עזרה בשיפור הביצועים של מחשב ב"צוואר בקבוק" - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשיפור הביצועים של מחשב ב"צוואר בקבוק"

talevi83

Recommended Posts

גם לי יש E8400 ו 250GTS הבעיה המשחק היחידי שממש הפריע לי עם המעבד הזה זה bad company 2 בסינגל המשחק פועל יחסית חלק על 1680X1050 ו HIGH 2AA

במולטי אני משחק על 1280X1024 על MED בלי פילטרים והמשחק עדיין מקרטע! שמעתי שהמשחק דורש 4 ליבות! ויש בעיה גדולה כי אני רוצה להחליף מעבד אבל הבעיה זה שגם צריך להחליף לוח וצריך תקציב די גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר מסתובב, אם הוא מסתובב מספיק מהר או אם יש משחה טרמית אני לא יודע,

אבל מחר אני יביא משחה טרמית ו 2 מאווררים נוספים ואני יבדוק אם זה משפיע.

אם כן אני יחליף את כל הגוף ...

יש מצב שאחד התופסנים של הגוף ללוח רופף והוא לא נצמד טוב למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הטמפרטורות נתקלתי בזה כבר בלוחות אם של שהגיעו עם טמפרטורה למעבד ול ZONE 1 ן2 תקועים על 102 מעלות ורק עדכון ביוס פתר את זה

מה שמזכיר לי שוב את התקלות של שמוציאים מוצר לשוק שבמקרה הזה לא יתכן שפספסו ולא ראו משום שלוח בפעם הראשונה הוחלף והגיע שוב אותו הדבר

כנראה שפותח הדיון הוא לא רוסי כי אם הוא היה רוסי היה לו ביוס מעודכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

הרגת אותי... לא אני לא רוסי,

אבל אני לא בטוח שזאת בעיה של עדכון ביוס... המחשב אצלי כבר שנתיים ולא זכור לי בעיות כמו שיש לי איתו עכשיו.

זו תופעה שרק לא מזמן התחילה, בכל מקרה מחר אני יבדוק אם זה אכן הגוף או לא ואני יעדכן פה.

בכל מקרה אני ישמח אם תכתוב לי איך מעדכנים ביוס ומה הסיכונים שבזה...

עדכון:

טוב, החלפתי לגוף אחר, שמתי משחה טרמית חדשה (כמובן שהסרתי את הישנה) ועכשיו הטמפרטורות שלו יותר שפויות בבדיקות...

אבל כאשר אני מפעיל משחק כדוגמת Medal Of Honor אחרי כמה זמן הוא מגיע שוב פעם לטמפ' של 97 +- מעלות (צלזיוס) והמחשב מתחיל לקרטע במשחק.

אז מה ההמלצות? להחליף לקירור מסיבי יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...