Dead Island - דיון מקדים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dead Island - דיון מקדים

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא FPS טהור, קראתם בכלל ביקורות?

רוב המשחק אתה בכלל עם נשקי Melee, יש לך עץ שדרוגים, אתה יכול לקנות ולשדרג נשקים, להכין נשקים מכל מיני חומרים שאתה מוצא בסביבה.

יש מערכת Side-Quests, יש כל מיני סודות ושטויות כאלה לגלות, open-world ככה שאתה יכול סתם להסותבב בעולם אם לא בא לך להתקדם בעלילה. קיצר המשחק הרבה יותר RPG ומ FPS (יש כמה קטעי יריות עם נשקים, אבל קטעים כאלה יחסית נדירים).

IGN קיבל 8 , GT קיבל 8.5, GI קיבל 8.5 ...... קיצר המשחק יתר מבינוני, ואם מישהו אוהב RPG Open world וזומבים הוא צריך לקנות את המשחק. אישית אני לא עוד לא קונה כי אני ספציפית מעדיף לחכות כבר ולקנות את RAGE, אני לא חושב שזה משחק שחייב לשחק בו, אבל אני כן מאמין שהוא יותר מבינוני במיוחד לאלו שאוהבים את הז'אנר, ועוד כמה חודשים סביר להניח שאני אקנה מוזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רובים. ודרך אגב, לפי מה שהבנתי עדיף לא לקנות את הגרסה למחשב אלא אם כן מתוכנן להשתמש ב controller.

יש ממש מערכת שלמה של דיוק ועוצמה כשנלחמים עם הזומבים (MELEE) בעזרת ה Analog stick וכשמשתמשים במקלדת ועכבר אין את זה כאופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שכל נסיון לקטלג אותו כמשהו שהוא RPG זה סתם מהלך שיווקי

ואם מדובר במוצר בינוני אז כבר עדיף את RAGE...

למה אנשים חייבים להטעות פה את מי שעדיין לא שיחק במשחק?

המשחק כן RPG. כן יש קווסטים, והמון! (יותר משנתקלתי בWitcher2 לפחות), יש אפשרות לקבל ולא לקבל קווסטים, יש 3 עצי-יכולות (כמו בWOW). דבר יחיד שחסר זה אינטארקציה עם הדמויות.

ולא, זה לא FPS רגיל שיורים בו לכל כיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שקראתי ביקורת של IGN ובאמת גם שם נאמר שזה RPG , הבחנה חשובה בשבילי

כי עכשיו אני הרבה יותר מתענין לרכוש את המשחק הזה אחרי שיצאו לו כל הפאט'צים

הדרושים כדי שיעבוד חלק , בכל מקרה

אם יש מישהו שכבר משחק עליו אני אשמח לשמוע מכם דעות על המשחק , תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...