אשמח להמלצה של סמארטפון.. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להמלצה של סמארטפון..

ackohen

Recommended Posts

שלום לכולם,

בעוד שבוע אני טס למיאמי. בדיוק היום הטלפון נוקיה סליידר העתיק שלי החליט שהוא שובק חיים..

בחיבור של 1 ועוד 1 הגעתי להבנה שזו יכולה להיות הזדמנות לא רעה לרכוש סמארטפון בח"ול.

אני לא בהכרח מקובע לרעיון של , הבנתי שיש מכשירים מקבילים לא רעים בכלל.. אשמח לשמוע המלצות וסדרי גודל מחירים.

בסך הכל התקציב גמיש, אבל שיהיה מסונכרן בסדר גודל מחירים של ..

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרישות:

קודם כל טלפון איכותי, איכות שמע, קליטה, לא מתחמם יותר מדי, זמן סוללה טוב.

מערכת הפעלה נוחה, WIFI ודפדפן נוחים.

יומן שנתי, עם אפשרות להערות וסינכרונים, כמו הדגמים הסטנדרטיים של נוקיה/אייפון.

אפליקציות.

כתיבת הודעות נוחה.

יציב וקשיח - עמיד בנפילות.

פחות קריטי:

מצלמה, איכות סאונד ונגן ..

אלה הפרמטרים שעולים לי לראש כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יתאים לך יותר הMotorola Defy ,יותר עמיד מנפילות מזה לא חושב שתמצא בין מכשירי האנדרואיד ,אבל יש לו גם חסרונות כמו חומרה לא כול כך עדכנית ..

יש לך גם מכשירים של שלא עשויים מפלסטיק ואמורים להיות יותר עמידים מכול 4 /SGS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על הנקסוס S, אין לו כרטיס זיכרון.. זה דיי turn down רציני לא?..

המוטורולה defy באמת עושה רושם עמיד - אבל זה שרשמתי עמיד לא אומר שאני כל יומיים במילואים.. התכוונתי יותר לקונספט שאם הוא נופל פעם פעמיים בשבוע אני לא אצטרך לקחת אותו למעבדה מקומית שישחטו אותי במחיר כל פעם, ושאר האופציות שלו לא נראות מרשימות יתר על המידה..

הסמסונג S יכול להתאים לדרישות שלי? שמתי לב בביקורות שהוא מקבל לרב חוות דעת חיוביות, רק זמן חלש..

תודה על התגובות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בא עם 16GB אם אני לא טועה, לי זה מספיק, לך לחלוטין לא? אז זה לא המכשיר בישבילך אם כך. כל אחד ודרישותיו.

בכל אופן, אני לא מכיר מכשיר שאם תפיל אותו פעם פעמיים מגובה האוזן או הכיס בזוית לא טובה - לא ישבר או יסדק בו המסך וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה שלך עם נקסוס היא ה-16 גיגה אז אתה באמת יכול לקחת , גם אמור להיות יותר זול.

יחסית לסמארטפונים הוא די עמיד (יש כמה סרטים ביוטיוב של נפילות על כביש מגובה מותניים שלא עושות לו כלום, אבל מגובה אוזן הוא נשבר בסוף אם אני זוכר נכון).

האייפון 4 פחות עמיד מהדורות הקודמים (זכוכית גם אחורה גם קדימה) אז הוא פחות מומלץ.

בכל מקרה לדעתי הכי כדאי הנקסוס אס .16 גיגה זה לא מעט, ואם נגן מוזיקה זה לא ייעוד עיקרי אני לא רואה בדיוק איך זה מגביל אותך. לי יש עם 8 גיגה + 8 בכרטיס, וחוץ ממוסיקה הוא די ריק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה טעיתי, באמת שאין לי צורך ביותר מ - 16 ג'יגה.. אני מצידי אסתדר גם עם 8...

העניין הוא שכנראה לא הבנתי מספיק טוב משהו וקישרתי בטעות כרטיסי זיכרון עם .

לפי מה שקראתי על המכשיר - יש לו 512 מגבייט לראם, זה לא מעט מדי? שמתי לב שיש מכשירים שמגיעים היום כבר ל - 1 ג'יגה ואולי גם 2 ראיתי איפשהו..

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...