BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבלי SATA מגיעים באורכים קבועים שעונים על הדרישות שלי, ולכן אני לא אייצר לעצמי עבודה כפולה.

את כבלי המתח (כפי שעשיתי זאת בעבר), אני אייצר בעצמי, ואף אעשה אותם מודולאריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר שלא לעקוב, נראה שמתבשל כאן אחד הפרוייקטים.

אני מקווה שהפרוייקט הזה יכניס יותר עניין לפורום.

משהו שלא ממש ברור לי זה למה יש כאן גם וגם רפטור? לא מספיק סוג אחד של כונן מתקדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רביד,

הSSD ישמשו למע' ההפעלה בגדול

צמד הראפטורים ישמשו ככונן מהיר (1GB על כבלים של CAT7), שישרת את כלל המחשבים. והם כבר קיימים אצלי ומשרתים אותי. אין סיבה שאני לא אשתמש בהם.

כן, גם אני מקווה שהפרוייקט יכניס קצת "פלפל" לפורום.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בונה אחלה פוטים, אבל חנקן וקרח לא מעניינים אותי כרגע. אבל מי יודע ;)

אני מתכוון לרוץ על 4GHZ במקרה הטוב, בצורה קרירה ושקטה (גם אם מדובר ב20 מאווררים :screwy:)

אני לא חושב שאני יעמוד ברכישת רביעיית 580, אך אולי אני אשאיל לצורך שבירת שיאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון גאוני-אם כל העוצמה שיש לך ואתה לא משתמש בה-למה פשוט לא תשכיר את המחשב שלך כשרת מתי שאתה לא משתמש בו? :silly:

יש קצת הבדל בין פורשה שהחברים מתרשמים על כך שאתה עשיר לבין מארז מחשב ענקי-אז חושבים שאתה מטורף :bash:.

המארז הזה הזכיר לי שאנחנו לא כ"כ רחוקים מהעבר הרחוק,שבו מכונת משחקים שקלה עשרות ומאות קילוגרמים.

בכלל-בשביל מה כל נפח האיכסון הזה? אתה מחזיק 40 סרטי בלוריי מלא על הקשיח?

מחכה בקוצר רוח לעידכונים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - החלטה סופית בעניין , כרגע אין.

אבל הכיוון הוא ללכת על צמד 580 + כרטיס חזק לפיזיקה (460 ומעלה אני מניח). אני מעדיף את הסידור הנ"ל מאשר 3WAY.

לצערי, אני לא אוכל לנצל את ה4WAY שהלוח נותן מהסיבה שאת הסלוט האחרון אני צריך עבור הבקר RAID שלי. כך שיש לי רק 3 סלוטים X16 פנויים.

לעניין הקשיחים, כרגע אני יושב על כ6TB בבית, אם כבר משדרגים - אז לפחות נכפיל את הנפח אם לא יותר. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...