מחפש דיבורית BT קבועה לרכב - עזרתכם דרושה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דיבורית BT קבועה לרכב - עזרתכם דרושה

xtract1

Recommended Posts

אני הולך לקבל את הרכב שהזמנתי בשבוע הבא עלינו לטובה, ואני רוצה להתקין דיבורית BT קבועה ברכב. אי לכך אין לי שום כוונה להתקין משהו שיראו אותו ואז יגנבו - זו לא הכוונה. חשבתי על "מראת ה-BT" אבל אני חייב להודות שזה לא נראה לי רציני מבחינת שמע וכו' - אלא אם כן למישהו יש ניסיון באמת טוב עם זה.

כמו כן ראיתי אנשים שיש להם סוג של פנאל כזה שחור קטן של שלושה כפתורים (להגביר/להנמיך ולענות) שמחובר לחשמל הרכב - מישהו יודע איפה רוכשים דבר כזה וכמה עולה? הסוכנות מציעה דבר כזה בכ-1000 ש"ח שנראה לי "קצת" מוגזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה, אבל היא גלויה לחלוטין ואין סיבה שלא פשוט יקחו לי אותה, אני מחפש יותר משהו כמו שראיתי, משהו ניסתר שאולי מתחבר לרמקולים ברכב וכל מה שרואים על הדשבורד זה איזה כפתור או שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רדיודיסק של פיוניר עם דיבורית בלוטות מובנית.

עובד מעולה כבר שנתיים, למעט תופעה מוזרה שלפעמים השיחה הראשונה אחרי החיבור לטלפון נשמעת מתכתית.

עלה לי 1200 אם אני לא טועה.

מחיר לא רע לרדיו טוב + דיבורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מכיר בנאדם שהלך ברחוב והחליט.. הייי בוא נגנוב דיבורית בלוטות..

ועכשיו בריצינות, הדיבוריות הכי טובות לדעתי הן של parrot

הדיבורית מתחברת ל של המערכת ככה ששומעים פשוט מצוין..

יש דיבוריות עם מסך בלי מסך.. אני לא זוכר מהדגם שלי אבל אצלי זה דיבורית עם מסך צבעוני קטן חמוד כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טפו טפו טפו גם לי לא יצא לשמוע שאנשים גונבים דיבוריות, אבל אתה אף פעם לא יכול לדעת, אני לא רואה איך זה שונה מלגנוב רדיו-דיסקים או שאר דברים קטנים שעולים מאות בודדות של שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי דיבורית בלוטות מחוברת בדרך עם תושבת ומחווטת לרמקול\ים ולמיקרופון למצבר ולסוויצ'... אם כבר פרצתי לאוטו אני אגנוב את המערכת כנראה שזה שניה לשלוף אותה ולא דיבורית שיש לה מלא כבלים ובלי פלאג לשחרור מהיר

אגב.. אני אחד שממש לא מתרגש מלהשאיר דברים באוטו אז יכול להיות שזה רק אני..

אני קבוע משאיר את הGPS על השמשה (עם התושבת כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן ראיתי אנשים שיש להם סוג של פנאל כזה שחור קטן של שלושה כפתורים (להגביר/להנמיך ולענות) שמחובר לחשמל הרכב

---

יש לי דיבורית כזו, קיבלתי אותה עם הרכב חברה.

דיבורית מצויינת, שומעים טוב מאוד ומתחברת בזריזות לפלאפון ללא כל בעיה ובאופן אוטומטי.

67110089.th.png

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי דיבורית בלוטות מחוברת בדרך עם תושבת ומחווטת לרמקול\ים ולמיקרופון למצבר ולסוויצ'... אם כבר פרצתי לאוטו אני אגנוב את המערכת כנראה שזה שניה לשלוף אותה ולא דיבורית שיש לה מלא כבלים ובלי פלאג לשחרור מהיר

אגב.. אני אחד שממש לא מתרגש מלהשאיר דברים באוטו אז יכול להיות שזה רק אני..

אני קבוע משאיר את הGPS על השמשה (עם התושבת כמובן)

גם אני הייתי כזה.

ואז שברו לי את השמשה חלון וגנבו את ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח, בדיוק מה שחיפשתי. איך היא מנסיונך? שומעים טוב? אתה מרוצה? הוא מחוברת למקור מתח קבוע ברכב נכון? יש בעיות כלשהן?

אחלה דיבורית.ברגע שאתה מכניס לסוויץ' היא מתחברת אוטומאטית בלי בעיה.

היא מחוברת למקור מתח ברכב.רק נגמר לי המלווה ואני מעדיף להשתמש פחות בסלולארי תוך כדי נהיגה כרגע,אבל מהפעמים שיצא לי לנסות שומעים מעולה(וגם אמא מרוצה)

דבר עם המפעילה הסלולארית שלך,בטוח יהיה לה דיל בשבילך/לאבא שלך על הדיבורית הזו

לגבי הגניבות,היום גונבים הכל,אבל אם יגנבו לך את הדיבורית הזו יהיה לך פחות כואב מדיבורית של 1200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...