מה ההבדל בין i7 2600 לבין i7 980 EXTREM - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין i7 2600 לבין i7 980 EXTREM

sharonarchi

Recommended Posts

הקניה סובלת דיחוי. אם הדרישות שלי הם לביצועים גבוהים שלא יהיו לי עצירות כשאני עובד עם שיידינג ולהקטין את זמן הרינדור בסקאצ'אפ לאיזה כיוון אני צריך להסתכל? I7 או הPHENOM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הדרישות או את יכולות ניצול החומרה של התוכנות ולכן קשה לי לייעץ באופן ענייני.

אפשר לעשות שני דברים כדי לקבל יותר מידע:

1. לחפש מידע ברשת כולל מבחני ביצועים (Benchmarks) הנוגעים לפעולות המסוימות שאתה מבצע באמצעות התוכנות ושאשר דורשות כוח עיבוד.

2. להתייעץ עם מישהו (אולי אפילו בפורום גרפיקה פה) שיותר מודע ליכולת ניצול החומרה של התוכנות הללו.

מחיפוש מהיר שעשיתי עכשיו ברשת עושה רוש םשה-Core i7-2600K ואפילו ה-Core i5-2500K עדיפים מכיוון שככל הנראה התוכנות עדיין לא מנצלות ריבוי ליבות מלא ולתדר יש עדיין משמעות, זה לצד אופטימיזציה אפשרית למעבדי Intel.

בנוסף, אם אתה מתכנן לקנות את המערכת רק בעוד מספר חודשים כדי שתחזור להתייעץ שוב במועד הנ"ל, אולי אפילו אז יהיה לך קצת יותר מידע על דרישות החומרה של התוכנות. הסיבה לכך היא שבערך באותו זמן צפיים לצאת גם מעבדי Bulldozer של , הענייין עם התקלה בערכות השבבים מסדרה 6 של Intel תהיה כבר בשלב הפתרון אז ככה שהתמונה תהיה ברורה יותר.

בכל מקרה, גם i5/i7 של וגם Phenom IIx4 יאפשרו לך עבודה חלקה, לכן מה שלא תבחר לא תהיה טעות, פשוט קשה לי לקבוע או להמליץ מי מביניהם המשתלם ביותר לצרכים שלך. כמו כן, כדי לברר באמת על חשיבותו של הכרטיס הגרפי בפעולות שאתה (כדי לנסות להתייעץ בפורום גרפיקה, אולי שם יש אנשים שיותר מנוסים ומכירים את התחום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...