איזו קונסולה הכי כדאית כיום עם תוספות חיישני התנועה החדשים? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו קונסולה הכי כדאית כיום עם תוספות חיישני התנועה החדשים?

Sting

Recommended Posts

שלום, עברתי דירה לפני כשבוע ואני מחפש עכשיו קונסולה טובה לשעות הפנאי עם החבר'ה.

עד עכשיו הייתי מאוד נאמן למחשב כך שאין לי כמעט ניסיון עם קונסולות למעט PS2 קצת. אני גם מעדיף בדרך כלל משחקי FPS ואסטרטגיה אשר הרבה יותר נוחים לי במחשב.

אבל בכל זאת, אני מחפש כעת קונסולה למשחקים עם החבר'ה, בעיקר משחקי ספורוט ושאר משחקים תחרותיים בין חברים.

השיקולים שלי כרגע הם:

חיישני התנועה החדשים של ה Xbox 360 וה PS3. מה עדיף? או שאולי כדאי את ה למרות הגרפיקה הגרועה?

סוגי המשחקים הנפוצים בכל קונסולה

שיקול כלכלי, אחרי הכול חשוב לי שתהיה אפשרות למשחקים רבים ללא עלויות רבות, הבנתי שיש משהו בדרך עם PS3 אבל זה עדיין לא סגור. כך שכרגע אני נוטה לכיוון של ה 360 אבל חיישן התנועה שלו חדש לי ואני לא יודע מה היכולות שלו עדיין.

בקיצור, על מה אתם ממליצים? יתרונות וחסרונות... וכמה נזק כספי בסופו של דבר תגרום לי כל קונסולה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי קונסולה בעצמי, אבל פגשתי בזמן האחרון את הקינקט אצל חברים ולדעתי זה עולם אחר מבחינת חויית התנועה. אני לא כל כך מבין במשחקים אז אני לא יודע אם המשחקים יותר שווים או פחות, אבל מבחינת החוויה זה לוקח את ה בקפיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה משחקי FPS אין לך בכלל מה לפזול לקינקט של MS. בכללי למשחקי FPS הייתי נשאר עם המחשב.

ניראה כאילו MOVE יותר מתאים לגיימרים, סוני מוציאה עכשיו את המשחקים הגדולים שלה וכולם כוללים תמיכה ב MOVE. לפי מה שהבנתי ב KILLZONE 3 זה עובד מצויין והרבה אמרו שה MOVE נוח יותר מהשלט הרגיל למרות שגם במקרה הזה הייתי מחקה עד שיצאו עוד משחקים שתומכים בשביל ליראות לאן זה מתקדם.

בקשר למשחקים עצמם, כל אחד וההעדפות שלו, אני חושב שהליין של סוני טוב יותר משל MS, קניתי את הקונסולה בשביל משחקים שלא יוצאים למחשב מה שגם מוריד הרבה מאוד משחקים מהרשימת קניה ל PS3 שזמינים במחשב במחיר נמוך יותר.

ל לא הייתי פוזל בכלל...

בקשר למחיר, PS3 עולה כ 2100 שקל, תוסיף לזה שלט נוסף בשביל לשחק עם חברים זה עוד 250 שקל, משחקים זה 250 שקל למשחק (250 לחדשים ומשם זה יורד אפילו מתחת ל 100). ה MOVE יעלה לך בין 500 ל 1000 שקל, הכל שאלה כמה אתה רוצה לקנות.

יש את חבילת הבסיס שכוללת מצלמה ושלט MOVE. יש משחקים שידרשו 2 שלטי MOVE או שתרצה לשחק עם חבר אז מומלץ לקנות עוד אחד.

אחרי זה יש את ה NAVIGATOR שהוא לא חובה (אפשר להשתמש במקומו בשלט הרגיל אבל זה יהיה פחות נוח) ואם אתה מרבה לשחק משחקי יריות אולי אפילו לחשוב על קנית הרובה (שלט בצורת רובה שמחברים אליו את ה MOVE ומחזיקים ב 2 ידיים כמו רובה רגיל).

XBOX 360 עולה פחות אבל קינקט עולה כמו 360 מה שמקפיץ את המחיר למחיר שדומה לשל סוני.

