השליטה בחברת איבורי מחשבים עוברת לחברת פרמיום שבבעלות האחים עופר . - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השליטה בחברת איבורי מחשבים עוברת לחברת פרמיום שבבעלות האחים עופר .

miniman

Recommended Posts

שלום חברים

לאחר קריאה בגלובס איבורי מחשבים עוברת יד , והשליטה בה תעבור ככול הנראה לחברת פרימיום של האחים עופר שרוצים להכנס לתחום . (אשר ממתינים לאישור ממונה על ההגבלים )

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?QUID=1055,U1296075335103&did=1000618559

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלב הבא- הכנסת! :xyxthumbs:

אבל עכשיו ברצינות, הם פשוט קונים כל דבר בקצב מטורף! זה מתחיל טיפונת להיות מפחיד.... :-X

מעניין מה המעבר בעלות יעשה לרשת...(שירות? הוזלת מחירים? סניפים במקומות "רגילים יותר"?)

סתם שאלה שקשורה בעקיפין לנושא- מה האינטרס של RSM בעצם פירסום הידיעה על מתחרה? ::)

נ.ב-

מיכאל, אתה 10 ותודה על השירות בזמנו כשרכשתי באתר והיו בעיות בהזמנה (זה היה מזמן...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל התחיל בנסיון של חברת אלקטרה לרכוש את אייבורי.

חברת אלקטרה התחילה את המגעים.כולל בדיקות בכל הסניפים ובכל הספרים של איבורי.

ביום בהיר אחד נעלמה חברת אלקטרה מהרכישה.

את ההמשך אתם יודעים.חברת אלקטרה פתחה חנויות מחשבים משלה.

מה שגרם לאייבורי להיעלב מאוד מהריגול.

איפה שהוא בדרגים הגבוהים של חברת אייבורי החליטו לא לשתוק.

ולכנס לתחום מוצרי הצריכה.

את ההתרחבות שלהם הם יעשו בשיתוף חברת האחים עופר.

מה צופן לנו העתיד-מכונות כבישה ומקררים המיובאים על ידי אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

מהכתבה ניתן ללמוד כמה דברים (לפי דעתי):

1. קיים קשר משפחתי בין אחד הבעלים של איבורי לבין חברת פרמיום

"היום הודיעה החברה על רכישת חברה לשיווק מחשבים שאחד מצמד בעליה, שי חגי, הוא קרוב משפחה של רינות (נשוי לבת דודה שניה שלו). "

2. איבורי עובדת על רווחיות מאוד מאוד נמוכה בהשוואה לתחום המחשבים , ניתן להבין זו מהמספרים שפורסמו בכתבה , בפועל זה יוצא רווחים נמוכים יותר.

"מהנתונים שצירפה פרימיום להודעה עולה כי הכנסותיה של אייבורי ב-11 החודשים הראשונים של 2010 הגיעו לכ-298 מיליון שקל, עם רווח תפעולי של 7.5 מיליון שקל. זאת לעומת הכנסות של כ-380.5 מיליון שקל ורווח תפעולי של 5.5 מיליון שקל ב-2009 כולה. סך התחייבויות אייבורי עמד בנובמבר 2010 על 52.4 מיליון שקל, לצד נכסים של כ-63 מיליון שקל. "

כמו כן לא נראה שמה שמעניין את האחים עופר רווחים בסדר גודל כזה , בשאר התחומים שהם מתעסקים יש יותר רווחים , (נדל"ן , נפט , בנקאות - בנק טפחות ועוד ...) , למתבונן מהצד נראה כמו נסיון הצלה של החברה ועזרה של בן דוד בנושא זה .

אני מאחל רק הצלחה לשינויים שמתרחשים בחברה זו .

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה רוצים מהם, זה לא אשמתם שהם מחזיקים את כל המדינה בכיס שלהם (כי היא למכירה וכל האזרחים זונות).

1+

בסה"כ בעל הון נוסף שהוסיף פעילות במטרה להיות מעורב בחיינו מרגע היווצרותנו ועד רגע אי-ווצרותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

מהכתבה ניתן ללמוד כמה דברים (לפי דעתי):

1. קיים קשר משפחתי בין אחד הבעלים של איבורי לבין חברת פרמיום

"היום הודיעה החברה על רכישת חברה לשיווק מחשבים שאחד מצמד בעליה, שי חגי, הוא קרוב משפחה של רינות (נשוי לבת דודה שניה שלו). "

2. איבורי עובדת על רווחיות מאוד מאוד נמוכה בהשוואה לתחום המחשבים , ניתן להבין זו מהמספרים שפורסמו בכתבה , בפועל זה יוצא רווחים נמוכים יותר.

