BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12 - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יונתן - זה בדיוק מה שאמרתי ;)

פשוט משלמים על המדבקה, אם נתעלם מהעובדה שהכרטיס מגיע מומהר מהמפעל.

בכל מקרה, מדובר בבלוק לא רע בכלל, למרות שאני לא חובב מוצרי SWIFTEHC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שה590 מציג כביכול "ביצועים לא משהו" בהתחשב שאתה קונה כבר כ"מ יותר בשביל לשבור שיא וזה "רק" עוד 200$ לכרטיס,אני לא רואה למה כבר לא להשקיע ולקנות שניים מהם.

בקשר לאמינות-מה הכוונה שהכרטיסים האלה "לא אמינים"? מסקרן אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה את הכרטיס כדי לשבור שיאים, אני בונה את המערכת כך שתתאים לצרכים שלי.

כדי לשחק על 3 מסכים, עם AA ושאר ירקות, צריך כוח עיבוד לא מבוטל.

גם צמד 580 יכולים לגרום למשחקים מסויימים "לקרטע" מעט.

שלושה כרטיסים הם האידיאל מבחינתי, למרות שכרגע אני לא יכול להרשות לעצמי לעשות זאת.

פיזיקה? זה כבר מותרות.

כרטיסים בעלי כפולה, חולקים בסיס עם כרטיס נוסף, כך שאף לא מקבלת מספיק מתח עקב VRM פחותים לכל , חיבור 8 פין בודד לכל , מאשר 6+8 לכרטיס רגיל, בנוסף , תדרים נמוכים מהרגיל וביצועים פחותים.

אם יש לוח שמאפשר ללכת על 4WAY, אין סיבה לדעתי שלא לעשות זאת. כפולי הליבה נועדו בסך הכל לספק ביצועים מקסימליים ביחס לגודל פיזי מבחינתי.

כל מעטפת החום הזו, על כרטיס בודד, זה לא יציב, מיותר לציין את הGX2, 4870X2 ועוד כרטיסים מהזן הזה שידועים בהתפגרותם לאחר זמן מה.

זה לא חדש שהכרטיסים הללו לא מאריכים ימים.

אני לא אלך על כפול ליבה בתוספת של 200$ כדי שיהיה לי את "הכי גדול", אז כן, מדובר בHIGH END , אבל מבחינתי, לא כדי לשבור שיאים.

נקודות בVANTAGE זה לא מה שמניע אותי בבניית הפרוייקט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 מסכים? זה מסביר למה אתה זקוק לכ"כ הרבה כוח עיבוד גרפי (אבל לא מסביר את המעבדים ;D ).

תודה רבה על ההסבר. עוד שאלה- יהיה יותר משתלם להתבסס על שלוש 6950 אם אתה לחוץ בתקציב (שיהיה משהו בין שני 580 ל3 580 שיספק ביצועים טובים) לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות טכנולוגיית האינפיניטי , הפעם אני הולך על מקסימום כוח, ולא תמורה לכסף

גם מבחינת שדרוג עתידי, אני מעדיף את ה580, בעיה של כוח ומקום אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שכחתי אתכם, אני כאן עם עדכון.

אגש לעניין:

לאחר שרכישת מארז מ-MM עולה הון תועפות, רכשתי מהם רק את הMB TRAY, עבור הלוח שלי.

חשבתי על בנייה עצמית של המארז, קפצתי למפעל האלומיניום הקרוב אלי, רכשתי פרופיל די עבה וחזק, שיוכל להחזיק את ה40-50 ק"ג הצפויים בסוף הבניה.

הפרופיל נחתך, עד כאן הכל טוב ויפה.

תכננתי לבצע חיבורים בעזרת קוביות אלומיניום מיוחדות, וקפצתי אל החרט הסמוך.

קיבלתי הצעת מחיר, עשיתי מהר חושבים, יחד עם עלות החומר של הפאנלים השונים (פח אלומיניום לא זול כמו שחשבתי בעובי שאני מחפש).

החלטתי לרדת מהעניין. עדיף לחתוך את הבניה העצמית בשלב הזה.

עלה בי רעיון נוסף, והוא צמצום הפרוייקט, כלומר, לקחת את הTRAY שלי, להתאים אותו למארז דוגמת D700 או משהו בסגנון, להתקין טריפל או 2 ובזה לגמור את הסיפור.

