"נפילת מצרים"-תרחישים אפשריים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נפילת מצרים"-תרחישים אפשריים.

JohnnyBravo

Recommended Posts

תגיד את זה לצבא האמריקאי שפעל עד לא מזמן בעירק.....

אתה רוצה להשוות את הרמה של התחזוקה והציוד של הטנקים של המצרים לאלו האמריקאים? זה כמו להגיד שה-F16 של המצרים שקול ל-F16I שלנו. אל תהיה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רוצה להשוות את הרמה של התחזוקה והציוד של הטנקים של המצרים לאלו האמריקאים? זה כמו להגיד שה-F16 של המצרים שקול ל-F16I שלנו. אל תהיה מצחיק.

אתה צודק, ואתה גם צודק שמנוע הסילון הזה כלל לא מתאים לתפקוד בתנאי סביבה שכאלו, אבל מפה ועד ללהגיד שהוא לא מסוגל לעבור את סיני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזימו.

קודם כל-אנחנו לא יודעים מה יהיה היחס של הממשלה החדשה לישראל ולפלסטינים-בזה למשל שאבו-מאזן "תומך" במובארק יגרום לממשלה המצרית לקרע עם הפלסטינים.

ואלי הדמוקרטייה תשפיע לטובה על המדינה והם ילחמו חזק בטרור ובעזה :).

אל תשכחו שאם כל הכבוד לכל מדינות האיסלאם,יש לנו את ארה"ב שאם הערבים "יתפסו ראש" על יש להם פונטנציאל אדיר לבצע אלפי פיגועים בארה"ב-כך שארה"ב תעזור לנו בכל דרך אפשרית-וזה כולל שיתוף פעולה עם הצבא שלה.

ארה"ב והאיחוד האירופי יהיו לצידנו-וגם אם כל הערבים יתאחדו ביחד למגבלות בינלאומיות על הערבים יש משמעות נרחבת.

רק לראות מה קורה באיראן-בלי סין (בעצם,גם עם סין) הכלכלה שם מתחילה לגסוס.

מה אמרתי לכם?? דור על באנגים!!

העולם הערבי מספיק גדול כדי לכלכל את עצמו מביזה של ארצות חלשות. אל תדאג כמו גרמניה הנאצית גם הם(האיסלמיסטים) ידעו לדחוף מספיק לחם להמון כדי שישתוק וילחם למען אללה. בכלל העולם הערבי מחזיק את רוב אוצרות הטבע אז מי תלוי במיל המערבי בערבי או הערבי במערבי?

חברה התנגשות פה ועכשיו על אדמת בין חליפות ערבית(ברית בין איראן + טורקיה+סוריה+מצרים+ עוד ארצות) מול ארה"ב והמערב.

יש סיכוי גדול מאוד,לדעתי וזו הנבואה הבאה שלי: שאנחנו נחיה תחת שילטון איסלמי ערבי כחצי שנה עד שיבואו הנוצרים האדומים.

[br]פורסם בתאריך: 29.01.2011 בשעה 22:05:49

רק שאיראן היא לא ערבית אז אין לי מושג איזה יצור החולים בראש ינסה ליצור:חליפות טורקית+אימפריה פרסית מחודשת אין לי מושג.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב.

ובקשר למלחמה: הייתרון הגדול שלנו זה ה 400 ק"מ של מדבר שהצבא המצרי יצטרך לעבור, דבר כזה אי אפשר לעשות מהיום למחר.

עריכה: על הגורמים הכלכליים של המשבר:

http://www.kav.org.il/100994/b1125

מה אמרתי לכם לפני שנה שזה יקרה?? ואתם צחקתם :nono:

כיוון שפתחת את היוזר היום, קשה לי למצוא מה אמרת לפני שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-F16C של המיצרים זה BLOCK52, לא רק זה, גם הם וגם הסעודים קיבלו בין השאר את הפודים של הל"א שישראל לא קיבלה, ועוד מספר דברים שאי אפשר היה לייצא לישראל בעקבות החוסר בחתימה על האמנה להפצת גרעיני. תגיד תודה שאת משחטות ה-AGIES הם עדיין לא קיבלו, אחרת הם יחלו ליירט כל דבר החל מכל מטוס שממריא מבן גוריון ועד לוויינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 ק"מ זה 3 שעות נסיעה :kopfpatsch:

אוי אלי אלי עד מתי עד מתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

אתה מחזיק שטח בגודל פי 3 מישראל כדי שיהיה לך טווח נשימההההההההההההההההההההההההההההההההההה לביטחון שלך מובן?

אלא אם חשבת שטנקים נלחמים בתור(כמו בפקקים בישראל) לאורך ולא לרוחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלי אלי עד מתי עד מתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

אתה מחזיק שטח בגודל פי 3 מישראל כדי שיהיה לך טווח נשימההההההההההההההההההההההההההההההההההה לביטחון שלך מובן?

