הצעת החלפת כרטיס עקב תקלה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת החלפת כרטיס עקב תקלה

laviko1

Recommended Posts

שלום.

הכרטיס מסך שלי GTX260 gainward הלך לעולמו.. יש לי אותו רק שנה, והוא עדיין כלול באחריות

אז לקחתי אותו לפנדה מחשבים והיום הם התקשרו אליי ואמרו שהחליפו לי אותו ב GTX 460 .

עכשיו השאלה שלי היא מה אני צריך לבדוק??? :nixweiss: כי לא נשמע לי הגיוני שיחליפו לי אותו בכרטיס כזה (או שאני טועה :s05:)

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

הכרטיס מסך שלי GTX260 gainward הלך לעולמו.. יש לי אותו רק שנה, והוא עדיין כלול באחריות

אז לקחתי אותו לפנדה מחשבים והיום הם התקשרו אליי ואמרו שהחליפו לי אותו ב GTX 460 .

עכשיו השאלה שלי היא מה אני צריך לבדוק??? :nixweiss: כי לא נשמע לי הגיוני שיחליפו לי אותו בכרטיס כזה (או שאני טועה :s05:)

תודה לעוזרים

הגיוני, החנויות לא מחזיקות מלאי של כל סוגי הכרטיסים כל הזמן, יש להם זמן מוגבל (ע"י החוק) לספק תיקון/תחליף לכן יוצא מידי פעם שהצרכן מרויח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמור לקבל כרטיס משומש, הוא פשוט מחוייבים לתת חדש במידה ויש להם משומשים תקינים...

האחריות כאמור ממשיכה מהנקודה של הכרטיס הקודם...

אני גם החלפתי 260 של גיינוורד תקול אצל פנדה, היבואן נתן לי זיכוי של 800 ומשהו שקל שאיתם קניתי GTX460 ( הוספתי איזה 100 ) אבל בצורה הזאת קיבלתי גם אחריות חדשה...

כניראה היבואן של GAINWARD דיי נדיב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם החלפתי 260 של גיינוורד תקול אצל פנדה, היבואן נתן לי זיכוי של 800 ומשהו שקל שאיתם קניתי GTX460 ( הוספתי איזה 100 ) אבל בצורה הזאת קיבלתי גם אחריות חדשה...

בצורה שכזו בהחלט האחריות מתחדשת הרי רכשת כרטיס חדש :)

הוא לא אמור לקבל כרטיס משומש, הוא פשוט מחוייבים לתת חדש במידה ויש להם משומשים תקינים...:

אני מניח שהתכוונת שבמידה ואין כרטיסים משומשים תקינים הם מחויבים לתת כרטיס חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החליפו לי את ה 260 GTX ל GTX 460 הגרסא של 1 ג'יגה חדש בקרטון,

למרות שלא נראה לי שהוא חדש לגמרי כי היה שם רק חוברת, דיסק והמתאם של החשמל אבל בכל זאת הייתי אומר ששיחקו אותה GAINWARD :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...