עדו חיסרון שכדאי לחשוב ליו עם כל החיישני תנועה האלה, עם קינקט אי אפשר לשבת בכלל ועם MOVE הרבה פעמים תמצא את עצמך עומד. כמו כן לשחק ב MP ב עולה 60$ בשנה. מה שמביא את העלות הכוללת לסביבות ה 3000 שקל לפני שקונים משחקים, אם אתה קונה בחו"ל אולי אפשר אפילו לרדת למתחת ל 2500 שקל לכל הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שMOVE יותר נוח מהשלט הרגיל בKZ3, טוענים שזה עובד, ועובד לא רע, אבל בכל השוואה אומרים שזה גם עובד הרבה פחות טוב מ-Metroid Prime למשל. שוב אף בן אדם נורמאלי לא קונה MOVE בשביל לשחק בכל משחק מעבר למשחקי מסיבה, זה בזבוז זמן ומעבר לוואלה זה בערך עובד אין מה לעשות עם זה.

למשחקי מסיבה צריך לחכות שייצאו מספיק משחקים, כרגע הקינקט זול יותר אם מתכננים לקנות קיט מלא ל-4 שחקנים(4 דילדואים + נונצ'קות + מצלמה) אם אין לך כרגע eye toy. אם אתה מחפש משחקים כמו טניס ושיט אז ככלך הנראה ה-MOVE יותר טוב, אם אתה מחפש משחקי מסיבה יותר דינאמיות(DDR ושות) ככל הנראה הקינקט יהיה יותר "כיף" בלא מעט מאשר הMOVE או הWII.

אם אתה מחפש מערכת למשחקים רציניים תשקול טיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מקומות כתבו שהוא מדוייק יותר מהשלט הרגיל שזה מאוד חשוב, אמרו גם שהתנועה איתו נוחה יותר. מה שכן אמרו שחלק מהדברים מרגישים מוזר כמו הטעינה של הנשק וכמובן כמה שעות עד שמתרגלים. גם אם כרגע זה לא ברמה של Metroid Prime זה לא אומר שלא ישפרו את זה, KILLZONE עדין לא יצא רישמית ועוד יכולים לשנות כמה דברים בהתאם למה שאמרו להם בפורומים ובאתרי ביקורות, התחילו לצאת עדכונים לדמו ואני מאמין שגם למשחק נזכה ליראות כמה עדכונים שחלקם גם ישפרו את השימוש ב MOVE.

בקשר לקינקט, גימיק עם פרסום טוב, חוץ מהמשחק ריקוד של הרמוניקס לא ראיתי משהו מעניין.

נ.ב.

תמנע בשימוש במילה דילדו, בדיון האחרון שהשתמשתי בזה זה בלבל במקצת את פותח הדיון :lol: למרות שאין באמת הגדרה טובה יותר למה שסוני יצרו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חברה, כרגע אני נוטה לכיוון של PS3 מכיוון שאני ממש לא בקטע של משחקי ריקוד כמו שנראה שיש עם הקינקט (עברתי גם ניתוח עצבני בקרסול כך שזה לא הכי פרקטי)

וה נראה לי מיושן מידי עוד אז מבחינה גרפית.

השאלה היא האם ה PS MOVE הוא באמת הדבר האמיתי מבחינת חיישני התנועה שלו? האם הוא יודע לתרגם בצורה יעילה את כל התנועות שאני יכול לעשות איתו ועם מפרקת כף היד בשימוש בו? או שעדיף כבר את ה עם התוסף שאמור לשפר את התנועה?

אני מתכוון בעיקר בתכלס אם אני יכול להשתמש בו בתור חרב\מטקה\מוט בצורהמרשימה או לא?

