נתקל בבעיה בהתקנת כ. מסך חדש - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתקל בבעיה בהתקנת כ. מסך חדש

m3tr0x

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז להלן עדכון שבהחלט הביא אותי לסף שבירה בושא....

החלפתי ספק ל-ספק 500W ג'נרי, הערכתי שמספיק, מאחר והכרטיס עובד במחשב של אחי עם ספק 450W ג'נרי

אך הכרטיס לא עולה.

בנוסף, אין לי שמץ של מושג איך לבטל את פעילות כרטיס המסך המובנה...

אשמח לעזרה נוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק שמת ?

אם זה CIDEV או NeoTech רצוי שתחזיר כבר עכשו, לפני שהוא ישרוף לך חצי מחשב

ספקים גנריים _אף פעם_ לא משתלמים. את מה שחסכת במחשיר של הספק אתה תוציא מאוחר יותר פי כמה אל חשבון חשמל (ספקים גנריים טוחנים חשמל יותר מספקים איכותיים) וחומרה שרופה (ספקים גנריים נותנים מתחים לא יציבים שגורמים להרס איטי ומצטבר של חומרה, כך שכשמתחילות הבעיות יכול להיות כבר מאוחר מדיי, והם יכולים להישרף סתם בעצמם ולשרוף את המחשב)

מה שנאמר לך מקדם, שספק של 350 W נותן רק 250 W, הוא המצב בספק נרי טוב יחסית, כמו מה שהיה לך. הגנריים "500 W" של היום לא בנויים להחזיק 100 - 150 W בצורה יציבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי את חסרונותיו של הספק הג'נרי והוא לא הנושא בדיון הזה, עם כל הכבוד שאני רוכש לספקים.

אם כבר העלת את הנושא, אני בחיי עבדתי על מחשבים שלי ושל בני משפחתי במשך שנים, אשר את החשמל אליהם סיפקו ספקים ג'נריים

ואני מדבר על מחשבים שמחזיקים 4-5 שנים וממשיכים לפעול כמו חיות פרא, ללא שום בעיות חשמל.

אשמח לעזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים נראה שאתה עושה הכול נכון

תנסה להשיג כרטיס מסך PCIE חלש (כמה שיותר חלש - כדיי לא להעמיס את הספק. כמה שהקירור של הכרטיס מסך יותר קטן ככה ניתן להניח שהוא יותר חלש מבחינת חשמל) ולעבוד איתו

בנושא הספקים הגנריים

יש ספקים גנריים ברמות שונות, ביניהם גם טובים ואפילו כמה טובים מאוד (מצאתי אחד כזה, עשיתי לו כמה בדיקות, והוא מתנהג כמו ספק איכותי לכל דבר). תלוי מאוד אל איזה נפלת. האיכותי הזה הוא Ever power PL-250 מ 2005, ולא ראיתי אף ספק גנרי חדש יותר באותה רמה

רוב הגנריים 500 W שנמכרים היום הם 2 דגמים של CIDEV ו NeoTech, ספקים ברמה נמוכה ביותר

רוב המחשבים לא לוקחים הרבה. למשל P4 אם כרטיס מסך 6600GS לוקח כ 120 W מהספק בלבד בעומס גבוה של עבודה רגילה ו כ 160 W בזמן הרצת בנצ'מארקים. אז ספק שנותן 200 W אמיתיים יכול להחזיק מחשב כזה דיי הרבה זמן (עד שמשהוא בספק ישרף בלי קשר לעומס), וספק שנותן 130 W יכול להחזיק מחשב כזה הרבה זמן ואז להתפוצץ כשאיזה משחק ניסה להעמיס בו זמנית את המעבד והכרטיס מסך

ספקים גנריים מוציאים מתח מלוכלך יותר, כך שהקבלים בלוח ובכרטיס מסך עובדים קשה יותר, מתחממים יותר, ואורך החיים שלהם קצר יותר

אין להם הגנות, ויתכן בהחלט ששטות כמו עכבר דפוק (שקיצר את ה USB) יגרום לשריפת לוח, מה שפחות סביר בספק איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הספק שהחלפתי זה בדיוק מה שציינת Ever power PL-250 וכרגע יש לי ספק ג'נרי שנקרא ABpower P-4 500W ATX12V SATA(DR-B500E)

ומה שאתה אומר לי בעצם זה שהספק הקודם שלי נתן יוצר כוח ועבד יותר טוב מהנוכחי??

לגבי כרטיס המסך, יש במחשב של אחי 1950X זה מספיק חלש לבדיק או שזה חזק מידי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ספק, גם גנרי וגם איכותי, יכול להיות לא תקין

הספק Ever Power שבדקתי (דגם מלא שכתוב אל המדבקה הקטנה - PL250TPEIN, הגיע אם המארז הלבן של אייבורי) בנוי מבפנים כמו ספק 250 W אמיתי אם רכיבי 250 W אמיתיים (לא הכי איכותיים - אל תריץ אותו לאורך זמן ב 250 W הוא יתחמם)

מה שכן, הקבלים שלו ביציאה חלשים אז הוא לא יתן מתח יציב לגמרי בעומס גבוה. אם לא הם, הוא היה שווה ערך ל HEC / FSP בסיסי של 250 W

אם אתה פותח אותו, תבדוק אם יש או אין קבל מנופח באיזור של החוטים שיוצאים לתוך המחשב. אם יש, הקבל הזה הוא הבעיה

עריכה !

אני חושב שמצאתי את הספק של ה AB POWER, תאמר אם זה הוא כמו בתמונה. אם כן, המעגל בפנים הוא לא של L&C (שכתבתי קודם) אלא של Topower

הספק שיש לי הוא לדעתי משהוא כמו 200 W אמיתי :

ייצוב מתח - לדעתי טוב יותר ב Ever בתנאי שהוא תקין

קירור - טוב ב Ever, דפוק ב ABpower

מיישר - טוב יותר ב ABpower

שנאי - טוב יותר ב Ever

אאלט הכרטיס מסך שאתה אומר מחייב חיבור מתח PCIE מהספק, הוא חזק מדיי לכל ספק גנרי ומתאים רק לספקים איכותיים של משהוא כמו 400W +-

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים דהבעיה לא בספק, אבל ספק גדפוק יכול ליצור בעיה כזאת

2 הספקים שיש לו הם ספקים סבירים ל 200 - 250 W, אז אם הם תקינים אז הבעיה לא בספק. אבל בהחלט סגרנו כאן פינה כי הוא היה יכול לשים ספקים גרועים בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.. לא התכוונתי ש-101010010(וכן הלאה) "ירד ממני" אבל אני שמח שהסכמנו סוף סוף שהספק הוא לא הנושא המרכזי בדיון הזה.

בכל זאת, אם לסכם את עניין הספק, הספקים שהצגת בתמונות הם בדיוק הספקים הנמצאים בביתי כעת, אך מאחר ואין להם שום קשר לבעית

כרטיס המסך עליה אנו דנים, אז באמת לא משנה.

(למרות שאם תסתכלו בתחילת הדיון, תראו שכולם אמרו שהספק חלש מידי, מבלי לבדוק מה יש לי, כמו גם בדיון אחר שהמליצו לי על כרטיס המסך HD5450 ואמרו שהוא יעבוד במחשב עם מפרט כמו שלי-בעיה חמורה).

בכל מקרה למישהו יש הצעות נוספות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...