לפי מה קובעים מהירות של HDD פנימי? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי מה קובעים מהירות של HDD פנימי?

K-R0x

Recommended Posts

יש חיצוניים להרדיסקים שאפשר לקנות ולשים בהם איזה הרדיסק פנימי שאתה רוצה.

בדיוק כמו שכשאתה קונה הרדיסק חיצוני הם לוקחים מארז חיצוני ושמים בו הרדיסק פנימי.

ההבדל הוא שכשאתה עושה את זה בעצמך אתה יכול לשלוט בדיוק על מה אתה מקבל ומה תעשה עם זה.

אבל אם אני יעשה את זה הוא יהיה גדול ולא לא?

וזה יהיה אותו מהירות כמו אם לא הייתי שם מארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש גדלים שונים של מארזי הרדיסקים.

גם כשאתה קונה הרדיסק חיצוני שמגיע עם מארז משלו יש גדלים שונים.

כל עוד החיבור יהיה ESATA או USB3 לא יהיה איבוד מהירות משמעותי אם בכלל.

מה עדיף לי לעשות עם מארז של 3.5'' או של 2.5''? כשאני יחבר את ההארדיסק שהכנתי הוא ישר יעבוד או שצריך להגדיר אותו או משהו כזה?

ותגידו יש הבדל משמעותי במהירות בין הארדיסק פנימי(HD103SJ למשל) לבין הארדיסק חיצוני(אין לי דוגמא כי אין מומלצים בסטיקי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר, זה ש-USB3 הוא כביש שמותר ליסוע בו במהירות 500 קמ"ש אבל ההרדיסקים יכולים לנסוע רק ב-120.

אז זה לא ממש משנה אם שמים אותם ב-USB3 או 2, כי הפרש המהירות תכלס הוא לא כזה גדול.

זה נכון שתקן הUSB3 מאפשר העברת נתונים מהירה בהרבה מיכולות ההרדיסקים של היום, אבל לעומת זאת תקן USB2 מעביר מידע במהירות הרבה

יותר איטית מהרדדיסק ממוצע בן ימינו (בין חצי לשליש מהמהירות בפועל) כך שעדיין יהיה הבדל לא קטן בין חיבור USB2 לUSB3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עדיף לי לעשות עם מארז של 3.5'' או של 2.5''? כשאני יחבר את ההארדיסק שהכנתי הוא ישר יעבוד או שצריך להגדיר אותו או משהו כזה?

ותגידו יש הבדל משמעותי במהירות בין הארדיסק פנימי(HD103SJ למשל) לבין הארדיסק חיצוני(אין לי דוגמא כי אין מומלצים בסטיקי)?

תוכלו לענות לי בבקשה? אני רוצה לקנות כבר הארדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונני 2.5 איטיים יותר מכונני 3.5.

אם אתה קונה כונן ומארז בנפרד, אז אתה חייב לקנות את שניהם כך שיתאימו בגודל.

שים לב שכונני/מארזי 3.5 תמיד זקוקים לחיבור לחשמל.

ואיזה גודל יש לHD103SJ? ותענה לי על השאלות האחרות בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בבקשה-

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=USB-HD3_5SI-3_0&cart=128716214164647796〈=heb

הייתי עונה על השאלות הקודמות שלך אבל לא ממש הבנתי.

אוקי תודה יש הבדל בין המארזים השונים חוץ מהחיבור והגודל?

ומה לא הבנת בשאלות שאלתי אם כשאני ישים את ההארדיסק במארז ויחבר אותו למחשב הוא יעבוד ישר או שצריך להגדיר אותו או משהו כזה?

והאם יש הבדל משמעותי במהירות של הארדיסק פנימי(HD103SJ למשל) לבין המהירות של הארדיסק חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרשם גימל רשום בסטיקי מה עושים עם דיסק קשיח חדש.

מלבד החיבור והגודל יש הבדלים כמו מתג הפעלה/גיבוי, מראה חיצוני, עמידות, קירור (לאו דווקא מאוורר) טוב או פחות טוב.. לא שזה משנה כי כאן לא תקבל המלצה על מארז שאינו טוב.

והאם יש הבדל משמעותי במהירות של הארדיסק פנימי(HD103SJ למשל) לבין המהירות של הארדיסק חיצוני

לא הבנתי. אתה בעצם שואל אם יש הבדל בין SATA 6.0-3.0Gb/s ל- 2.0/3.0?

השאלה שלך פשוט לא תקינה. אני יכול להתייחס לזה כאל HD103SJ בחיבור 3.0Gb/s אל מול HD103SJ בחיבור eSATA, במקרה הזה אין הבדל. לעומת זאת בחיבור 2.0 יהיה הבדל, ולעומת זאת אפשר גם לשים דיסק 40GB ישן בכונן חיצוני ואז גם עם eSATA הוא יהיה פחות מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שרשם גימל רשום בסטיקי מה עושים עם דיסק קשיח חדש.

מלבד החיבור והגודל יש הבדלים כמו מתג הפעלה/גיבוי, מראה חיצוני, עמידות, קירור (לאו דווקא מאוורר) טוב או פחות טוב.. לא שזה משנה כי כאן לא תקבל המלצה על מארז שאינו טוב.

לא הבנתי. אתה בעצם שואל אם יש הבדל בין SATA 6.0-3.0Gb/s ל- 2.0/3.0?

השאלה שלך פשוט לא תקינה. אני יכול להתייחס לזה כאל HD103SJ בחיבור 3.0Gb/s אל מול HD103SJ בחיבור eSATA, במקרה הזה אין הבדל. לעומת זאת בחיבור 2.0 יהיה הבדל, ולעומת זאת אפשר גם לשים דיסק 40GB ישן בכונן חיצוני ואז גם עם eSATA הוא יהיה פחות מהיר.

אני מתכוון למשל אם ניקח את הדיסק הקשיח הפנימי הכי מהיר שזה כנראה HD103SJ ונשווה את המהירות שלו לדיסק קשיח החיצוני הכי מהיר (שאני לא יודע איזה כי לא רשום בסטיקי) האם יהיה הבדל משמעותי במהירות ביניהם? אם כן, למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...