איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא)

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. זה מראש לא ננעל, אז אין מה לפתוח

ב. היום חייבים לספק מכשיר SF גם ברשתות הסלולר. גם אם תרכוש היום SGS מפלאפון/סלקום/אורנג' (או כל מכשיר אחר) הוא חייב במסגרת החוק להגיע כ-SF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יכול להיות שאני יכול להביא מארצות הברית SGS בחצי מחיר כמעט מפה בארץ, השאלה היא אם אין משהו יותר טוב, או שייצא ממש בקרוב. שמעתי שהבעיה אצל סמסונג זה התמיכה שלהם בטלפונים ישנים, אני מקווה שהתמיכה של החברה בטלפון שלי ובשדרוגים עתידיים (בעיקר למערכת ההפעלה) לא תיגמר מהר, שמעתי גם שדווקא טובים בזה.

למישהו יש מה להגיב על זה או שאני מביא את ה-SGS וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סגור על הSGS? לא תשקול מכשיר אחר אולי? במיוחד שאולי תוכל להביא מכשיר מארה"ב?

לפי מה שאני הבנתי , במאי אמור להגיע המלאי של ה-SGS 2 - או שאתה יכול לחכות או שתיקח מכשיר אחר.

אם אתה לא רואה את עצמך משתמש ביותר מ16 ג'יגה זכרון , תיקח את הנקסוס אס.

לגבי השדרוגים העתידיים , זה לא שלסמסונג יש תמיכה לקויה , הם פשוט לוקחים את הזמן ומשחררים עדכון שמכיל את הממשק שלהם וזה מה שלוקח להם זמן.

לפי מה שאני יודע, לנקסוס אין את זה כי הוא המכשיר של (למרות שסמסונג מייצרת אותו אאל"ט) וכל עדכון רשמי שיוצא, מגיע אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא הצעתי שייקח SGS 2 , רק שיחכה עד היציאה שלו כדי שזה יוריד במחיר.

חוץ מזה שיש עוד חלופות בתחום הדו-ליבתיים , אופטימוס 2X של או הATRIX של (למרות שאני מתעב את הממשק שלהם) ועוד ועוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלילה לא אמרתי שאתה מציע לו לרכוש דווקא את ה-SGS2.

פשוט שלא יהיה בסרט שזה הולך להיות זול.

אשמח לשמוע מהמומכים שלנו בפורום למה טוב מעבד כפול בסלולארי של ימינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם האייפון 3 מריץ משחקים קטנים, ואני לא מתכוון להריץ יותר מזה על הטלפון שלי, בטח לא במחירים שייקחו על זה. בכל מקרה, אין איזה דגם דומה של HTC? כזה שגם מגיע עם , ונהנה מתמיכה רבת שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבאס אותך ,שום מכשיר לא יקבל תמיכה רבת שנים , גם בHTC לרוב התמיכה נמגרת אחרי שנה - שנה וחצי ,החומרה היום מתקדמת משנה לשנה ,ובמיוחד כאשר עוברים חדשה , לדוג' ה3G כבר לא מתעדכן כי הוא מתבסס על ARM11 שכבר מת לעומת מכשירים חדשים שמתבססים על ARMv7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...