כלומר, לחסוך את העלות המארז של MM, ולהשקיע אותו במארז סביר + כרטיס 580 נוסף, להוסיף עליהם שלישיית מסכים וצמד בלוקים למעבדים - ובזה לגמור עניין.

פסלתי גם את האפשרות הזו.

המוצא האחרון הוא כזה:

לדחות את רכישת המסכים, כלומר, לא יהיה לי צורך כרגע בעוד 580 או 2. עד כאן הכל טוב ויפה.

כמו כן, בינתיים - לרוץ על אוויר ולא על מים. למרות שמלבד הבלוקים למעבדים יש לי את הדרוש לרוץ על מים, ולרוץ לא רע בכלל.

אני מתכנן לשים בראש סדר העדיפויות שלי את המארז של MM. כאשר אני אשתדל לרכוש אותו בהקדם, ובתצורה די מינימליסטית בכדי לחסוך בעלויות ולרדת לאזור ה3K עד לבית לאחר מיסים ומשלוח (כלומר, ללא צבע, , חריטה וTRAY ללוח שכבר יש לי)

מה שעמד בראש קבלת ההחלטה הוא כזה דבר:

אם אני בוחר במארז סביר - אני מקבל שטח מצומצם מאוד. בהנחה ובעתיד אני ארכוש את שאר החומרה והרכיבים שאני צריך. המארז לא יוכל להכיל אותם. כלומר, אפשרויות השדרוג שלי מאוד מוגבלות. נוסיף לזה את העובדה שאני רוצה לאכסן את המחשב הזה את כל הקשיחים שלי - כל מארז רגיל מגביל אותי.

המארז של MM משאיר לי אופציות שדרוג רחבות וגמישות הרבה יותר.

בתחילה - אני אשלים את החומרה שאני זקוק לה (קשיחים, , GPU, ומסכים)

לאחר מכן ארכוש את המסכים. ולבסוף - אני ארוץ על מים כאשר כל הרכיבים יהיו כבר ברשותי.

רק אז אני אוכל לבנות את המערכת הראויה שאני כ"כ חפץ בה.

בתור התחלה אני בהחלט עושה ויתורים כואבים. אבל אני מקווה שבהמשך הדרך זה ישתלם לי.

בכל מקרה, הנה כמה מהTRAY של MM. בהחלט מגיע להם ח"ח.

הכל מסופק, באיכות מעולה, הגימור שבחרתי הוא אנודייזד. בהחלט נראה טוב.

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין,

בכל מקרה, הנה כמה של הTRAY, וה580.

מדהים מה שחצובה של 10 שקל יכולה לעשות למצלמת P&S פשוטה... (לצערי הRESIZER הורס את החגיגות)

img9674z.jpg

img9711x.jpg

img9716qs.jpg

img9719.jpg

img9722r.jpg

img9725yb.jpg

img9729x.jpg

img9730q.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן - זה מתחבר באופן די פשוט עם ברגים. הIO SHILD מתחבר לפנל האחורי, ולאחר מכן מחברים את זה לTRAY עצמו.

בקשר לצ'יפסט, ה5520 של מאוד קריר, כמו כן, לא לשכוח שיש מתחת לסינק גם צמד שבבי NF200 עבור התמיכה ב4WAY.

העסק קריר ביותר, ואני לא מודאג.

בסופו של דבר אני אתקין גם את הבלוק הברווזי (זה הכינוי שלו) כדי שזה ייראה יפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי אני מתפלא עלייך שלא כבר דאגת להסליב את כל הAX1200 :)

איזה צבעים אתה הולך לעשות איתו אגב? שחור בלבד?

אגב, ממש מעניין אותי הVID של ה5520, אם תוכל לבדוק לי את זה אני מאוד אשמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות יונתן...

עדיין לא בחרתי את הTHEME, סביר להניח שהוא יהיה שחור, לבן ואדום / כחול.

הגברת שותפה לבחירה. וההחלטה עדיין לא התקבלה.

לאחר שהצבעים יבחרו - נזמין אותם מMDPC.

בקשר ל5520, אומנם התחלתי להתעסק עם הלוח, ואם אני זוכר נכון, מדובר בערך ב1.33

בכל מקרה, זו רק ההתחלה:

4ghz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...