והאם אפשר לשחק איתו במשחקי FPS בעזרת הרובה הזה בצורה משכנעת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Metroid Prime הוא לא המשחק שנשלט הכי טוב בWII

יש משחקים שהשליטה בהם טובה יותר כמו COD4 לדוגמה ששם יש גם הגדרות לבחירת השחקן

בכל מקרה יש לי MOVE שעוד לא חיברתי עם כמה משחקי הדגמה

אני בדור הזה לא רואה את הMOVE כמשהו בעיקר למשחקי גימרים אלה בעיקר למשחקי קזואל ויש לי 2 אחינים קטנים שיהנו מימנו

הסיבה לזה זה פשוט כי הוא לא סטנדרט ולא יהיה בדור הזה

עם הוא כמו הWII+- יהיו משחקים שזה יתרום להם הרבה אבל לרוב הוא לא יתרום כלום במשחקי גימרים

בFPS לדוגמה הוא יכול לתרום המון -אבל לא כולם תומכים בו

במשחקי ספורט רצינים עוד לא ידוע לי על תמיכה של PES או בו -דור הבר זה כניראה ישתנה

אבל בגדול

קינקט=בעיקר קזואל

MOVE =בעיקר קזואל אבל יותר משחקי קור תומכים בו יחסית לקינקט

שנהם לא סטנדרט וזה אומר המון

WII =סטנדרט אבל הקונסולה מאוד מיושנת ואני חובב

מה שכן היא הכי זולה שזה גם שיקול -עם היו לי ילדים קטנים היתי קונה אותה מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOVE מסתמן כפיתרון הטוב ביותר לגיימרים. הרבה אנשים נתנו ביקורות חיוביות על KILLZONE 3 ויש בדרך עוד הרבה משחקים שישתמשו ב MOVE. בנוסף לזה יש דיבורים על MOVE ב PORTAL 2 (גם אם לא מההתחלה אז ב PATCH). לא רואה סיבה ש VALVE לא יעשו את זה, הם עושים אותו דבר ל עם מערכת דומה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשחק עם השלט של ה המשופר לא מזמן, ואם ה MOVE מהווה שיפור כלשהו לעומתו אז אני כנראה הלך על הPS3.

אחרי הכול אחת הסיבות שלא קניתי שום קונסולה עד היום היא בגלל שרוב המשחקים שאני אוהב הם FPS ואסטרטגיה, וזה סוגר לי את הפינה... לפחות בקטע של הFPS. מה גם שזו נוסלטגיה אדירה מאולומת הארקייד של פעם עם הרובה, רק שהפעם זה יהיה אצלי בסלון ובהרבה יותר דיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר במידה וכל הפוטנציאל שלו ממומש[br]פורסם בתאריך: 6.03.2011 בשעה 17:19:48

נ.ב

יש לך לינק לביקורת רצינית על ה MOVE? או אפילו ביקורת קטנה שלך לפי הניסיון שלך עד עכשיו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://kotaku.com/#!5770229/killzone-3-is-a-colorful-wonderful-enthusiastic-mess
http://kotaku.com/#!5750957/killzone-3-makes-me-a-believer-in-motion-control

הניסיון של הצוות מ KOTAKU עם MOVE ו KILLZONE 3.

שורה תחתונה, ה MOVE היה נוח יותר מ DS3 אבל היו כמה דברים שהם לא אהבו כמו הטעינה של הנשקים. את רוב הדברים שהם לא אהבו ניתן לסדר על ידי קניית "רובה" ואני מאמין שגם יוציאו עדכונים למשחקים בשביל לשפר את הדיוק וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר במידה וכל הפוטנציאל שלו ממומש[br]פורסם בתאריך: 6.03.2011 בשעה 17:19:48

נ.ב

יש לך לינק לביקורת רצינית על ה MOVE? או אפילו ביקורת קטנה שלך לפי הניסיון שלך עד עכשיו?

תודה

עוד לא עשיתי

אבל הוא נוח כמו הWII עם מושאן פלוס

לא הרגשתי יתרון גדול על הWII מבחינת שליטה -אבל זה מספיק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז לבסוף קניתי את ה PS3 אתמול עם חבילת ה MOVE, מהזמן הקצר שיצא לי להתנסות עם זה... באמת מדהים, מרגיש יותר מדויק מהWII עם מושאן פלוס

ופחות בעייתי בקטע של התאורה. ממש כל תנועה שאני עושה עם היד מתורגמת בצורה מדויקת למחשב.

הרובה גם מוסיף המון, רק שמומלץ מאוד מסך ענק כמו שכבר אמרו בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...