לפי מה קובעים מהירות של HDD פנימי? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי מה קובעים מהירות של HDD פנימי?

K-R0x

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיסק חיצוני הרי מכיל את אותו הדיסק קשיח שאפשר לקנות בנפרד ולהתקין כ"פנימי" במחשב.

הכל עניין של צורך, מי שצריך נפח גדול במחשב עם ביצועים גבוההים, יתקין את הדיסק קשיח בתוך המחשב.

למי שחשוב לבצע גיבוי במהירות, אז ישקיע בדיסק קשיח מהיר בחיבור ESATA או USB3.

כמובן שיש עוד שימושים לדיסקים קשיחים שלא ציינתי שמאלצים התקנה בתוך המחשב או התקנה בתוך מארז חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם לא מצליחים להבין, אני רוצה לקנות את הדיסק קשיח הפנימי של ולקנות מארז לדיסק קשיח עם usb3 ואז לשים את הסמסונג בתוך המארז כדי שיהיה לי גם מהיר וגם חיצוני, אבל אם במלא בדיסק החיצוני הכי מהיר שיצא(ושוב, אין לי דוגמא אליו כי אין בסטיקי) יש את הפנימי הכי מהיר(הסמסונג) למה לי לא פשוט לקנות את החיצוני הכי מהיר במקום לקנות את הסמסונג ולשים במארז?

אני מקווה שעכשיו תבינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבנו אותך מעולה וקיבלת תשובה ממזמן.

הדיסק החיצוני הכי מהיר שבו תמצא את ה-HD103SJ = מארז ודיסק בנפרד, לא מוצר יעודי

אתה יכול לקרוא על ההבדלים בסטיקי.

אוקי אז אני אקנה את הסמסונג וישים אותו במארז שהמלצת, תודה רבה לכל מי שעזר

ומה ההבדל בין HD103SJ לבין HD103SI? כתוב בסטיקי שHD103SI פחות רועש אבל לא כתוב על הביצועים שלו

והאם HD103SJ מאוד רועש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אם אתה לא באמת צריך דיסק חיצוני ואתה קונה דיסק פנימי מהיר ומארז כדי להפוך אותו לחיצוני (שצורך גם חשמל) עדיף לך להשאיר אותו כונן פנימי ולחבר אותו לתוך המחשב. זה יהיה יותר נקי בעין, יותר מסודר, יפנה לך נקודת חשמל בחדר (יותר נכון ישאיר אותה פנויה) ויחסוך לך 150 שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...