שלום מעוניין במכשיר סלולרי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום מעוניין במכשיר סלולרי

shai87

Recommended Posts

אני מעוניין במכשיר שייתן מענה לצרכים הבאים:

1) אינטרנט אלחוטי עם תמיכה בפלאש לצורך גלישה ביוטיוב

2)מצלמה סבירה , כל אחת עם 5 מגה פיקסל תענה לדרישה

3)חיבור 3.5 שכמו שהבנתי נמצא בכל מכשיר כמעט

4)רמת קרינה סבירה.

הקנייה תעשה בחנות פרטית.

דבר שמדאיג אותי, הוא עניין האחריות, שלפי מה שהבנתי לא תקיפה ברגע שמתחילים לשחק עם המכשיר.

לא שיש לי צורך בהתקנות כלשהן, אבל ארצה כמובן עברית במכשיר וראיתי שכל חברה לוקחת המון כסף על ההתקנה הפשוטה הזאת.

התקציב בעקרון בין 1500 עד ל2200 שקלים.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם זה רק לצורך יוטיוב, אפילו (שלא תומך בפלאש) יעשה את העבודה ע"י אפליקצייה יעודית [לא שאני ממליץ על , אני רק אומר שכל מכשיר יתאים].

2. זה הסטנדר כיום.

3. כנ"ל.

4. כל מכשיר יוצא עם רמת קרינה סבירה. אם קרינה מדאיגה אותך (ועד שיוכח ללא צל של ספק שהיא מזיקה, היא לא צריכה) כדאי שתדאג יותר בגלל האנטנות, יש כמה לידך בכל רגע נתון, הן הרבה יותר מפחידות.

5. לכל חנות יש את הגחמות שלה, יש כאלו שמוכנות ויש שלא. בכל מקרה, אם אתה תיקח אפשר יהיה להחזיר את הרום (=מערכת הפעלה) למקורי ואז אין בעיה.

6. מה שהן עושות בדרך כלל אפשר גם לעשות לבד בבית, בעיקר אם מדובר באנדרואיד.

7. טוב מאוד שבחרת בחנות פרטית :xyxthumbs:.

8. המלצה על אנדרואידים:

אתה אוהב להתעסק עם המכשיר (אפילו באופן חד פעמי)?

8-לא. או שתוותר על או שתשתמש בשירותי החנות.

8-כן. נשמעת כמו המערכת בשבילך. היא מציעה אפשרויות מתקדמות ואיכות מעולה. אפשר לעשות איתה הכל.

9. חיפשת תמונות וסרטונים של אנדרואיד ולא אהבת. מה עושים? א. (ישן או יד2) ב. מכשיר של נוקיה, עם לא נוחה וגרועה שכבר ננטשה ע"י ג. ווינדואוס מובייל, לא הבחירה האידאלית אבל אם לא אהבת כלום :nixweiss:.

אלו בגדול האפשרויות שלך. תבחר פלטפורמה ונמשיך לבחירת מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על המענה.

לא אכפת לי בכלל להתעסק פעם אחת עם המכשיר כדי להתקין את מה שצריך, ואנדרואיד בהחלט נשמעת כמו בחירה טובה.

האם הדיזייר מכשיר מומלץ?

ועוד דבר, אתמול חידשתי חוזה עם אורנג כיוון שנגמר לי אחרי 36 חודשים,

התוכנית שלי מצוינת ככה שלא יכלתי למצוא משהו טוב יותר בשבילי.

שאלתי את המוקדנית בפירוש לגבי קניית מכשיר מחנות פרטית וקבלת החזרים, היא אמרה לי אין שום בעיה רק צריך להביא חשבונית.

היום בדקתי קצת באינטרנט ואנשים טוענים שרק ברגע החתימה אצלם אפשר לעשות זאת, וגם אז זה מוגבל לתוכניות מסוימות.

האם זה נכון? האם עבדו עליי?

אם זה ככה לצערי לא אוכל לקנות מכשיר במחיר הזה, אני סומך על ה1400 שקל של אורנג' שיוחזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרים- ראה ושאל כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=489166.0.

כן, הדיזייר מומלץ.

איתו באותה הסירה:

- Samsung S

- HTC Desire HD

- Nexus One

- Samsung- S

ההחזרים הם חלק מתוכנית/חבילה. אם חתמת על חבילה מסויימת עם/בלי החזר מסויים אתה תקועה איתה עד שתסתיים או עד שתשלם קנס יציאה. באסה.

אם הלהיב אותך, כדאי לך להתחיל לקרוא ולהבין-

iandroid.co.il (בתוך הפורומים)

xda-developers.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...