BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12 - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שהעלתי בתמונות הקודמות,

שימו לב למתאם הזה, 2 הספקים מתחברים אליו, ספק אחד "ממשיך" ללוח, והשני רק נדלק עם הגישור של הגיד הירוק.

ברגע ששניהם פועלים במקביל, אני יכול לחבר אותם לצרכנים השונים.

77439547.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך יעבור במכס תשאל אותם כמה לוחות כאלו עברו בארץ עד עכשיו, ראיתי בווידאו של איזה בחור מאוסטרליה שאשכרה ידע את מספר הלוחות שניכנסו לאוסטרליה (בזמן צילום הווידאו), וזה היה נראה לי משהו כמו 300, אז אם בישראל יש יותר מ5 מערכות מבוססות sr2 אני יופתע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוייקט מעניין מאוד

אתה בטוח שאתה צריך4KW ?

אתה מודה לכך שזה כמו הצריכה של חדר מכונות של בריכה ? בעל 3 משאבות לפחות .....

1.8KW זה בערך 15 אגורות לשעה (גג 20) תעשה את החישוב של זה (שלא נדבר על זה שחדר מכונות מקבל חיבור תלת פאזי ישירות מהלוח חשמל ואחרי זה מתפצל עם עוד לוח חשמל רק של החדר)

קיצר אני חושב שהלכת רחוק עם הצריכת חשמל

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף

הלוח בארץ, והסבירות שמחר הוא יהיה בידיים שלי.

מן הסתם, לפני הבניה הגדולה רצוי לבצע הרכבה פרוביזורית בכדי לבדוק שהכל תקין ועובד לפני שמתחילים להתעסק ולפרק.

לכן נזקקתי לצמד קירורים עבור המעבדים (XEON בBOX לא מגיע עם גוף קירור), ולכן רכשתי לי צמד AC FREEZER13 שיעשו את העבודה בתקופת ההרצה, ולאחר מכן יעברו למחשבים האחרים שלי בהם אני רץ עם סטוק.

13097999.jpg

לוח אפשר להגיד שיש, ספק(ים), גם יש. רכשתי גם היום - צמד קיטים DOMMINATOR של 6GB כ"א, עם תאימות לבלוקים כמובן

כרטיס מסך - עד לרכישת שלישיית 580 - אני אשתמש במשהו זמני רק בכדי לרוץ.

14513673.jpg

כולי תקווה שמחר אני אוכל להעלות את טקס הUNBOXING של הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחור, אני ממליץ שתעשה גם ווידאו, גם אם אתה לא מדבר הכי טוב בעולם או משהו אחר שמונע ממך לעשות ווידאו, כי תשמע, לא כל יום מגיע לוח כזה לארץ הקודש, לכן אהיה מעניין לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין הוידיאו - אני אשקול זאת, למרות שלא חסרים ביוטיוב סרטונים שכאלו

לעניין זריקת הכסף - אני לא משלה את עצמי, ויודע שלא מדובר במערכת מיינסטרימית שנועדה לתת את התמורה הטובה ביותר לכסף.

כל שקל שיוצא על המחשב הזה - אני משקיע בו מחשבה רבה, ובעיקר דיונים שאת חלקם ניתן לראות בXS לדוג'.

הפריזר נבחר מהסיבה שהסטוק של הI7 שלי ממש לא לטעמי כנ"ל הQ6600 שירד מהקירור מים בקרוב ויעבור לפריזר לטובת תרומת איברים של מים לפרוייקט.

הייתי יכול להסתפק בקירור ג'נרי של 50ש ש"ח, אבל העדפתי לקנות משהו איכותי יותר (ולאו דווקא את האיכותי ביותר), בכדי שאחרי תקופת ההרצה, אני לא אשמור אותם בצד - אלא אמשיך לעשות בהם שימוש.

אני ממש לא קורא לזה זריקת כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיע

קצת קשה לצלם בוידאו UNBOXING כשאתה לבד, בכל מקרה, צילמתי כמה רגילות.

הלוח שלי הגיע ללא הECP V3 (יחידת בקרה חיצונית), והיא תשלח אלי בקרוב.

לצערי - אחד מצמד הפריזר 13 שלי - יצא שבור. :bash:

אבל זה לא מה שיעצור אותי - קיבעתי במקום מאוורר 120 שעושה לא פחות טוב את העבודה.

הרושם הראשוני הוא פשוט וואו, הלוח עצום, גורם לHD4850 ששמתי בשביל ההרצה להראות מגוכך מרוב שהוא קטנצ'יק לידו.

איכות החומרים, כמות הג'מפרים / לדים ושאר הרכיבים היא בלתי נתפשת.

ע"פ הביוס, טמפרטורות המעבדים הם:

מעבד 0 - 30 מעלות

מעבד 1- 34 מעלות

צ'יפסטים רצים בין 28 ל40 מעלות

תדרים ומתחים - סטוק. (בינתיים)

הBACKPLATE שמגיע עם הלוח הוא עבור קירור מקורי בלבד, אך הבאנדל מגיע עם פלטות קטנות יותר עבור קירורים אחרים (בלוקים, אוויר קליפסים, או אוויר אפטרמרקט)

הפריזר די מעצבן לקיבוע, הקליפסים שלו שברו לי את הידיים, לבסוף הם נכנסו (אם כי אחד קיבל זווית מעצבנת),

הכל יושב די צפוף מרוב סינקים (מעבדים, זכרונות), אבל זה נכנס.

בכדי להחליף את הפלטות התומכות מאחורה - יש צורך בבוסקה TORX T20 שבעזרתה משחררים את הסוקט, מחליפים פלטה, וסוגרים הכל מחדש..

נשמע מלחיץ? קצת.. צריך להיות זהירים בכדי לא לפגוע בתושבת עצמה.

תסלחו לי הפעם, אבל אין לי זמן לערוך את התמונות, ולהכניס כיתוב ומסגרת - אני אעשה זאת בהזדמנות.

עדכונים נוספים - בקרוב.

img9498r.jpg

img9499v.jpg

img9501h.jpg

img9506d.jpg

img9508e.jpg

img9509x.jpg

img9510n.jpg

img9511.jpg

img9512p.jpg

img9513p.jpg

img9514n.jpg

img9517z.jpg

img9519k.jpg

img9520o.jpg

img9522g.jpg

img9524d.jpg

img9527y.jpg

img9529.jpg

img9531b.jpg

img9533o.jpg

img9535.jpg

img9538t.jpg

img9539y.jpg

img9542y.jpg

img9543i.jpg

img9549e.jpg

img9550k.jpg

img9551d.jpg

img9552.jpg

img9553u.jpg

img9556b.jpg

img9557a.jpg

img9559u.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...