בעיות קליטה במכשיר מאז שעברתי לפלאפון, עם אותו מכשיר ואותה חברה לחבר יש קליטה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות קליטה במכשיר מאז שעברתי לפלאפון, עם אותו מכשיר ואותה חברה לחבר יש קליטה

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה חודשים עברתי לפלאפון במסגרת מסלול חיילים שדרך אגב יוצא לי מאוד זול.

עברתי לשם ולא קניתי שום מכשיר, פשוט שמתי את ה SIM בנוקיה N95 שלי.

מאז היו לי בעיות קליטה שפשוט בהמון מקומות או שיש לי קליטה חלשה או שאין קליטה ולשאר החברים שלי יש קליטה עם פלאפונים ממש ישנים.

עכשיו נדפק לי ה N95 אז קיבלתי מחבר N86 שגם לו יש אחד כזה, עכשיו שלו הוא קיבל מפלאפון ושלי הוא רכש אז מאורנג'.

אני בודק לידו במקומות שאין לי קליטה ולו יש קליטה מלאה, וזה אותו מכשיר בדיוק, אותה גרסא עם אותו עדכון ואותה חברת סלולר (פלאפון) ומשום מה לו יש קליטה ולי אין.

הלכתי לפלאפון ואמרו לי שאני צריך לפתוח את המכשיר לתדרים גבוהים, אין לי מושג מה זה אומר ואם זה בכלל נכון..

אז אני מבקש בבקשה עזרה לפתור את הבעיה הזאת כי זה מבאס שמתקשרים אלי ואני לא יכול לקבל שיחות והודעות ושבגלל שאין קליטה אז המכשיר פולט יותר קרינה וכך זה גם יותר מסוכן וגם דורש יותר .

תודה מראש,

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת פלאפון עובדת עם שני תדרי תקשורת- 850 ו- 2100.

ה- N95 לא תומך ב-2100 ולכן המכשיר נאלץ להסתפק בתדר אחד, שמקום מגוריך איננו מספיק. כנראה שהמכשיר של החבר כן תומך שני התדרים ובגלל זה נגרם ההבדל ברמת הקליטה.

למרבה הצער אי אפשרלפתור בעיה זו, היא נגרמת בגלל החומרה במכשיר. ולכן הפתרון של יהיה לעבור לסלקום/אורנג' או לרכוש מכשיר המתאים לרשת פלאפון, בשני תדריה. [או כמובן לחיות עם הבעיה.]. אי אפשר "לפתוח", אלא אם אתה תחליף רכיבי חומרה במכשיר, דבר שאף אחד לא יעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון משתמשת בשני תדרים ברשת שלהם - 850/2100 ,אורנג' רק ב2100

עכשיו לN86 יש שתי גרסאות עם מודמים שונים

http://www.gsmarena.com/nokia_n86_8mp-2713.php

אחת הגירסה האמריקאית שתומכת בתדרי הHSDPA 850 / 1900 / 2100 - American version ,שמתאימה לרשת של פלאפון

והשניה שתומכת בתדרי הHSDPA 900 / 2100 שזאת הגריסה שחבר שלך קנה באורנג .

בגלל ששלו נקנה מפלאפון יש לו את הגירסה ה"אמריקאית" שתומכת בתדרי ה850/2100' בגלל המחסור בתדר ה850 יש לך בעיות בקליטה .

את המודם במכשיר אי אפשר להחליף ...אז אין לך מה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...