סלקום משנים את שיטת התמחור לאינטרנט דור שלישי - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום משנים את שיטת התמחור לאינטרנט דור שלישי

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותי הכי הרגיז מכל הסיפור שהנציג של אורנג' ניסה להסביר לי שאני לא אהנה מהחבילה של ה384Kbps כי זה איטי מדי. אגב, גם ניווט עם עובד מצוין.

ושהחבילה של 38 שקל ל20 מגה מחורבנים בחודש שאתה עושה תוך 3 סרטונים 2 משחקים ואיזו טיפשית כבר מחסלים, הרבה יותר חכמה. וואלה?! אני משלם פחות וגולש חופשי. כמה טיפשים הם חושבים שהלקוחות שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות חשובות:

- האם ניתן לעבור ל"חבילות הגלישה" הללו עם מכשירים קיימים? לדוגמא, לאמא שלי יש מכשיר דור 3 ולעולם לא נכנסה לאינטרנט, אני יכול סוף סוף לוותר על "חבילת הגלישה" המפגרת?

- האם למישהו יש את התקנון המלא של , באם יש סייגים כאלו ואחרים?

- במידה ואין סייגים(כמו "שימוש ללא הגבלה = עד 924GB בחודש") - האם יש משהו שמונע ממני לקחת טלפון עם חבילה גלישה גדולה ולא מאוד יקרה פר חודש, לחבר למחשב ולהשתמש כמודם - במקום לשלם גם לספקית וגם לתשתית וסוף סוף גם לקבל Upload נורמלי ואולי אפילו לא הרבה traffic shaping...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי הכי הרגיז מכל הסיפור שהנציג של אורנג' ניסה להסביר לי שאני לא אהנה מהחבילה של ה384Kbps כי זה איטי מדי. אגב, גם ניווט עם עובד מצוין.

ושהחבילה של 38 שקל ל20 מגה מחורבנים בחודש שאתה עושה תוך 3 סרטונים 2 משחקים ואיזו טיפשית כבר מחסלים, הרבה יותר חכמה. וואלה?! אני משלם פחות וגולש חופשי. כמה טיפשים הם חושבים שהלקוחות שלהם?

המטרה היא למכור.. מה אתה רוצה שיגידו לך " וואלה שווה יותר זולים!"

לנציגים יש בנק תוכניות X שממנו הם צריכים לשכנע כל לקוח שאצלם הכי משתלם או הכי איכותי וטוב..

ובימים האחרונים לא רק שהקווים שלהם עמוסים בטירוף אתה לא רוצה לדעת מה הולך בסניפים עצמם, אתה בא אומרים לך "שעתיים המתנה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות חשובות:

- האם ניתן לעבור ל"חבילות הגלישה" הללו עם מכשירים קיימים? לדוגמא, לאמא שלי יש מכשיר דור 3 ולעולם לא נכנסה לאינטרנט, אני יכול סוף סוף לוותר על "חבילת הגלישה" המפגרת?

- האם למישהו יש את התקנון המלא של , באם יש סייגים כאלו ואחרים?

- במידה ואין סייגים(כמו "שימוש ללא הגבלה = עד 924GB בחודש") - האם יש משהו שמונע ממני לקחת טלפון עם חבילה גלישה גדולה ולא מאוד יקרה פר חודש, לחבר למחשב ולהשתמש כמודם - במקום לשלם גם לספקית וגם לתשתית וסוף סוף גם לקבל Upload נורמלי ואולי אפילו לא הרבה traffic shaping...?

אני כמעט משוכנע שיש איפשהו סעיף שאומר שאחרי כ15GB הם שומרים לעצמם את הזכות להוריד לך את המהירות.

עוד דבר, הם לפחות לפי מה שאני מבין מדברים כרגע רק על לקוחות חדשים או משדרגים. אני לא חושב שהטלפון דור 3 של אמא שלך נכלל באף קטגוריה.

wrecker ברור שהמטרה היא למכור, אבל בחיאת אמא של איש המכירות. לא מכר לי את אף אחת מהחבילות שלו, לפחות אל תצא שקרן. יש לי נסיון בתחום המכירות, כשאני לא יכולתי להביס הצעה של מתחרה קיבלתי את ההפסד שלי. אם ההפרש זניח והלקוח עזב אותי, אז הוא אידיוט, אם אורנג' היו נותנים אותה חבילה ב10 שקל יותר בחודש (ולא היו לי בעיות אחרות איתם) לא הייתי עובר לסלקום, אבל אם ההפרש הוא ניכר, כי אין מה לעשות, לפעמים המתחרה מנצח, אחרת זו לא תחרות, אז אלו החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא באמת משקר אבל יכול להיות שזה גם השטויות שמאכילים אותו כל הזמן בישיבות צוות .. תאמין לי שאני מכיר את זה מקרוב

אם לקח לי זמן להסביר לנציג למה הטלפון הביתי שלהם יקר ולא משתלם כנראה שהם באמת שתופי מוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ותודה על כמות המידע שאתם משתפים.