אלא אם חשבת שטנקים נלחמים בתור(כמו בפקקים בישראל) לאורך ולא לרוחב.

והמיצרים מחזיקים שמה כוחות סביב השעון תחת תירוצים של תרגילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמיצרים מחזיקים שמה כוחות סביב השעון תחת תירוצים של תרגילים...

עזוב הרי הימרתי כבר שהשלטון המצרי יפול והוא נפל כבר. אז הינה ההימורים הבאים שלי,תזכרו את זה:

רוב הסיכויים שמובארק יעזוב את מצרים וישאיר את סולימאן.

יוכרזו בחירות מחדש:

אל בארעדי + האחים המוסלמים יורצו איתו .

הוא יבטיח שינוי צעיר ודמוקרטי.

תוקם ממשלה דמוקרטית בחסות אל בערדי,האחים המוסלמים ועוד חברים ישנים מן הממש הקודם.

יחס מצרים לישראל יהפוך ליותר מנוקר.

לאחר כחצי שנה או שנה האחים המוסלמים ימצאו תירוץ מספיק טוב איך להפעיל את אל בערדי(אולי ישמו לו משהוא בקפה).

מצרים תפתח קשרים עם טורקיה ואיראן.

ירדן תראה=> ירדן תרצה גם להצטרף לחגיגה!

והפה בישראל,עסקים כרגיל,אנחנו הכי חזקים יפים ומושכים,כן כן ,סיפור סבתא.תתחילו להזיז את התחת שלכם מן הכורסא של האח הגדול.[br]פורסם בתאריך: 29.01.2011 בשעה 23:21:20

דרך אגב יש למישהוא מושג מה פשר הסמל הזה שמופיע כול הזמן בכתבות:

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל-בראדעי זה מי שעזר לסלול את הדרך לאטום של אירן.

אדם שקרן ומניפולטיבי ומאוד מסוכן לעולם המערבי שמבלבל אותו עם אדם משכיל ונאור.

۩*)☼(*۩

זה אומר שכשהשמש תזרח, השתן יברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב הרי הימרתי כבר שהשלטון המצרי יפול והוא נפל כבר. אז הינה ההימורים הבאים שלי,תזכרו את זה:

רוב הסיכויים שמובארק יעזוב את מצרים וישאיר את סולימאן.

יוכרזו בחירות מחדש:

אל בארעדי + האחים המוסלמים יורצו איתו .

הוא יבטיח שינוי צעיר ודמוקרטי.

תוקם ממשלה דמוקרטית בחסות אל בערדי,האחים המוסלמים ועוד חברים ישנים מן הממש הקודם.

יחס מצרים לישראל יהפוך ליותר מנוקר.

לאחר כחצי שנה או שנה האחים המוסלמים ימצאו תירוץ מספיק טוב איך להפעיל את אל בערדי(אולי ישמו לו משהוא בקפה).

מצרים תפתח קשרים עם טורקיה ואיראן.

ירדן תראה=> ירדן תרצה גם להצטרף לחגיגה!

והפה בישראל,עסקים כרגיל,אנחנו הכי חזקים יפים ומושכים,כן כן ,סיפור סבתא.תתחילו להזיז את התחת שלכם מן הכורסא של האח הגדול.[br]פורסם בתאריך: 29.01.2011 בשעה 23:21:20

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

۩*)☼(*۩

צודק רק צריכים לזכור שהשנאה כלפינו באיזור היא הרבה יותר גדולה מהמלחמות הקודמות. כלומר, אם בעבר חיילים של האויב יצאו לקרבות נגדינו כי "השליטים" שלהם ציוו כך, אז היום הפאנטיות והשנאה כלפינו כל כך גדולה, שמקום לצאת לקרב ולברוח ממנו לאחר חצי שעה, כפי שרוב חיילים ערבים היו נוהגים לעשות במלחמות הקודמות, לא יעבוד כאן. הם יילחמו בשיניים עד טיפת הדם האחרונה, ואני לא רואה איך אנחנו הולכים לשרוד מלחמה נוספת (לא נגד כוחות גרילה כמו במלחמת לבנון השניה אלא מול צבאות מאורגנים מול מספר מדינות)

כשאני חושב על זה, אני לא רואה את מנצחת הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל-בראדעי זה מי שעזר לסלול את הדרך לאטום של אירן.

אדם שקרן ומניפולטיבי ומאוד מסוכן לעולם המערבי שמבלבל אותו עם אדם משכיל ונאור.

זה אומר שכשהשמש תזרח, השתן יברח.

דווקא אני מאמין שהוא סתם נאיבי ויש לו כוונות טובות אבל הוא חלש.

עכשיו באמת יש משמעות מיסטית לדבר הזה?

