyone under 40 need to learn how to work with MacOS, thats the easiest operation system I ever worked with.

Anyway, you have stickies with basic stuff and software alternative, I'm sure it's gonna help you at the beginning.

Have fun, great choice !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהMBP 13 הוא בזבוז .

הוא מחשב חזק , אבל יש לו חסרון - המסך .

לא רק שהו קטן , גם הרזולוציה שלו נמוכה . זה מאוד לא נוח לעבוד עם מסך כזה עם אפליקצית כמו , פוטושופ וכו (אופיס בכלל לא נתמך ברזולוציה הזאת )

כך שכל ה"כח" של המעבד / וכו שלו בעצם מיותר , כי אין כמעט מה לעשות עם המסך הזה .

בסופו של דבר , אתה תשתמש במחשב הזה לגלישה באינטרנט וצפיה בסרטים , מה שיכולתה לעשות גם עם MBA , בפחות כסף , רזולוציה יותר גבוהה ומחשב דק / קל יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ הרזולוציה שלו סטנדרטית לכל 13". יש מעט מאוד עם מסכים בעלי רזולוציות גבוהות יותר.

כן זה היה נחמד אם הוא היה בא עם מסך כמו שיש ב AIR אבל אין הרבה אחרים שיש להם משהו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הבעיה עם , אני עובד עם מיקרוסופט בצורה חלקה כבר המון זמן, עם מסמכים כבדים והכל מתפקד יופי.

יש לי גם את המקבוק אייר, אני לא רואה יתרון עצום ברזולוציה שלו, קצת יותר שטח עבודה, לא ממש קריטי למחשב לטעמי (בכל מקרה בשולחן עבודה אני מחבר אותו למקלדת+עכבר+מסך 22 אינץ עם רזולוציה גבוהה יותר.

ה-15 אינץ היה לי גדול וכבד מידי, הרבה פחות , הרבה יותר יקר, ובעל כוח מאוד מבוזבז ביחס ל-13 אינץ למשתמשים רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...