מכס עם FEDEX - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכס עם FEDEX

BIGBENG5

Recommended Posts

אני רוצה ליקנות פלפאון מאיביי

עכשיו המוכר שולח את זה בFEEDEX

אני יודע שמשלוחים רגילים או דרך USPS המכס לא פותחים את החבילות ואז הם מתמחרים את המוצר לפי הסכום שרשום על החבילה

או שהם פותחים אחת ל100 חבילות והסיכוי שהמוצר יתפס יהיה קטן

עכשיו אני יודע שבמשלוחי אקספרס אז אחרת והם פותחים כל חבילה ואז אני בטוח ישלם מכס :(

אז רציתי לדעת איך זה עובד במשלוחים של FEEDEX?? הם פותחים כל חבילה כמו משלוח אקספרס

או שהם לא פותחים אותם כמו במשלוח רגיל??

עריכה

המוכר אמר לי את זה ולא כלכך הבנתי מה זה אומר

We always ship to Israel as Plastic Housing at

USD50, is that OK for you? Shipping is by Fed-ex

at USD30, thanks.

מזה Plastic Housing???

תודה סהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שישלח לך בחבילת פלסטיק.

המכס בודק אפילו UPS, שלא לדבר על FEDEX.

אם המוכר ירשום לך 50$ והמכס יפתח, תצפה להרבה צרות

דווקא לא יעשו לו הרבה צרות, אנשים טועים, זה אפשרי, הם חושבים על הכל.

הוא פשוט ישלם את המחיר המלא למכס על המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כתב שהוא שולח את זה בחבילת פלסטיק, הוא כתב שהוא ישלח את זה בתור האוסינג (הואסינג = רק הפלסטיקה של מכשיר טלפון סלולרי, פאנל קידמי ואחורי וכו'), כלומר בשורה תחתונה הוא יצהיר על החבילה למכס שמדובר בפלסטיקה לטלפון סלולרי בשווי של 30$.

לגבי המכס, כשמדובר בחברות שילוח , בד"כ זה עובר דרך בדיקת מכס, זה עניין של מזל. אם המכס יפתח את החבילה, אז אתה תשלם כ- 34% מיסים מרוכזים (מכס+מע"מ) על הערכת המכס או לחילופין הקבלה שבידך (לפי החלטת המכס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כתב שהוא שולח את זה בחבילת פלסטיק, הוא כתב שהוא ישלח את זה בתור האוסינג (הואסינג = רק הפלסטיקה של מכשיר טלפון סלולרי, פאנל קידמי ואחורי וכו'), כלומר בשורה תחתונה הוא יצהיר על החבילה למכס שמדובר בפלסטיקה לטלפון סלולרי בשווי של 30$.

לגבי המכס, כשמדובר בחברות שילוח , בד"כ זה עובר דרך בדיקת מכס, זה עניין של מזל. אם המכס יפתח את החבילה, אז אתה תשלם כ- 34% מיסים מרוכזים (מכס+מע"מ) על הערכת המכס או לחילופין הקבלה שבידך (לפי החלטת המכס).

אתה צודק, מצטער על הטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...