סתם מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי כל מיני פרשנים האחים המוסלמים עושים הרבה רעש אבל בתכלס הם לא מהווים את הרוב במידה ויהיו היום בחירות, אך עם זאת גם גורמי האופוזיציה החילוניים לא בדיוק מתים עלינו. בכל מקרה שמבוצעת שם מהפכה, בטח ובטח דתית צה"ל חייב לתגבר פעילות לאורך קו הגבול, ולהתכונן לכל תרחיש אפשרי, החל מכניסה לעזה ועד מלחמה כוללת (ובלתי סבירה לדעתי) עם מצרים.

לכל המזלזלים, למצרים יש את הצבא החזק ביותר מבין מדינות ערב (ואולי אפילו אם נכלול בזה את סוריה), פרט אולי לערב הסעודית ואני ממש לא אתפלא אם הצבא שלהם עדיף על שלנו.

בנושא ירדן - ירדן מאז ומתמיד הייתה מוזרה קצת בהתנהלות שלה כלפינו. הבעיה העיקרית שם זה שלטון חילוני המהווה מיעוט לרוב פלסטיני. השלטון שם (האמיתי - בית המלוכה) הוכיח לאורך ההיסטוריה שהוא לא כ"כ שונא אותנו (ולראייה הזהירה את ירדן במלחמת ששת הימים אך ירדן התעלמה, ירדן הזהירה את לפני מלחמת יום כיפור אך הפעם בחרה להתעלם ועוד כל מיני פעולות עזרה צבאיות ישראליות לירדן לאורך השנים - היו וישנם המון אינטרסים משותפים). בכל מקרה, תמיד צריך להתכונן למהפך בירדן כי מאז ומתמיד הסכנה הייתה מוחשית הרבה יותר.

לכל תומכי ויקיליקס - אסאנג' הבטיח מהפכה דמוקרטית במדינות ערב, וקיים. האיש הזה צריך לעבור עינויים עד שתצא ממנו טיפת הדם האחרונה ולמות בצורה הכי נוראית וכואבת שאפשר, פושע נגד האנושות ברמה שהנאצים לא היו מתביישים בו.

הבעיה הכי גדולה - אובאמה וחבורת יועציו שיוצאים בעד הדמוקרטיה בלי להבין את המצב או את ההשלכות על ביטחון העולם כולל ביטחון המדינה שלהם. פשוט אטימות. אני רוצה להאמין שההצהרה של הילרי קלינטון לפני מספר ימים הייתה הוראה מלמעלה ולא אמונתה ודעתה האישית, מכיוון שהיא מאז ומתמיד הייתה שפויה יחסית.

דבר אחרון - ה"תאוריה" שלי - הכל זה יוזמה של איראן וחיזבאללה, דרך ארגון האחים המוסלמים, ע"מ להסית את האש מפרסום הדו"ח המפורסם על חיזבאללה. קלוש ותלוש, אבל זו קונספירציה, לא? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחרון - ה"תאוריה" שלי - הכל זה יוזמה של איראן וחיזבאללה, דרך ארגון האחים המוסלמים, ע"מ להסית את האש מפרסום הדו"ח המפורסם על חיזבאללה. קלוש ותלוש, אבל זו קונספירציה, לא? :P

ממש לא קונספירציה אבל זה לא בשביל דף נייר מסכן. תחשוב יותר גדול!

הם רוצים אלו שיקבעו את סדרי העולם כך שארה"ב תאלץ לראות בהם שותפים ולא אויבים כמו שהיטלר רצה.

ממש מעניין לאחמדי את התחת הדו"ח הזה.

תמנע מלקרוא פרשנים ישראלים זה נורא השקרים שלהם אחד אחד.

וכמובן בסוף כול כתבה יש את המשפט המסכם:

חייבים להאיץ את ההתהליך המדינייייייייייייייייייייייייייייי

לפחות תיהיו כנים ותכתבו חייבים לירות לעצמנו כדור בראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל קשה לדעת מה יקרה,ואין ספק שמשפצרים את האפוד שוב,אבל מה שסביר מאוד שכל עוד לא יעלה שליט אוטוקרטי במצרים לא יהיה ביטול של הסכם השלום.

הסכם שלום זה לא סתם פיסת נייר,זה אמנה בינלאומית,ואם המצרים יחליטו חד צדדית לבטל את ההסכם הם יהיו עם מצורע שיכנס לאותה קטגוריה כמו איראן.

לגבי מצרים וכוחה הצבאי אני רחוק מלזלזל מאחד הצבאות החזקים במזרח התיכון,אבל בואו לא נשווה בין איכות הציוד,גם אם זה יוצר באמריקה החלפים הם הבעיה שלהם והם לא מסוגלים לנהל לחימה מולנו בלי חלפים,כי תוך שבועיים יגמרו להם המנועים ולא יהיה להם ממי לקחת.

דובי,נראה לי שקצת הגזמת עם היכולות של הAEGIS,אבל ניחא.

שורה תחתונה לפני שהדיון הזה הופך לטרוליה של כל מיני ימנים סהרוריים,עדיף שנהיה סבלניים ונראה מה יוליד יום. לא כל דבר מסמן על בוא האפוקליפסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...