אני לא הבנתי עדיין דבר מאוד מסויים, אם יש לי כרגע את החבילה הבסיסית של הדור השלישי ואני מעוניין בחבילה המינימלית של ה-384kbps או שקר כלשהו כזה, האם זה אומר שאני לא צריך לשלם יותר על הדור 3 או שאני צריך לשלם על שתייהן? האם אפשרי לקחת את האינטרנט בלי דור 3 אם זה שני דברים נפרדים?

ניסיתי לדבר עכשיו עם אחת הנציגות שלהן והיא כל כך חסרת מושג שזה פשוט מביש, היא בעצמה אמרה לי שמעדיפה לא להטעות אותי כי אין לה מושג מה קורה אם האינטרנט... (לקוחות חדשים/משדרגים או קיימים לכל המכשירים או רק לסמארטפונים וכו' וכו')

תודה רבה מראש לעונים.

נ.ב. אם יש לכם הצעות אחרות אשמח לשמוע, אני לא צריך הרבה נפח או מהירות, רק חיבור data זמין בכל מקום. רוב הסיכויים שאני לא אעבור את ה100MB בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ותודה על כמות המידע שאתם משתפים.

אני לא הבנתי עדיין דבר מאוד מסויים, אם יש לי כרגע את החבילה הבסיסית של הדור השלישי ואני מעוניין בחבילה המינימלית של ה-384kbps או שקר כלשהו כזה, האם זה אומר שאני לא צריך לשלם יותר על הדור 3 או שאני צריך לשלם על שתייהן? האם אפשרי לקחת את האינטרנט בלי דור 3 אם זה שני דברים נפרדים?

ניסיתי לדבר עכשיו עם אחת הנציגות שלהן והיא כל כך חסרת מושג שזה פשוט מביש, היא בעצמה אמרה לי שמעדיפה לא להטעות אותי כי אין לה מושג מה קורה אם האינטרנט... (לקוחות חדשים/משדרגים או קיימים לכל המכשירים או רק לסמארטפונים וכו' וכו')

תודה רבה מראש לעונים.

נ.ב. אם יש לכם הצעות אחרות אשמח לשמוע, אני לא צריך הרבה נפח או מהירות, רק חיבור data זמין בכל מקום. רוב הסיכויים שאני לא אעבור את ה100MB בחודש.

היום הייתי בסלקום,ורכשתי חבילת 300MB ב-50 ש"ח,שלפי הנציג(אלא אם כן הוא שיקר לי,אבל זה לא נראה המצב),כוללת את מחיר השימוש בדור השלישי.

החבילה הבסיסית של הדור השלישי הייתה תמיד חבילת גלישה,כך מסתבר.

אז כשאתה בא ורוכש חבילה אחרת,ה-27 ש"ח הללו נבלעים בתוכה.(מקווה שלא אתבדה.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!!

אז זה כמו שחשבתי בהתחלה, אם אני לוקח את החבילה הבסיסית ביותר ללא ההגבלה במהירות "נמוכה" אני מבטל את התשלום על הדור השלישי.

ננסה לדבר איתם עכשיו, נקווה שלא אחכה 40 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הייתי בסלקום,ורכשתי חבילת 300MB ב-50 ש"ח,שלפי הנציג(אלא אם כן הוא שיקר לי,אבל זה לא נראה המצב),כוללת את מחיר השימוש בדור השלישי.

החבילה הבסיסית של הדור השלישי הייתה תמיד חבילת גלישה,כך מסתבר.

אז כשאתה בא ורוכש חבילה אחרת,ה-27 ש"ח הללו נבלעים בתוכה.(מקווה שלא אתבדה.....)

למה לא התעקשת על חבילת ה-384KB שהיא ללא הגבלה וזולה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...