תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית - עמוד 17 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרבות האוזניות בארץ (או כל מה שרצית לדעת על אוזניות ופחדת לשאול)+הנחיות כללית

shibby15

Recommended Posts

• תגובות 304
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך המלצה על אוזניות יחסית פשוטות בתקציב של סביבות ה100 ש"ח לנגן , אין לי ממש העדפה לסוג מסוים של אוזניות, אני חושב שעדיף אוזניות כפתור, זה נראה יותר נורמלי שמסתובבים איתן, בכל מקרה הנגן זה סתם נגן פשוט של 256MB ואני מאמין שאכויות לא יצאו ממנו ככה שמספיק אוזניות פשוטות שיחזיקו מעמד לאורך זמן ועם אפשר עוד במסגרת התקציב שהאיכות תהיה לא רעה. :-\

ראיתי כמה אפשרויות של בסביבות התקציב שלי:MX300, MX250, MX450 איזו מהן היא האיכותית ביותר? ועם יש עוד אפשרויות של חברות אחרות הן יתקבלו בברכה, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לשאלה שלך לפי חלקים.

ראשית, יש אנשים אשר יחפשו בכלל בכל מערכת את הצליל המדויק ולא משנה אם זה נעים לאוזן או לא כי המתודלוגיה שלהם שאיך שזה נשמע זה הצליל

הנכון-לקבוצה הזאת הדביקו את השם "אובייקטיביים". אך לעומם יש את האשני אשר לאו דווקא מחפשים את הצלילי המדויק אלא הם מחפשים את הצלילי שיהיה שונה אך ייתן להם בשמיעה "חוויה של פעם בחיים" לקבוצה זאת קוראים ה"סובייקטיביים" עכשיו אתה צריך לבחור איפה אתה" [נכון שזה נשמע כמו חלוקה תמידית אבל זה לא כך]ולפי זה לבוא והלשוות בין האוזניות. לדוגמא, אם אתה שייך לקבוצת הסובייקטיביים אז אתה תשווה בין החוייה שהאוזניות מספקות לך.

שנית,הטווח מחיר הוא ענק תגדר מה התקציב

נ.ב

סוףסוף שאלה לעניין [אי אפשר למחוק את אלה שלא???]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור העובדה שאני לא מוזקאי גדול אני מחפש משהו טוב מבחינה אוביקטיבית ,כעת אתה יכול לומר לי מה המאפיינים שאני אמור לחפש באוזניות ?כוונתי למשל שאני מחפש דיסק קשיח אז אני בודק את הגודל המתאים לי את המהירות שלו ואת גודל הזיכרון ,וגם את הפירמה לאמינות ,וכמובן את המחיר.

עכשיו שאני מחפש מה אלי לבדוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, דווקא זה תחום שאין מה לבדוק.

אישית הייתי מסתמך על דעות מפורומים וביקורות באינטרנט, מנסה לשדמוע בעצמי באוזניות ומחליט.

אוזניות זה לא משהו שאפשר לבדוק על פי כל מיני נתונים ולהחליט מה טוב, זה לא כמו נגיד מנוע של מכונית שאתה בודק נפח, צריכת דלק, כוס סוס, מומנט בסל"ד גבוה או נמוך (העדפה אישית) ועל פי אולי עוד 2 נתונים 'יבשים' אתה כמעט לגמרי יכול להגיד איך המנוע מתנהג (בוא נגיד ש70% ממידע אפשר להשיג מנייר).

באוזניות או רמקולים זה לא ככה, אין מספרים, אין מידע יעיל על הנייר, יש כל מיני נתונים, אבל בתחום הזה מנסיון הנתונים לא אומרים כלום.

תשמע בעצמך ותסמוך על דעות של אנשים עם שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין לא ידעתי שהמצב כזה :s05:

ומה עם אחד כמוני שלא מבין כלום באוזניות ,מה לחפש? גדולות ,קטנות ,בנוניות ,אך אני יתחיל ? יש מליון פירמות ומליון סוגים ,האם אין משהו מומלץ שאיתו ניתן להתחיל ,אם למשל אני מחפש באינטרנט ,אז אני לא יכול לבדוק אותן כיצד שומעים בהם ,מה אני עושה במצב כזה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו לקרוא שיתן לך קצת רקע

http://hometheater.co.il/modules.php?name=News&file=article&sid=386&mode=&order=0&thold=0

העיניין הוא שבשורה התחתונה זה גם הרבה עיניין של טעם אישי כל סוג משמיע צליל שונה ולכל חברה יש גוון שונה... הבעיה בארץ היא שקשה מאוד למצוא חנויות שמחזיקות מגוון רחב של על מנת לבחון אותם לפני הקנייה

את האוזניות שלי (Audio-Technica ATH-A900) לדוגמה הזמנתי הישר מחברה ביפן שמשווקת רק בארה"ב וביפן עצמה בלבד.... הימרתי ולא הצטערתי גם אחרי שיצא לי לשמוע ברמה דומה כגון הסנייזר 595 , וזה לא שהסנייזר היו גרועות אלה פשוט היה להן צליל שונה יותר ממוקד לתוך האוזון ול900 היו צליל יותר הקפי

ומרחבי שיותר אהבתי

בו נתחיל עם זה שתיתן תקציב משוער ואז נוכל להפנות אותך לדגמים מתאימים שכדאי לך לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב לקנות את הmx550 של סנהייזר, איך הם שוות את ה150 ש"ח?

יש עוד טובות עד 150?

אם אני ימצא את הsony MDR-EX51LP באיביי בסביבות ה150 אולי קצת יותר אולי אני יזמין, הם עדיפות על הסנהייזר?

תודה p:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אם זה המקום לשאול:

מה זה מגבר לאוזניות? מה איכותיות לא יעבדו בלעדיו? מה המגבר הזה עוזה?

תודה  :D

אחלה שאלות.

ועוד אחת: מה התפקיד של מגבר בכללי? לרמקולים ולאוזניות יחד? למה אני אצטרך אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...