BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BiXeon Project - יש מארז! 21.5.12

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 272
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון לעכשיו התכנון הוא על VERTEX 2 , או C300,

כיוון שכמו כל פרוייקט שלי - זה לא מהיום למחר - סביר להניח שהC400 המדובר כבר יגיע לחנויות ואני אוכל לשים יד על כמה שכאלו.

לכן, רשימת הקניות שלי מתועדפת בין השאר ע"פ השקות עתידיות,

כמה על בקר ייעודי יניבו תוצאות מרשימות במיוחד, בהחלט דבר שאני משתוקק לו כבר לא מעט זמן. הRAID 0 של הראפטורים כבר מזמן עשה את שלו... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיזר נוסף,

מוצר שרק יצא - וכבר אצלי, הוא פשוט נחטף מהמדפים (הכל יחסי - כן?),

46$ לעומת ה50 יורו / 150 $ שפרוזן דורשים על הבלוקים של MIPS. גנבים.

86119974.jpg

63422352.jpg

22993791.jpg

11143141.jpg

23090026.jpg

37350670.jpg

עדכונים נוספים בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק היום / אתמול PPCS קיבלו אותם..

לא יכלתי לחכות, והזמנתי את הצמד חמד שלי לפני שבועיים - כיוון שהמחזור ייצור הראשוני נגמר, הצפי לשאר החנויות לא היה ידוע, כל חנות קיבלה יחידות בודדות

מי שהיה עירני - חטף.. ראשון זוכה אחרון בוכה...

פרוזן קיבלו סה"כ 10 יחידות (5 פלקסי, 5 אצטל) והוא נגמר תוך יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, כפי שאמרתי לך בפרויקטים הקודמים שלך- אתה פשוט חולה, מטורף, גאון ומשוגע! ;D (כמובן שהכל חיובי! ;))

הרבה בהצלחה בפרויקט, שמור על הכיס כדי שיהיה לך כשבאת תזדקק לו...

בהצלחה בהמשך הפרויקט-דרך, מצפה לעידכונים מעניינים! :xyxthumbs: (מעקב)

נ.ב-

איפה אתה בחיים? אני כבר לא ממש מעודכן, אבל עד לא מזמן היית בצבא. משהו בח"א אאל"ט? :P

נ.ב2-

מה נסגר עם המארזים/פרויקטים הקודמים? נמכרים? עוברים למשפחה? או שפתחת חוות מחשבים-שרתים? :lol: עם חדר וציוד כמו שלך כל גיק מזיל עליו ריר.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות חבר'ה,

לגבי איפה אני בחיים? אני סטודנט , את הצבא סיימתי די מזמן כמעט שנה חלפה לה ..(אין לי מה לחפש "בחיל הרוח", העדפתי את אחת היחידות המיוחדות שאני לא יכול לפרט יותר מידי לגביה כרגע ;) )

לגבי הפרוייקטים הקודמים,

הSERVER OF NOD מוצע למכירה (מי שרוצה- בפרטי), כנ"ל המארז של הSGI שסתם זרוק אצלי וימכר תמורת סכום סמלי ביותר.

לצערי, כבר אין לי מקום לכל החלקים הללו, ולכן אני נאלץ למכור אותם. (וכן, גם כדי לממן את הפרוייקט החדש עם העלויות האסטרונומיות)

דבר שדי מציק לי הוא העניין של הספונסרים בארץ, אין לתחום מודעות, וחבל.

אני מקווה שיפנו אלי בXS במהלך הבניה, כך אני אוכל לצמצם הוצאות.

הפרוייקט החדש ישים דגש על יותר ביצועים מאשר יופי, אבל זה לא אומר שלא יהיו לנו כאן חריטות בלייזר, סליבינג מיוחד, וקירור מים בשפע.

לא יודע אם אמרתי , אבל כרטיסי המסך שנבחרו נכון לעכשיו הם שלישיית 580 בSLI כמובן. הביצועים יהיו גבוהים יותר מאשר צמד + פיזיקה.

כמו כן, עקב כך, ספקי ה750 TX פינו את מקומם אחר כבוד, לצמד HX1000. אני מאמין ש2KW יספיקו :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף, עבדתי קצת בבית היום, פשפשתי בארגזים שלי ומצאתי כמה דברים מעניינים, חלקם רלוונטיים לפרוייקט הזה וחלקם לא.

בין השאר, ביצעתי החלפה של הספק כוח בV1010 שלי, בכדי לנצל את HX1000 לפרוייקט הזה.

ההתלבטות הייתה בין ליברטי 500 לבין TX750. הבחירה נפלה על האנרמקס. אין סיבה שהוא לא יחזיק I7 950, עם 4850 ו7 כוננים.

הרדיאטורים והמשאבות נמצאו תקינים ומוכנים להתקנה. עד שיגיעו חלקים נוספים - אני אפנק בכמה של ציוד קיים.

47824002.jpg

79755923.jpg

התכנון אולי היה צמד 750, לבסוף מדובר בצמד של 1000, כלומר, 3500W

48252766.jpg

ואם כבר יש את הליברטי בחוץ, נעגל את זה ל4KW,

42877192.jpg

המתאם הפשוט שעושה את העבודה בהפעלת צמד הספקים בו זמנית

77439547.jpg

צמד פיזר 360 עבור המעבדים ששוכבים אצלי עוד מהפרוייקט הקודם

24531329.jpg

99381976.jpg

655 &D5, למעשה, הם בדיוק אותו הדבר.

35884955.jpg

ולסיום, המיכלים שכנראה לא אעשה בהם שימוש מהסיבה שהם עשויים אלומיניום, או לחילופין - אני צריך לבדוק את ההשלכות של מיכל אלומיניום עם ציפוי אנודייז בלופ עם רכיבים מנחושת.

56947128.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...