Dead Island - דיון מקדים - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dead Island - דיון מקדים

Vidati

Recommended Posts

אם אתה מוכן לשלם 50$ בשביל משחק לא גמור, שיבושם לך

עם משחק ש"תומך" במודים אתה יכול לעשות הכל.מגרפיקה פיזיקה ועד לאינטליגציה של ה npc.וזה כלי לימודי,אתה יודע כמה למדתי מאובליביון?משם עברתי לבנות מודים לstalker ועד לmass effect 2 ועוד משחקים. ואני בכלל לא יודע לתכנת...

"העולם בכף ידך"-איך זה בתור סלוגן למודים :hat: אני מאוד אוהב מודים.זה עתיד המשחקים לדעתי.משחק שיוצא מהמפעל הוא אף פעם לא סוף פסוק מבחינתי

אתה יכול לראות את זה כמשחק לא גמור,אני מסכים איתך על זה.אבל יש גם צד חיובי לביזיון..

וזה המנוע של crysis נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא.

עתיד המשחקים זה בטוח לא. קהל הגיימרים הולך ונהפך לחסר סבלנות, כזה שחייב מלא אקשן בלי הפסקות, במיוחד בז'אנרים שהם לא RTS או RPG,

הרוב המכריע של האנשים היום לא ייתעסק שעות עם קוד בשביל עוד איזו תוספת קטנה, שלא נדבר על זה שבקונסולות כמעט ואי אפשר לגעת בקבצים של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הורגים את הזומבי הגדול הזה? הוא קורע אותי..

יש איזה טקטיקה להרוג אותו? שום דבר לא מזיז אותו, ואז הוא מנחית עליי כאפה שמעיפה אותי..

אגב, באיזה שלב כבר אני אקבל נשקים? זה מעצבן לריב עם ברזלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו כשעה בCOOP. כל כך מצחיק (במובן החיובי) להרביץ לזומבים עם עוד אנשים.

בהחלט הקניה הכי טובה שלי השנה (מבין כל האכזבות שהיו לאחרונה עם משחקים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי נתקעתי...הגעתי ל CHAPTER 2 למציל ואז יש מסביבו המון אנשים שצריך לעזור.עזרתי לאיזה 2 עם הקטע של החשמל והכל,יש את מייק שם הוא רוצה לשרוף אותם וצריך להביא לו בקבוקים או משהו אבל אין חצ שאומר לי לאן ללכת... אני די תקוע שם מישהו יודע מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רובים. ודרך אגב, לפי מה שהבנתי עדיף לא לקנות את הגרסה למחשב אלא אם כן מתוכנן להשתמש ב controller.

יש ממש מערכת שלמה של דיוק ועוצמה כשנלחמים עם הזומבים (MELEE) בעזרת ה Analog stick וכשמשתמשים במקלדת ועכבר אין את זה כאופציה.

קודם כל קראתי את ההודעה שלך ואחר כך התחלתי לשחק, כלומר ניסיתי קודם כל עם בקר ורק אחרי שכבר כמעט וויתרתי עליו החלפתי לעכבר, לא יודע מה שמעת, אבל על עכבר הוא הרבה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק דרך הSTEAM את הFOUR PACK בינתיים שיחקתי עם עוד מישהו זה סבבה , עדיין יש פה ושם באגים , אבל משחק חמוד וכיפי , אני בטוח שעם המודים יצליחו לעשות דברים כמו BORDERLANDS שהיה משחק מצויין לדעתי(מחכה ל2)

בכל מקרה כמה תשובות לשחקנים פה , הגדול שנותן לך כאפה ומעיף אותך יש לך מיכל שאתה צריך לזרוק עליו ולהביא אותו ליד המיכל אחרי זה אתה צריך לזרוק על המיכל וזה יפוצץ/ישרוף אותו

לגבי זה שהוא רוצה לשרוף גופות , אתה צריך ללכת לתחנת דלק למלא דלק בפח כזה של דלק , אתה תצטרך להדליק את המשאבות ואז למלא את הפח .

ולגבי , בשלבים 10 או 11 אני קיבלתי (אבל זה תלוי בקווסטים שאתה עושה אני חושב ולא בשלב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופתעתי לטובה מהמשחק חבל על הזמן!

הייתי בטוח חיקוי זול לL4D שגם אותו לא אהבתי כי הוא הרגיש דיבלי ומשעמם,אבל כאן המשחק ממש מגניב

מרגישים יותר את המכות שאתה משחרר שם ,זה מרגיש אמיתי לגמרי כל הקרבות האלימים והכיפיים האלה.

ומוסיפים את כל הדברים הקטנים מסביב של יענו RPG ומקבלים כבר אחלה של משחק,צריך לתת לו כמה פינישים עם איזה פאץ

שיעשה קצת סדר בעניינים כי באמת יש כמה פאדיחות,חוץ מזה אחלה של משחק ממש הפתעה!

ולדעתי זה אחלה שאין יותר מדיי רובים זה כזה נמאס כבר לירות בדברים בFPS, זה אחלה של שינוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב-ACT II.. ובאמת המשחק ניהיה מאוד קשה..

אהבתי את הקטע שאפשר לבנות נשקים משודרגים מכל מיני דברים שאוספים.. חזק !

בקשר לנשקים, זה הגיע לי ב-ACT II, וצריך להיות ב-LEVEL 17 ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...