** Orange מעלה שוב את מחירי הגלישה הסלולרית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** Orange מעלה שוב את מחירי הגלישה הסלולרית

Cheif

Recommended Posts

אומרים שבעתיד (הקרוב, 2012?) כולנו נאלץ לעבור לדור 3 ומעלה,

ובמצב זה כולנו נהיה מחוייבים לרכוש "חבילת גלישה". נראה שבשלב

עתידי זה יהיה פיקוח על המחירים הללו גם, כרגע זה שטח הפקר,

וכמו שאמרת, החברות הסלולריות מבצעות השלמת הכנסה מתחום

זה.

מה שעוד עצוב, למרות שאני חווה רק את השירות של , שהתשתית

לא כזאת טובה שהם יכולים להרשות לעצמם לגבות מחירים כאלה

גבוהים, בעיקר אם הם אינם משפרים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי את זה פעם ואני אכתוב את זה שוב - אין שום קשר בין המחירון הרישמי ובין המחירים בפועל שלקוחות מקבלים.

אני משלם באורנג' 209 ש"ח עבור 1300 דקות + 1300 סמסים.

בנוסף לזה אני משלם עוד 25 ש"ח עבור חבילת גלישה 2.5GB.

סה"כ 234 ש"ח כולל מע"מ, לפני החזרים (עד 98 ש"ח) עבור המכשיר.

נ.ב.

את החבילה הזאת קיבלתי ב-1 לפברואר. לא מדובר על איזושהי חבילה מיושנת שאני מסרב לעזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפניי כ3 חודשים בערך

עשיתי חבילה של 1 גיגה של ה 78 ש"ח

בפועל אני רואה בחשבונית שמחייבית אותי רק בעבור 50 ש"ח

איך זה? אין לי שמץ..

אם זה עובד לא נוגעים

השאלה היא מה יקרה כהחבילה של ה1 גיגה תתבטל, זה חל רטרואקטיבית גם מי שכבר בעל חבילה של 1 גיגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרבה. הביטול הוא רק ללקוחות חדשים או כאלה שרוצים לשנות. למרות שאני בטוח שאם לשחק איתם מספיק, תקבל גם 1 ג'יגה..

כתבתי את זה פעם ואני אכתוב את זה שוב - אין שום קשר בין המחירון הרישמי ובין המחירים בפועל שלקוחות מקבלים.

נ.ב.

את החבילה הזאת קיבלתי ב-1 לפברואר. לא מדובר על איזושהי חבילה מיושנת שאני מסרב לעזוב.

אני מניח שמדובר בחבילה שקיבלת בשימור לקוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מין הסתם.

אבל זה לא שעשיתי יותר מידי בשביל זה. בסך הכל התקשרתי ואמרתי להם "היי, אני משלם יותר מידי, סלקום מציעים 1200 דקות+סמס ב-209 שקל למתניידים, ויש להם חבילת בלתי מוגבלת בנפח במחיר לא-זוכר-כמה", אז או שתתנו לי משהו נורמלי או שאני אשלם לכם 8% שזה כ-300 שקל, ואעבור אליהם".

בהתחלה הנציגה החמודה ניסתה לדחוף לי באותו מחיר חבילה של 500 דקות והודעות ואמרה לי "הממוצע שלך הוא במילא 300 דקות ו-100 סמס אז זה מספיק". כשהבהרתי לה שלא תעשה ממני צחוק, היא העבירה אותי למישהו אחר שמיד נתן לי את זה, וזהו. הכל בשיחה אחת של כ-10 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

אם זה ככה אז למה להם לפרסם מחירון רישמי שדופק פעם נוספת את התדמית שלך? הסיבה היא פשוטה, רוב הלקוחות לא מתנהלים באופן "צרכני" ומשלמים את מה שאומרים להם. הרבה מאוד עדיין לא מבינים שכל שוק התקשורת הוא כמו "שוק" ושצריך לנהל בו מקח וממכר כמו בשוק הכרמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מקבל את ההחזרים? לפי מה שאתה מתאר אתה בחיים לא תנצל את החבילה הזו, ועד כמה שאני יודע החזרים על המכשיר הם לא כוללים

תשלומים קבועים (החבילה שלך) כך שבעצם תשלם עוד 98 ש"ח על המכשיר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מקבל את ההחזרים? לפי מה שאתה מתאר אתה בחיים לא תנצל את החבילה הזו, ועד כמה שאני יודע החזרים על המכשיר הם לא כוללים

אני לא משלם על המכשיר כלום, כי לא קניתי מאורנג' שום מכשיר.

אני משלם 234 ש"ח על החבילה.

הזיכוי הוא למשתמשים מעל 150 ש"ח. 234 כמו שאתה יודע הם מעל 150. לכן אני מקבל זיכוי מלא.

ההבנה שלי היא שאני אקבל 98 ש"ח זיכוי על ה-234 ש"ח האלה, כלומר אכן אשלם בפועל רק 136 ש"ח (קצת יותר כי אני לא אקבל 98 ש"ח זיכוי אלא קצת פחות בהתאם לעלות המכשיר בפועל).

עוד לא קניתי מכשיר בשביל לוודא את זה אז אני לא יכול להגיד "עובדה הנה זה קורה", אבל בכל מקרה זה שאני מקבל עם החבילה הזאת זיכוי מלא על כל המכשירים היא עובדה מוקלטת.

אכן לפי ההסבר מבינים כי הוא משלם 234 פחות 98, משמע 136,

שלדעתי, בלתי סביר בעליל.

"בלתי סביר בעליל" זאת טענה פסיכולוגית נטו.

גם אני חשבתי שזה לא סביר לקבל ב-209 ש"ח 1200 דקות + 1200 סמס (ההצעה של סלקום), לאחר שכבר שנים הייתי משלם פי-2 מזה בשביל 300 דקות ו-100 סמסים בלבד..

אבל עובדה, לא רק שזה היה סביר ואמיתי אלא שאפילו אורנג' נתנו לי יותר כדי שאני לא אעבור לסלקום.

בלתי סביר? עובדה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לוודא את העניין מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה חושב שחלמתי את זה? אני וודאתי את זה ב-200 אחוז ושאלתי ספציפית בדיוק את מה שאתה מדגיש והתשובה היא חיובית.

זה לא נחשב "תשלום קבוע", זה השימוש. אני מקבל החזר מלא נקודה. נשבע לך שאני לא ממציא וזה מה שהובהר לי ספציפית לגבי החבילה המאוד ספציפית הזאת. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...