"מהנתונים שצירפה פרימיום להודעה עולה כי הכנסותיה של אייבורי ב-11 החודשים הראשונים של 2010 הגיעו לכ-298 מיליון שקל, עם רווח תפעולי של 7.5 מיליון שקל. זאת לעומת הכנסות של כ-380.5 מיליון שקל ורווח תפעולי של 5.5 מיליון שקל ב-2009 כולה. סך התחייבויות אייבורי עמד בנובמבר 2010 על 52.4 מיליון שקל, לצד נכסים של כ-63 מיליון שקל. "

כמו כן לא נראה שמה שמעניין את האחים עופר רווחים בסדר גודל כזה , בשאר התחומים שהם מתעסקים יש יותר רווחים , (נדל"ן , נפט , בנקאות - בנק טפחות ועוד ...) , למתבונן מהצד נראה כמו נסיון הצלה של החברה ועזרה של בן דוד בנושא זה .

אני מאחל רק הצלחה לשינויים שמתרחשים בחברה זו .

מיכאל

מפליא אותי שהרווחים שלהם דווקא ירדו, הם העלו את המחירים בין 2009 ל- 2010. אולי הלקוחות הבינו שהמחיר הוא כבר לא הכי אטרקטיבי והשירות לוקה בחסר (במילים עדינות).

האחים עופר רק רוצים להיות ערוכים לזכות בעוד מכרזים.

לא מבין מה רוצים מהם, זה לא אשמתם שהם מחזיקים את כל המדינה בכיס שלהם (כי היא למכירה וכל האזרחים זונות).

אני מבקש, אל תעליב את הזונות, הן מרוויחות לפחות כסף על מה שהן נותנות... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן אחרון ענף הזנות הוא היחיד שמעניק תמורה אמיתית לכסף :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

מדינת , נוסדה בשנת 1948, בשנת 2013 הועברה לידי האחים עופר ע"י כנסת , בתמורה ל כ(ציין סכום כסף גדול).

לאחר הפרטת המדינה כל חברי כנסת מטיילים בעולם ועברו לגור במדינות השונות.

(הפירוט של מדינת בעוד כמה שנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהלך הזה מאוד מעניין.

קודם כל הוא נותן זריקת מזומנים לאייבורי. זה אומר יותר סניפים, זה אומר יותר השקעה, זה אומר יציבות פיננסית עם גב כמו של הקבוצה שהם שייכים אליה.

אני לא מכיר הערכות בענף שאייבורי הולכת להכנס לתחום המוצרים החשמליים בכלל, זה נראה לי מהלך לא נכון ולא חכם. התחום הזה סובל מריווחיות מאוד נמוכה.

דבר שני, המספרים של אייבורי מצביעים על שני דברים: או שלחברה יש המון הוצאות בגלל מטה מנופח ומשכורות עתק, או שהחברה הזאת פשוט עובדת על % ריווחיות מאוד נמוך. אני מהמר על האפשרות השניה. הרווח שלהם הוא 2%, והמכולת שלכם בשכונה עושה יותר. זה אומר שהחברה הזאת בעיקר מגלגלת כסף וציוד, ומרוויחה עליו כלום. זה לא עסק איכותי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, המספרים של אייבורי מצביעים על שני דברים: או שלחברה יש המון הוצאות בגלל מטה מנופח ומשכורות עתק, או שהחברה הזאת פשוט עובדת על % ריווחיות מאוד נמוך. אני מהמר על האפשרות השניה. הרווח שלהם הוא 2%, והמכולת שלכם בשכונה עושה יותר. זה אומר שהחברה הזאת בעיקר מגלגלת כסף וציוד, ומרוויחה עליו כלום. זה לא עסק איכותי במיוחד.

אינני יודע מה הרקע המקצועי שלך, אבל יכולות להיות המון אפשרויות אחרות ממה שהצעת. כמו למשל שהיו להם הוצ' חד פעמיות (כן שנתיים ברציפות).

וה-2% זה אחוז מסך ההכנסות. והיות והם פונים לשוק זול, זה לא בלתי סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...