messagebox עם מספר כפתורים בהודעה - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

messagebox עם מספר כפתורים בהודעה

mimig

Recommended Posts

שלום,

שאלה קטנה:

אני רוצה שבעת לחיצה על כפתור יפתח לי messagebox לא רק עם אפשרות ללחיצה על "אישור" וסגירת ההודעה,

אלא שיהיה לי בנוסף 2 כפתורים (בmessagebox) שפותחות אפשרויות גישה חדשות (כמו לחיצה רגילה על כפתור)

אודה לקבלת תשובה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה בדיוק.

ל-MessageBox.Show אפשר להעביר פרמטר מטיפוס MessageBoxButtons שמאפשר אחד מכמה סטים סטנדרטיים של כפתורים, כמו Yes/No או OK/Cancel. דוגמה יש כאן:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.windows.forms.messageboxbuttons.aspx

אם אתה רוצה כפתורים משלך, אז אתה חייב ליצור Form כזה משלך ולהשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשות לשנות את השמות לכפתורים במקום ברירת המחדל של yesno??

האם יש אפשרות להגדיר עבור כל לחיצה פעולה שונה, או שהשפה מכירה את הפעולות ??

האמת היא שהדוגמא בלינק קצת מסובכת , אני מחפשת מקרה פשוט יותר לדעתי..

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשות לשנות את השמות לכפתורים במקום ברירת המחדל של yesno??

לא, זה מה שהתכוונתי שקיימים רק כמה סטים סטנדרטיים (יש שם רשימה של כל הוריאציות האפשריות). אם את בכל זאת רוצה שמות אחרים, תהיי צריכה ממש ליצור Form חדש שייראה כמו MessageBox.

האם יש אפשרות להגדיר עבור כל לחיצה פעולה שונה, או שהשפה מכירה את הפעולות ??

הפונקציה MessageBox.Show היא בסך הכל פונקציה. הערך שהפונקציה מחזירה הוא בהתאם לכפתור שהמשתמש לחץ. לדוגמה, אם המשתמש לחץ על Yes אז התוצאה של הפונקציה תהיה DialogResult.Yes.

האמת היא שהדוגמא בלינק קצת מסובכת , אני מחפשת מקרה פשוט יותר לדעתי..

מסובכת? זו דרך השימוש הפשוטה ביותר שאפשר לחשוב עליה (חוץ מהגדרות של משתנים יש שם בדיוק שלוש שורות קוד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן לא משתנה, אלא פרמטר של הפונקציה Form1_FormClosing. הפונקציה הזו רשומה ל-event בשם FormClosing, שנקרא כאשר המשתמש סוגר את הטופס. הפרמטר הזה הוא אובייקט מסוג FormClosingEventArgs, שלו יש ערך בוליאני בשם Cancel. אם בסיום הפונקציה ערכו של Cancel הוא False אז החלון ייסגר, אחרת הוא יישאר פתוח.

(זה לא קשור ל-MessageBox בשום צורה, זו סתם דוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...