צריך המלצה למסך חדש! מיועד לשימושים העיקריים סרטים\עבודה משרדית\משחקים. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך חדש! מיועד לשימושים העיקריים סרטים\עבודה משרדית\משחקים.

Kazan

Recommended Posts

עיינתי, אבל עדיין אני מבולבל.

אני יודע שHD זה שיטת שידור. והFHD זה כבר הרזולוציה.

אבל מה-LED נותן למשל?

ומה ההבדל בין הפנלים השונים?

בכל מקרה, אני עדיין צריך מסך מחשב חדש ואני לא יודע האם להשקיע באחד שהוא 23אינץ' ומעלה או לקנות אחד בסדר גודל של 23 ללא פונקציות שונות.. ואת עיקר הכסף להשקיע בעוד כמה חודשים בטלוויזיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום Kazan

לשאלתך,

רזולוציית FULL HD הינה רזולוציה שיוצרת תמונה חדה וברורה יותר ומשפרת את איכות התמונה. מסך LED מאפשר לקבל יחס ניגודיות ורווית צבעים גבוהים במיוחד- המציגה טווח רחב של צבעים בהירים וצבע שחור אמיתי. ברכישת מסך מחשב אנו ממליצים לשים לב גם למהירות תגובה - לא יותר מ 5ms , כשהרצוי הוא 2ms.

מקווה שיכולתי לעזור.

בברכה,

אורי נציג קבוצת ח.י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

שלום Kazan

לשאלתך,

רזולוציית FULL HD הינה רזולוציה שיוצרת תמונה חדה וברורה יותר ומשפרת את איכות התמונה. מסך LED מאפשר לקבל יחס ניגודיות ורווית צבעים גבוהים במיוחד- המציגה טווח רחב של צבעים בהירים וצבע שחור אמיתי. ברכישת מסך מחשב אנו ממליצים לשים לב גם למהירות תגובה - לא יותר מ 5ms , כשהרצוי הוא 2ms.

מקווה שיכולתי לעזור.

בברכה,

אורי נציג קבוצת ח.י.

השאלה היא האם בגדלים שונים של עד 24 אינץ' אני רואה את ההבדל בין הפונקציות השונות, כך זה יעזור לי מאד להחליט האם לקנות מסך אחד למחשב בגודל של 23 -24 אינץ' ולהשקיע באחד כזה שיהיה FHD LED, או לקנות מסך כזה ללא כל הפונקציות האלה ולהשקיע בעתיד הקרוב בטלויזיה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה שואל שאלה מבלי שבכלל בדקת את התחום...

כל מסך בגודל 23 ומעלה יהיה כבר FULL HD. אין לך מה בכלל לחשוב!

והיום מסכי LED בגדלים כאלה הם לא יקרים ככה שאין מה לחשוב יותר מדי על לוותר על זה.

אני לא מבין איך זה שנמצא פה נציג של ח.י. והוא לא אומר לך את זה - כי זה כל כך מתבקש!

הדברים היחידים שאתה צריך לבדוק זה:

- כדאי שיהיה חיבור HDMI (כדי לחבר אמצעים חיצוניים כמו תואם או ממירHD של הוט/יס/עידן+)

- רמקולים מובנים יכולים להוות פתרון בסיסי שחוסך סרבול על שולחן העבודה, ויכולים לשמש לסאונד בעת חיבור לDVD או ממיר

- אפשר לקנות מסך בגודל כזה שהוא גם טלויזיה, ואז יש לו גם , גם , גם שלט וגם טיונר לקליטת ערוצים (אבל לשים לב שהטיונר מתאים לעידן+ או שידורים אנלוגיים). לדעתי זה הפתרון האולטימטיבי למסך "הכל באחד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה מדבר על 26-32?! מקודם אמרת 23!

עד כמה שאני זוכר יש רק מוניטור אחד, של סמסונג, שהוא בגודל 27. הוא משמש גם כטלויזיה (אבל כמדומני שללא טיונר עידן+.).

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_41&products_id=28603

יש למשל מסך "27 של אבל הוא עולה 3700 והרזולוציה שלו היא יותר מFHD, והוא לא משמש לטלויזיה (זה אפשרי איכשהו אבל זאת לא הכוונה איתו...). זה בטח לא מה שאתה מחפש.

אם אתה רוצה את טווח הגדלים 26-32, אז חוץ מהדגם הנ"ל של סמסונג אתה צריך לקנות (שכאלה מוכרים בעיקר בחנויות חשמל ולא בחנויות מחשבים - אמנם יש מקרים יוצאי דופן אבל זה המצב בד"כ). זאת קודם כל , ורק אחר כך מסך למחשב - פה טווח האפשרויות לקנייה הוא מאוד גדול! יש אתרים שלמים שמתעסקים רק בזה!

וגם חשוב שתשים לב שהמסך הוא ברזולוציית FULL HD ולא פחות (בניגוד למסכי מחשב בגודל 23-24, ששם הFULL HD הוא וודאי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש התלבטות בין מסך עם מסך מחשב. או לקנות רק מסך למחשב.

אני משאר שאני אקנה לבסוף מסך בגדלים 26-32 ובנוסף מסך למחשב ב 23

אלה אם כן יהיה איזה דיל על מסך שהוא יותר למחשב מאשר בגודל של 26 אינץ ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, באותו נושא - איך זה להשתמש במסך "32 בתור מסך דו-שימושי, ז"א גם כטלויזיה לחדר אבל גם כמוניטור למחשב?

האם זה נוח להשתמש במסך "32 עם רזולוציה 1920X1080 בתור מוניטור? ולהסתכל עליו בישיבה מקרוב כמו מול מסך מוניטור רגיל, למשל בגודל "24? או שזה ממש לא נוח לעיניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...