סמסונג גלקאסי ויברנט- T959 עדכון רום. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמסונג גלקאסי ויברנט- T959 עדכון רום.

ag80

Recommended Posts

ברשותי מכשיר ויברנט T959 של TMOBILE בעל הרשאות ROOT וROM manager פרויו 2.2

אני כרגע על רום של NERO 5 מ XDA עם VOUDO LAG FIX. הרום עובד טוב(עדיין לא הצלחתי לסדר את בעיית המספרים ההפוכים והיישור לימין)

למרות שהתקנתי כל מיני קבצי זיפ שאמורים היו לתקן את ה FRAMEWORK.JARולא הצלחתי- אפילו שניסיתי בעזרת ADB

אני יודע שיש 2 דרכים להחלפת רום:

1. ע"י ODIN- צריבה של הרום- פעולה שאין ממנה דרך חזרה במידה ועשינו עדכון לגרסה לא נכונה.

2. ע"י ClockworkMod recovery- עדכון ע"י קובץ זיפ -עדכון שניתן תמיד לחזור ממנו אחורה לגרסאות ישנות.

אני רוצה להתקין על המכשיר שלי גרסת I9000 עם עברית. מלאה- ממשק בעברית.

אני רוצה לבצע זאת עי עדכון קובץ זיפ בלבד ולא עי ODIN.

האם טכנית זה ניתן ויש כזאת אופציה בכלל- שכן הגרסות כביכול של המכשיר שבה מהמפעל זה לא בזיפ אלא ב JAR ואני חייב את ODIN בשביל זה?

ואז קיים סיכוי שהמכשיר יקבל BRICK ויידפק.

או שיש גרסאות של I9000 עם עברית מלאה ב ZIP ואז גם עם העדכון לא יעבוד טוב אני יוכל תמיד לחזור למקור.

תודה לעוזרים

המכשיר שלי T959 הוא זהה מבחינת חומרה ל I9000 - לכן הגיונית אני לא מבין למה יש להם גרסאות שונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתה רוצה להתקין רום עברי, כרגע מבדיקה בIANDROID יש לך את

Obsidian

http://iandroid.co.il/forum/topic13402.html

להתקין רום רגיל של I9000 = רוב הסיכויים שתחסל את המכשיר, זה לא אותו סלולר לא משנה עד כמה הוא נראה לך דומה

בגדול ההליך דומה בעדכונים

1. אתה מבטל את הLAGFIX

2. דרך הRECOVERY אתה מתקין מחדש את הרום המקורי של הויברנט שלך

3. שוב ROOT

4. מתקין את הרום מנגר ואת הרקבורי שלו

5. דרך הרקבורי מתקין את הרום החדש שלך

בכל מקרה ממליץ לך לקרוא עוד בIANDROID וXDA על החלפת רומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מכיר את הרום הזה- זה רום עברי שליאב בנה שם. (יש לו כמה באגים מעצבנים)

שאלתי היא- האם זה רק רק בגדר המלצה - לחזור לרום המקורי של המכשיר(2.1) ואז לעשות את העדכונים לרומים אחרים או שגם אפשר לנסות לעשות ישר עדכון דרך הריקברי מהגרסה שלי לגרסה של ליאב.?(מבלי לחזור למקור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה- אולי באמת עדיף ככה כדי להמנע מצרות- מאחר ויש לי כבר גיבוי לNERO פשוט אחזיר למקור ואתקין את של ליאב-אין לי אופציה אחרת לעברית מלאה חוץ מהרום שלו.

דרך אגב- ראיתי פרויו רשמי שיצא לויברנט 2.2 אבל אנשים שהתקינו עדיין רושמים שבעיית העברית נשארה-מספרים הפוכים וכו,יש לך מושג למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט, הפרויו הוסיף תמיכה מובנת בעברית, אבל רק מבחינת הפונט עצמו

עדיין אין להם תמיכה טובה לכתב עברי בגלל הנושא של "ימין למשאל" בניגול ל"שמאל לימין" הרגיל של אנגלית

אישית אצלי בקפטיבייט אני יושב עם רום 2.2.1 עם תיקון עברית שהורדתי מiandroid והכל עובד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ברשותי סמסונג גלקסי מדגם וויברנט אמריקאי עם מערכת הפעלה 2.1 . כרגע הטלפון עובד בסדר למעט בעיה שהעברית

מוצגת בחלק מהמסכים הפוך. אודה מאד לכל מי שיודע להתעסק עם זו. ולתקן את הבעיה. אולי יש צורך לשדרג לאנדרואיד 2.2 או יותר ?

אשמח להיפגש עם משהו שגר באזור חיפה צפונה כדי להסדיר ולתקן בעיה זו בתשלום.

אילן טלפון 0544340129

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...